instagram Canlı Yayın Yapamıyorum Açılmıyor ile ilgili problem son zamanlarda artış göstermeye başlamıştır. İnstagram canlı yayın indir ya da butonu yok, girilmiyor ve gözükmüyor sorunu için yapılması gerekenleri aşağıda sizlere kapsamlı olarak anlatacağız.

Günlük yaşantımızın artık bir parçası haline gelen instagram uygulamasında her geçen gün gelen yenilikler kullanıcıları oldukça memnun etmektedir. Son bombalarından biri olan canlı yayın özelliği kısa süre içerisinde tüm instagram kullanıcıları tarafından oldukça aktif olarak kullanılmaya başlandı. Ancak bazı kullanıcılar bu botunun çıkmamasından ya da açılmamasından ötürü nasıl bir yol izleyeceklerini bilmemektedirler. Haliyle bu durumun bir an önce netice bulması için sizler adına ilgili araştırmalarımızı gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Aşağıdaki işlem ayarlarını sağlamanız halinde bundan sonraki süreç içerisinde instagram uygulamasında sizlerde artık hem canlı yayın yapabilecek hemde açılmayan canlı yayınları izlemesini sağlayabilirsiniz.

instagram Canlı Yayın Yapamıyorum Açılmıyor

İnstagram canlı yayın açılmıyor, instagram canlı yayın indir, instagram canlı yayın butonu yok, canlı yayın açılmıyor, canlı yayın olmuyor, instagram canlı yayın sorununa artık bir çözüm sağlanabilmesi için sağlanan incelemeleri sizlerle paylaşımını gerçekleştireceğiz. Böylelikle yapılan ayarlar sonrasında sorunsuz bir şekilde canlı yayın yapabilirsiniz.

İnstagram Canlı Yayın Açılmıyor

İnstagram uygulamasında gelen hikaye özelliği sonrasında güncellemelerine tüm hızıyla devam ettikten sonra kısa süre içerisinde bu özelliğe bir de canlı yayını getirmiş oldu. Ancak son zamanlarda sıklıkla görünen olaylardan biri de bu canlı yayın yapılamadığına ilişkin sorunları dile getirilmesi oldu.

  • Android kullanıcıları Play store, Apple kullanıcıları ise Apple store üzerinden yaşamış oldukları sorunları dile getirdi.
  • Yaşanan bu aksaklıkların giderilebilmesi için yayınladığımız yazımızı incelemeniz yeterli olacaktır.

İnstagram Canlı Yayın Girilmiyor

Bazı kullanıcılar uygulama da canlı yayın yapan kişilerin canlı yayınlarına giriş sağlayamadıklarını da bildirmektedirler. Hal böyle olunca yapılacak olan işlem adımlarını da sizlere kapsamlı olarak paylaştık.

  • İlk olarak İnstagram uygulamasını kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyiniz.
  • Bu işlem arından sonra uygulama güncel halini almış olacaktır. Ve böylelikle son güncellemeyi sağladığından ötürü sizler hem canlı yayın yapabilecek hemde yapılan canlı yayına girebileceksiniz.
  • Ancak hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda her iki telefon üzerinde yapılacak işlem adımlarını aşağıdaki şekilde devam ediyoruz.
İnstagram Canlı Yayın Gözükmüyor

Yaptığınız kaldırma ve yeniden yükleme işlemi ardından hala daha canlı yayın yapamıyor ve giriş işlemi sağlayamıyorsanız bu durumda aşağıdaki adımları denemenizi tavsiye ediyoruz.

Android kullanıcıları;

  • Ayarlar>Cihaz Hakkında > Sistem Güncellemeleri alanına giriş işlemi gerçekleştiriyor.
  • Bu alanda cep telefonunda herhangi bir güncelleme var mı bunu kontrol ediyoruz. Eğer varsa bu güncellemeleri sağlıyoruz.

Apple Kullanıcıları;

  • Ayarlar>Uygulamalar>Uygulama izinleri alanına giriş işlemi gerçekleştirip bu aladan güncelleme var mı yok mu bu kontrolleri sağladıktan sonra gelen her hangi bir güncelleme var ise bu güncellemeleri sağlaması gerekmektedir.

Yaptığınız ayarlar sonrasında hala daha giriş işlemi gerçekleştirilmez ise bu durumda,

  • Ayarlar>Uygulamalar>Tümü alanına giriş işlemi gerçekleştirip instagram yazısını bulduktan sonra ”Verileri temizle” dedikten sonra sorun ortadan kalkacaktır. Sizler artık kullanımı sağladığınız cep telefonundan canlı yayın yapabilirsiniz.

instagram Canlı Yayın Yapamıyorum Açılmıyor, instagram canlı yayın açılmıyor, instagram canlı yayın indir, instagram canlı yayın butonu yok, instagram canlı yayın girilmiyor, instagram canlı yayın gözükmüyor instagram Canlı Yayın Yapamıyorum Açılmıyor, instagram canlı yayın açılmıyor, instagram canlı yayın indir, instagram canlı yayın butonu yok, instagram canlı yayın girilmiyor, instagram canlı yayın gözükmüyor

instagram Canlı Yayın Yapamıyorum Açılmıyor sorunu için yaptığınız işlem ayarları sonrasında sorununuz giderilmiş olacaktır. Herhangi bir problem ile karşılaşırsanız bunu yorum alanında belirtmeniz yeterli olacaktır.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz