instagram konum gözükmüyor cıkmıyor gelmiyor tarzında yaşanan aksaklıklar ve nereden ekleneceği yönündeki işlemleri kaleme almış bulunuyoruz.

Hikaye özelliğinin instagram hesabında aktif olarak kullanılması sonrasında bu özelliğe sürekli yenilikler gelmeye devam etmektedir. İnstagram daha öncesinde sunmuş olduğu konum özelliği herkes tarafından sevildi. Özellik hikaye alanı kısmından aktif olarak kullanılmaktaydı. Fakat son zamanlarda yaşanan sorunlardan biri haline gelen konum benim hikayemde gözükmüyor problemi artış göstermiştir. İlk olarak konum yapılabilmesi için konum bilgilendirmesini nerede olduğunu bilmemiz gereklidir. İşte biz de bu haberimizde konumu nasıl atabileceğinizi ve neden gözükmediğini ele alacağız. Birlikte sağlayacağımız işlem ayarları sonrasında bundan sonraki süreç içerisin de siz de konum paylaşımını yapabileceksiniz. Konumun hangi nedenlerle gözükmediği, hangi yöntemi kullanarak geri getirileceğini anlattığımız yazımız da işlemleri tek tek uygulamanız da fayda bulunmaktadır. Şimdi işlemlerimize başlayalım.

instagram konum gözükmüyor cıkmıyor gelmiyor

instagram hesabımda konum gözükmüyor, instagram konum çalışmıyor, instagram konumu kullanamıyorum, instagram konum çıkmıyor, instagram uygulamasında hikaye alanında var olan konum özelliği benim telefonumda gözükmüyor. Tarzındaki soru işaretlerin netice bulabilmesi için sağladığımız işlem adımlarını sunduğumuz yazımızla birlikte çözüm arkasından gelecektir.

instagram konum nerede

İnstagram hikaye alanında konumun nerede olduğunu bilmek sorunu tamamen ortadan kaldıracaktır. Şimdi konum bilgilendirmesine ulaşabilmeniz için ilk olarak instagram hesabımıza giriş sağlıyoruz. Sonrasında hikaye alanına geliyoruz. Buradan bir resim çektikten sonra üst tarafta bulunan gülen suratlı işarete tıklıyoruz. Karşımıza simgeler ve yazılar gelecektir. ”Konum” seçimini gerçekleştirmesini seçtiğinizde size yakın olan mekan ve il bilgileri gelecektir. İsteğe bağlı olacak şekilde konumuzu o an belirtebilirsiniz. Fakat bir çok kullanıcı bu alanda ”Konum” yazısının çıkmadığını hiç gözükmediğini belirttiği için onun da çözümünü haberimiz de sizlere sunacağız.

 

instagram konum gözükmüyor cıkmıyor gelmiyor, instagram konum gözükmüyor, instagram konum nerede, instagram konum çıkmıyor, instagram konum yok, instagram konum gelmiyor

instagram konum çıkmıyor

İnstagram hesabında yukarıda bahsedilen işlemleri sağladıktan sonra hala daha probleminiz devam ediyorsa bu durumda gözükmemeye sebep veren işlemleri aşağıda sizlere sunumu gerçekleştireceğiz;

  • Belirtilen işlemleri sağladığınızda hikaye kısmına girdiniz baktınız ki konum yazısı yok.
  • Bu durumda ”Konum” yazısının gelebilmesi için telefonunuzu kapatıp açalım.
  • Sonrasında instagram uygulamasını telefondan kaldırıp tekrardan yüklemesini gerçekleştirelim.
  • Bu işlemler sonrasında hesabınıza tekrar giriş gerçekleştirelim.
  • Eğer daha öncesinde bir özelliği fazla kullandıysanız instagram size kısa süreli engel vermiş olabilir. Güncelleme hesabınıza geç gelebilir.
  • Haricinde farklı bir telefondan deneme işlemi gerçekleştirelim. Ya da aynı telefondan farklı bir hesaptan bakalım.
  • Bunu yapınca geliyorsa bu durumda cihazı sıfırlamasını sağlayabilir ya da instagram’a sorun bildirisinde bulunabilirsiniz.

instagram konum gözükmüyor cıkmıyor gelmiyor gerçekleştireceğimiz işlemleri sağlamanız halinde problem çözüme kavuşmaz ise aşağıdaki yorum alanından bizlere iletebilirsiniz.

instagram konum gözükmüyor cıkmıyor gelmiyor, instagram konum gözükmüyor, instagram konum nerede, instagram konum çıkmıyor, instagram konum yok, instagram konum gelmiyor instagram konum gözükmüyor cıkmıyor gelmiyor, instagram konum gözükmüyor, instagram konum nerede, instagram konum çıkmıyor, instagram konum yok, instagram konum gelmiyor instagram konum gözükmüyor cıkmıyor gelmiyor, instagram konum gözükmüyor, instagram konum nerede, instagram konum çıkmıyor, instagram konum yok, instagram konum gelmiyor instagram konum gözükmüyor cıkmıyor gelmiyor, instagram konum gözükmüyor, instagram konum nerede, instagram konum çıkmıyor, instagram konum yok, instagram konum gelmiyorinstagram konum gözükmüyor cıkmıyor gelmiyor, instagram konum gözükmüyor, instagram konum nerede, instagram konum çıkmıyor, instagram konum yok, instagram konum gelmiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz