instagram konu etiketi yapamıyorum olmuyor konu etiketi sizin hesabınızda çalışmıyor ise bu durumda hangi yolların izlemeniz gerektiğine değinmiş bulunuyoruz.

İnstagram uygulamasında eğer hesabınız herkese açık haldeyse bu durumda takipçi sayınızı hızla artırabilmeniz oldukça mümkündür. Çünkü artık yapacağınız etiketleme sonrasında bir çok kişinin hikayenizi ya da hesabınıza ulaşım sağlamanız gerçekleştirmeniz mümkündür. Her anlamda kendisini ileriye taşıyan instagram uygulamasında artık hikaye alanında da etiketleme sağlayabiliyorsunuz. Konu güncel bir konu ise ve farklı kişilerin instagram uygulaması üzerinden sağlamış olduğu bir konu ise bu durumda daha çok kitleye ulaşmanız mümkündür. Yapacağınız etiketleme sonrasında eminim hikaye alanınıza bakan kitle sayısının da hızla artışına sahip olacaksınız. Bu nasıl olacak diye düşünen bir çok kullanıcı bulunduğu için araştırmayı sağlamış bulunuyoruz. Fakat bir çok kişi hikaye alanında etiketleme işleminin yapılamadığını belirtmektedir. Bunun yapılamaması için sebepleri sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz. İşlemler sonrasında siz de artık instagram hesabınızdaki hikaye alanı üzerinden yapacağınız paylaşımlara istediğiniz etiketlemeyi yapabilirsiniz.

instagram konu etiketi yapamıyorum olmuyor

instagram konu etiketi gelmiyor, instagram konu etiketimi nasıl yapacağım, instagram etiketi nereden yapacağım, instagram hikayede etiket yapmak istiyorum, instagram etiketleme işlemleri nasıl yapılır? Yönünde bizlere gelen talep içerikleriniz ile ilgili incelemelerimizi sağlamış bulunuyoruz. Yaptığımız incelemelerin netice bulabilmesi için yapmanız gerekenlerle ilgili detay bilgilendirmeleri aşağıda yer almaktadır.

instagram konu etiketi çalışmıyor

İnstagram hesabında bir özelliğin kullanılmasına ilişkin işlem için ilk olarak hesapta nerede işlem sağlamanız gerektiğini bilmemiz gereklidir. Hesabınızdaki hikaye alanında konu etiketi sağlayabilmeniz için ilk olarak hesabımıza giriş işlemi gerçekleştirelim.

instagram konu etiketi yapamıyorum olmuyor, instagram etiket yapamıyorum, instagram konu etiketi çalışmıyor, instagram etiket yapılmıyor, instagram etiket olmuyor, instagram konu etiketi gelmiyor

 • Hesabımıza giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra hikaye kısmına giriş sağlayalım.
 • Resmi çektikten sonra üst tarafta yer almakta olan ”Güler suratlı” dikdörtgen şeklindeki ikona tıklıyoruz.
 • Buraya tıkladıktan sonra karşımıza gelen ”Konu etiketi” ikonuna tıklıyoruz.
 • İşlem sonrasında hangi konuyu etiketlemek istiyorsanız onu buraya yazalım.
 • Zaten hemen alt satırda yer alan sekme içerisinde konuya yakın etiketleme işlemleriyle alakalı bilgilendirmenin geldiğini görmeniz mümkün olacaktır.
 • Etiketleme yaptıktan sonra etiketleme otomatik olarak devreye girecektir.
 • Fakat bazı kullanıcılar baktığında bu özelliğin çalışmadığını dile getirmektedir.
 • Eğer siz 24 saat içerisinde bu özelliği olduğundan fazla kullanırsanız bu durumda instagram size geçici olarak engel verecektir.
 • Böyle bir durumda etiketleme işlemlerini kaldırın sonrasında uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyin.
 • Beraberinde 24 saat boyunca hiç bir etiketleme yapmadan bekleyelim.
 • Sonrasında çok fazla kullanmadan etiketleme yapılandırmasına devam edebilirsiniz.
 • Sorun giderilmez ise başka bir telefondan deneme sağlamayı deneyin.
 • Ondan da olmuyorsa engelin kalkmasını bekleyin.
 • Ama siz eğer bu özelliği hiç kullanmadıysanız bu durumda instagrama sorun bildirisinde bulunabilirsiniz.

instagram konu etiketi yapamıyorum olmuyor sorunu için sağlamış olduğumuz işlem ayarları neticesinde hala daha problem yaşanmaya devam ediyorsa durumu yorum kısmından bizlere iletmeniz yeterli olacaktır.

instagram konu etiketi yapamıyorum olmuyor, instagram etiket yapamıyorum, instagram konu etiketi çalışmıyor, instagram etiket yapılmıyor, instagram etiket olmuyor, instagram konu etiketi gelmiyor instagram konu etiketi yapamıyorum olmuyor, instagram etiket yapamıyorum, instagram konu etiketi çalışmıyor, instagram etiket yapılmıyor, instagram etiket olmuyor, instagram konu etiketi gelmiyor instagram konu etiketi yapamıyorum olmuyor, instagram etiket yapamıyorum, instagram konu etiketi çalışmıyor, instagram etiket yapılmıyor, instagram etiket olmuyor, instagram konu etiketi gelmiyor instagram konu etiketi yapamıyorum olmuyor, instagram etiket yapamıyorum, instagram konu etiketi çalışmıyor, instagram etiket yapılmıyor, instagram etiket olmuyor, instagram konu etiketi gelmiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz