instagram video yüklüyorum ses çıkmıyor veya gelmiyor sorununun son zamanlarda sürekli yaşandığını gözlemlenmektedir. Sorun için yazımız yeterli olacaktır.

Video ve resim paylaşımı denince ilk akla gelen sosyal medya uygulamalarından birisi de İnstagram’dır. İnstagram bu özelliğiyle birlikte getirmiş olduğu hikaye özelliği ile birlikte tamamen video ve resim paylaşım platformu olarak damga vurmuştur. Günlük hayatımızda çektiğimiz bir videonun ya da güzel bir fotoğraf karesini anında hikaye alanında arkadaşlarımızla 24 saat içerisinde paylaşım sağlamaktayız. Ya da normal olarak paylaşım işlemleri gerçekleştiriyoruz. Fakat son dönemler de atılan videoların seslerinin olmadığını görmekteyiz. Genel anlamda bu videonun sesi yok şeklinde bir uyarı gelmektedir. Gelen uyarıların ne ile alakalı olduğunu yüklediğiniz videonun neden sesinin çıkmadığını, sorunun nasıl çözüme kavuşacağını kapsamlıca ele alacağız. İzlenen yollarla birlikte sorun çözüme kavuşmuş olacaktır.

instagram video yüklüyorum ses çıkmıyor

instagram ses sorunu 2018, instagram video ses sorunu, instagram videolarında ses neden gelmiyor, instagrama video yüklüyorum ama videoda ses yok, instagram hesabıma yüklediğim videoların sesi çıkmıyor. Bu ve benzeri tarzda yaşanan sorunların giderilebilmesi için çözüm adımları hazırlanan makalemiz de sizlere sunmuş bulunuyoruz.

instagram yüklediğim videodan ses gelmiyor

İnstagram hesabında yüklenen bir videoda ses gelmemesi bir kaç sebebi bulunmaktayız. Bu sebeplerin neler olduğunu sizlere tek tek anlatacağız. Kaleme aldığımız sorun detaylarını sizler de anlayınca çok basit olduğunu göreceksiniz.

video yüklüyorum ses gelmiyor, yüklediğim videoda ses yok, instagram videodan ses gelmiyor, instagram yüklediğim videodan ses gelmiyor, instagram video yüklüyorum ses çıkmıyor

  • Bir çok instagram kullanıcısı video yüklemesi sağlarken üst alandaki volume düğmesini bazen kapatmaktadır.
  • Videolarda çıkan enteresan kelimelerin çıkmaması için bu işlemi sağlamaktadırlar.
  • Siz de böyle bir işlem sağladıysanız ve daha sonrasında tekrar eski haline getirilmemesi durumunda videolarınızda sesler gelmeyecektir.
  • Bununla birlikte eğer yüklenen videoların sesleri çıkmıyorsa ses açma (+) ya da ses kısma (-) tuşlarını kullanarak işlemlerini sağlayabilirsiniz.
  • Tüm bu işlemlerin yanında uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım.
  • Son olarak telefonu da kapatıp açalım.
  • Yapılan işlem ayarları sonrasında Play store yada Apple store bağlantısı üzerinde uygulama güncell mi ? Değil mi? bunun kontrolünü sağlayabilirsiniz.
  • Telefonunuzun içerisinde ”Ayarlar>Uygualamalar” kısmından instagram’ı görerek ön belleği ve verileri temizle işlemi sağlayalım.
  • Haricinde mobil ağından bağlantı kuruyorsanız. Bağlantının yavaşlığıyla alakalı bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
  • Bu işlemin doğru orantıda sağlanabilmesi için wi-fiden bağlantı kurmayı deneyelim.

instagram video yüklüyorum ses çıkmıyor yapılan işlem ayarları sonrasında problem çözüme kavuşmuş olacaktır. Dilerim hazırlanan makalemiz işinizi görmüştür. İyi gezintiler dilerim.

video yüklüyorum ses gelmiyor, yüklediğim videoda ses yok, instagram videodan ses gelmiyor, instagram yüklediğim videodan ses gelmiyor, instagram video yüklüyorum ses çıkmıyor

Önceki İçerikinstagram hikayelerimde ses gelmiyor ses yok
Sonraki İçerikinstagram gönderiyi hikayeye ekleme koyma
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz