instagram üzgünüz girişini yapamadık hatası alıyorsanız eğer bu sorunun çözümüne yönelik işlemleri yazı içerisinde sizlerle adım adım anlatacağız.

İnstagram uygulamanızda gezinti yaptığınız esnada çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Almış olduğunuz hatalarla ilgili daha öncesinde bir çok yazı hazırlamış bulunuyoruz. Ancak hesabınızda üzgünüz, girişini yapamadık yönünde bir hata alıyorsanız bu hatanın nasıl giderileceğini yazı içerisinde ele alacağız.

Birden fazla hesap açıp o hesapları aynı çatı altında kontrol edebiliyorsunuz. İnstagram’ın kullanıcılarına vermiş olduğu bu özellik sayesinde kullanıcı kitlesinin daha da arttığını söyleyebiliriz. Hesaplar arasında geçişler sırasında ise bazı problemler meydana gelebilmektedir. Normalde aldığınız hatalar sonrasında kısa bir araştırma içerisine girmeniz durumunda problemi kısa süre içerisinde giderebilirsiniz. Tüm sosyal medya hesaplarınızda kural limitleri ve topluluk kuralları bulunmaktadır. Topluluk kurallarını ihlal etmeniz ya da limitlere uymadığınız durumunda direk olacak şekilde kısıtlamaya ya da bazı hataları almaya müsait duruma geliyorsunuz. Almış olduğunuz bu hatanın çözümüne yönelik neler yapmanız gerekli olduğuna ise birlikte göz gezdireceğiz.

instagram girişini yapamadık

instagram üzgünüz girişini yapamadık hatası

instagram girişini yapamadık şeklinde uyarı almanız durumunda hemen uygulama limitlerini gözden geçirmelisiniz. Ve uygulama içerisinde nasıl bir yol izlemiştiniz bunu hatırlamalısınız. Yani birine fazla mesaj gönderimi yaptıysanız, beğeni veya yorum göndermiş iseniz bu büyük bir problemdir. O yüzden bunlara hemen dur demelisiniz.

Onun dışında almış olduğunuz bu hata giriş sırasında meydana gelmesinden dolayı şifrenizin değişimine gitmelisiniz. Şifre değiştirme işlemlerini yine web sitemiz üzerinden daha öncesinde hazırlamış olduğumuz yazılardan bulabilirsiniz.

instagram üzgünüz giriş hatası adımları sırasında eğer var olan mevcut şifrenizi bilmiyorsanız bu durumda sıfırlama yoluna gitmelisiniz. Sıfırlama sonucunda problem kısa süre içerisinde çözüme kavuşacaktır.

Bunun dışında uygulamanızı sürekli güncel tutun. Ve giriş bilgilerinizi bir kağıda muhakkak not alın. Bunları yaparsanız unutsanız bile ilerleyen zamanlarda bu notlar işinizi görmeye yetecektir. Son olarak yine problem giderilmez ise farklı bir hesabınızdan bu hesabınızla ilgili sorun bildirisinde bulunabilirsiniz. İnstagram üzgünüz girişini yapamadık hatası ile ilgili işlemleri belirttiğimiz şekilde işleme koyabilirsiniz.

Önceki İçerikSosyal medya yardım destek şikayet iletişim
Sonraki İçerikiPhone iCloud yedek açma etkinleştirme
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here