instagram Videoları Görenler Gözükmüyor sorununun çözümü var mı yok mu? Aklınızdaki soru işaretlerinin kalkması için makalemizi inceleyebilirsiniz. İnstagram videoma kim bakmış, görüntüleme sayısı gibi ayarların nasıl görüneceğini haberimizde yer vereceğiz.

Getirdiği yenilikler ile adından söz ettiren ve kısa zaman içerisinde bir anda sosyal medya alanında dünyanın en popüler ağlarından biri olan instagram uygulamasında bildiğiniz üzere paylaşım sağlanan videoların beğenilen kişileri görebiliyoruz. Ancak yaptığımız video paylaşımı sonrasında videoyu izleyen kişilerin kim olduğunu henüz daha görüntüleyemiyoruz. Beğenilerin görünmesi kullanıcıları bu platformda çok sevindirirken izleyen kişileri görünmemesi oldukça üzmüştür. Haliyle videolarınıza bakanları görebilmek için bir uygulama, bir program var mı yok mu? Eminim bunun araştırmasını daha öncesinde çok yapmışsınızdır. Hadi birlikte makalemizi inceleyelim bakalım videolarınızı görüntüleyen kişilerin kim olduğunu görebiliyor musunuz?

instagram Videoları Görenler Gözükmüyor

instagram videoma kim bakmış, instagram video bakanlar gözükmüyor, video görenler gözükmüyor, video bakanlar gözükmüyor, instagram video görüntüleme, instagram video görüntüleme sayısı, ile ilgili işlem adımlarınız için yaptığımız incelemelerin detay bilgilendirmesi sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

İnstagram Video Bakanlar Gözükmüyor

Öncelikle instagram uygulamasında yaptığınız bir video paylaşımı sonrasında görüntüleme sayısını ve buna bağlı olacak şekilde gelen beğenilerin hem sayısını hemde kimlerin beğendiğini isim soy isim olarak görebiliyorsunuz.

  • Ancak videoların kimler tarafından izlenebildiğini maalesef şuanda göremiyorsunuz.
  • Tabi bu size yapılmış olan bir ayrımcalık değildir. Bunu ünlüler dahi görememektedir.
  • İnstagram’ın almış olduğu nihai karar bu yöndedir. Şimdilik bu yönde ilerleme sağlanmaktadır. Lakin ilerleyen dönemlerde durum değişir görüntüleyen kişilerin de görebilme imkanı doğarsa bunu nasıl yapabileceğinizi de ele alacağız.

İnstagram Video Görüntüleme

İnstagram uygulamasında söylediğimiz şekilde profilinizde paylaşımını gerçekleştirmiş olduğunuz bir videonun görüntüleme sayısını görebilir aynı zamanda yapılan beğenileri de görebilirsiniz.

  • Görüntüleme ya da beğenilere nasıl bakabileceğiniz aşağıdaki resim karelerinde verilmiştir.
  • Öncelikle hesabınıza geliyorsunuz. Sonrasında profil ekranında paylaşım sağlamış olduğunu videonun alt bölümünde yer almakta video görüntüleme sayısını göreceksiniz.
  • Bu görüntüleme sayısının üzerine gelip tıkladığınızda videonuza yapılan beğenilerin kimler tarafından geldiğini görebilirsiniz.
İnstagram Videoma Kim Bakmış

Belirtiğimiz gibi instagram videonuza bakan kişilerin kimler olduğunuz henüz göremiyorsunuz. Bunun için herhangi bir uygulama, program kullanmanıza gerek bulunmamaktadır.

  • Dolayısıyla şimdilik sadece yaptığınız paylaşım ile ilgili beğeni ve sayı bölümünü görebilirsiniz.
  • Eğer siz beğenileri ya da görüntüleme sayısını da göremiyorsanız bu durumda uygulamadaki çerezleri temizleyip,
  • Uygulamayı kaldırıp yüklemeyi denemeniz yeterli olacaktır.

 

instagram Videoları Görenler Gözükmüyor, instagram videoma kim bakmış, instagram video bakanlar gözükmüyor, video görenler gözükmüyor, video bakanlar gözükmüyor, instagram video görüntüleme, instagram video görüntüleme sayısı instagram Videoları Görenler Gözükmüyor, instagram videoma kim bakmış, instagram video bakanlar gözükmüyor, video görenler gözükmüyor, video bakanlar gözükmüyor, instagram video görüntüleme, instagram video görüntüleme sayısı instagram Videoları Görenler Gözükmüyor, instagram videoma kim bakmış, instagram video bakanlar gözükmüyor, video görenler gözükmüyor, video bakanlar gözükmüyor, instagram video görüntüleme, instagram video görüntüleme sayısı

Yaptığınız ayarlar sonrasında sorunsuz bir şekilde görüntüleme sayınızı ve beğenilerinizi görebilirsiniz. Lakin kimlerin baktığına ilişkin işlemleri maalesef göremezsiniz. Eğer sorun ile karşılaşır iseniz bunu yorum alanında bildirebilirsiniz. İyi gezintiler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz