Paylaş

instagram Takipçi Sayısı Gözükmüyor Artmıyor sorununun önüne geçilebilmesi için hangi ayarlarını sağlamanız gerekiyor bunları tek tek paylaşacağız. Gelen takipçi isteklerini kabul etmenize rağmen hala daha yansımadığını yada sayının doğru olmadığını göreceksiniz. Bunun giderilmesi için yapmanız gerekenler aşağıda yer almaktadır.

Hayatımızın bir parçası haline instagram uygulaması herkesin bildiği üzere takip isteklerine bağlı olacak şekilde ilerlemektedir. Yaptığınız bir paylaşım sonrasında bir anda fenomen olma ihtimaliniz göz önünde olduğundan dolayı takipçi sayısının önemi çok olmaktadır. Haliyle bazı kişilerde isteklerin kabul edilmesi sonrasında takipçi sayısında artışın olmadığı gözlemlenmektedir. Sorun birden fazla kişiye ulaşınca problemin nasıl giderileceğine ilişkin ilgili araştırmaları buna bağlı olacak şekilde sağlamış bulunmaktayız. Öncelikle şunu belirtmeliyim arkadaşlar, bu sorun anlıkta gelişebiliyor haliyle istekleri kabul ettikten sonra sonrasında artışın gözlemleneceğini görebilirsiniz. Fakat aradan süre geçmesine rağmen takipçi sayınızda hala daha bir artış yok hatta olması gerekenden daha az görünüyorsa bu durumda aşağıdaki ayarları sağlamanızda fayda bulunmaktadır. Yapacağınız bu ayarlar sonrasında sorunun kalmadığını sizde görebilirsiniz.

instagram Takipçi Sayısı Gözükmüyor Artmıyor

İnstagram takipçi sayısı gözükmüyor, instagram takipçi artmıyor, instagram takipçi sayısı doğru değil, instagram takipçi sorunu, instagram takipçim artmıyor, instagram takipçi belli değil, instagram takipçi belli olmuyor gibi yaşanan sorunların tekrarlanmaması için yapılacak ayarlar için ilgili araştırmalarımızı aşağıda görebilirsiniz.

İnstagram Takipçi Artmıyor

Takipçiler bazı kişiler için öncelikle oldukça önem arz ettiğinden dolayı kitlenin artması gerekirken herhangi bir işlem olmadığını görmek kullanıcı olarak canınızı sıkan bir durum olacağından dolayı öncelikle şu işlemi sağlamalısınız.

 • Mobil bağlantısından bağlantı kuruyorsanız bunu bir de Wi-fi bağlantısı üzerinden denemeyi deneyin,
 • Olmadıysa uygulamayı bir kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyelim.
 • Şayet henüz daha sorun giderilmediyse bu durumda yapılacak işlem işinizi tamamen görecektir.

İnstagram Takipçi Sayısı Doğru Değil

Gelen takipçi isteklerini kabul eden kullanıcılar takipçi sayılarını kontrol ettiklerinde bu sayının doğru olmadığını görebilmektedir. Sorunun çözümü oldukça basittir.

 • Öncelikle instagram uygulamasından çıkıyoruz.
 • Sonrasında cep telefonumuzun masa üstü ekranında yer almakta olan ”Ayarlar” alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
 • Yaptığınız bu işlem ardından ”Tarayıcı verileri” alanına gelip bu verilerin temizleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
 • Verilerin temizleme işlem adımlarını gerçekleştirdikten sonra cihazınızı kapatıp açıyoruz.
 • Ve sonrasında uygulamaya giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
 • Yaptığınız işlem adımı sonrasında gerçek takipçi kitlesine ulaşımını sağlayabilirsiniz.

instagram Takipçi Sayısı Gözükmüyor Artmıyor, instagram takipçi sayısı gözükmüyor, instagram takipçi artmıyor, instagram takipçi sayısı doğru değil, instagram takipçi sorunu, instagram takipçim artmıyor

instagram Takipçi Sayısı Gözükmüyor Artmıyor, instagram takipçi sayısı gözükmüyor, instagram takipçi artmıyor, instagram takipçi sayısı doğru değil, instagram takipçi sorunu, instagram takipçim artmıyor

Yaptığınız işlem ayarları sonrasında problemin tekrar etmesi halinde aynı işlem adımlarını yaptıktan sorunu probleminizin ortadan kalktığını gözlemleyebilirsiniz.

Ayarlar sonrasında problem giderilmesi sağlandı ya da hala daha bir problem yaşıyorsanız bunu yorum alanında iletmeniz yeterli olacaktır.

4 YORUMLAR

 1. Merhabalar iki üç günden beri instagram da takipçilerim bir dakikada beş on azalıyor sorunu bildridim birkaç kez instagram a e posta gönderdim hiçbir cevap yok şuan ise instagram hesabıma ne kadar takipçi gelirse gelsin takipçilerimin sayısı yükselmiyor bu tekniğinizi Allah bilir kaç kez denedim fakat işe yaramıyor (hiç hile yapmadım takipçilerimin hepsi gerçektir)

  • Merhaba

   İnstagram takipçi sayınız kaç onu bilemiyorum. Ancak 3-5 azalıyor ise kısa süreli bir paylaşım ya da hikaye paylaşmayın. Ya kişiler sizi çıkarıyor ya da buna bağlı olacak şekilde sizin içerikleriniz geldikçe takipten çıkıyolar. Yeni gelenlerde bundan ötürü fazlaştırmıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here