instagram Telefon Numarası Ekleme Kaldırma ayarlarını hangi alan üzerinden yapacağınızı yazımızda ele alacağız. İnstagram telefon numarasını güncelleme ve bulma adımları için yapılacak olan işlem ayarları makalemizde yer almaktadır.

Resim ve video paylaşım platfomu olarak bilinen instagram uygulaması kısa süre içerisinde kullanıcı kitlesini ileri seviyelere yükseltmeyi başarmış bulunmaktadır. Ancak bir çok instagram kullanıcı kullanımını sağladığı bu uygulamada telefon numarasını değiştirme, güncelleme, bulma, ekleme, kaldırma adımlarını nereden yapılacağını bilmediğinden ötürü sıkıntı çekmektedir. Bunun için siz değerli okurlarımız adına ilgili güncellemelerin nasıl sağlanacağına ilişkin ayarlarımızı yazımızda ele aldık. Öncelikle şunu belirtmeliyim arkadaşlar, biz bu sorunları sizler ilettiği şekilde çözüme kavuşturmak için çaba göstermekteyiz. Haliyle karşılaştığınız farklı problemleri bizlere iletmeniz yeterli olacaktır.

instagram Telefon Numarası Ekleme Kaldırma

instagram numara güncelleme, instagram telefon numarası bulma, telefon numarası bulma, telefon numarası değiştirme, instagram numara ekleme, instagram numara kaldırma, instagram telefon numarasını vermek istemiyorum, instagram telefon numarası eklemek istemiyorum tarzında gelen sorunların tamamına ilişkin işlemler yazımızda kapsamlı olarak huzurunuza sunulmuştur.

İnstagram Numara Güncelleme

İnstagram numara güncelleme adımları için öncelikle hesaba erişim gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Yani normal koşullarda zaten numaranız ile ilgili sorun yaşıyorsanız bu durumda daha öncesinde yazdığımız makalelere göz atabilirsiniz.

 • Numaranın güncellemesini sağlayabilmemiz için ilk olarak hesaba erişim sağlıyoruz.
 • Sonrasında ”Profil” ekranına geliyoruz.

İnstagram Numara Ekleme

Profil ekranına giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra bu alanda yer almakta olan ”Profili Düzenle” yazısı bulunacaktır.

 • Profili Düzenle” yazısına tıklayıp ayarlara devam ediyoruz.
İnstagram Numara Kaldırma

Hesabınızdaki profilinize giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra numaranızın kaldırılabilmesi için karşınızda bilgilendirmeler yer alacaktır.

 • Bu alandan numaranızın girişinizi gerçekleştirdikten sonra uygula alanına tıklamanız halinde işlemler tamamlanacaktır.

instagram Telefon Numarası Ekleme Kaldırma , instagram numara güncelleme, instagram telefon numarası bulma, telefon numarası bulma, telefon numarası değiştirme, instagram numara ekleme, instagram numara kaldırma instagram Telefon Numarası Ekleme Kaldırma , instagram numara güncelleme, instagram telefon numarası bulma, telefon numarası bulma, telefon numarası değiştirme, instagram numara ekleme, instagram numara kaldırma

İnstagram Telefon Numarası Bulma

İnstagram uygulamasında telefon numaranızın nerede olduğunu görebilmeniz, bu numaranın güncellemesini, eklemesini, kaldırmasını sağlayabilmeniz için bu ekrandan işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Yapacağınız işlem adımları sonrasında sorunsuz bir şekilde kullanıma devam edebilirsiniz. Herhangi bir sorun ve sıkıntı kalmadan işlem ayarlarına devam edebilirsiniz. Sorununuza çözüm noktasındaki işlem adımları anlattığımız şekildedir. Aklınıza takılan soru yada taleplerinizi yorum alanında bizlere belirtebilirsiniz.

11 YORUMLAR

  • Beyefendi,

   Öncelikle verilen emeğe gösterilen saygısızlıktan dolayı sizi kınıyorum. Makale de ne aradınız da bulamadınız onu anlamadım? Makale içeriği instagram telefon numarası ekleme ve kaldırma? Siz bu işlemleri yaptığınızda olan işlemi yapamıyor musunuz?

 1. bence de çok boş bir yazı olmuş. telefon numarası nasıl kaldırılıyor yazmamışsınız resmen. yani sırf tıklanma alsın diye başlık atmışsınız. hani nerde yazıyor nasıl kaldırılacağı allah aşkına çocuk mu kandırıyosunuz

  • Bakın orada ”Profilini düzenle” ikonu yazıyor ya buraya tıklıyorsunuz.

   Daha sonrasında ”Telefon” yazan kısmın karşısında bulunan yerde telefon numarası yer almaktadır. Numarayı bu alandan değiştireceğinizi belirtmişim?. Umarım bu belirtiler işinizi görecektir.

 2. Merhaba, Telefon numaram silinmiyor. Giriyorum profil düzenlemeye numaramı siliyorum ve sağ üstteki oka basıyorum ama profilim de telefon butonu kalkmıyor. Yardımcı olun lütfen.☺

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz