instagram Fotoğraflar Gözükmüyor Yüklenmiyor probleminin artışıyla birlikte bunun nasıl giderileceğini yazımızda sizlere aktaracağız. İnstagram resimleri ve paylaşımları göremiyorum ya da bulanık çıkmasıyla ilgili sorun anlatımımız sonrasında son bulacaktır.

Getirilen yeniliklerle birlikte artık sosyal medya alanında en çok giriş sağlanan uygulamalardan birisi olan İnstagram hesaplarında arkadaşlarımızın paylaşım sağladığı resimlerin görüntülenmesinde sorunlar yaşanmaktadır. Yaşanan sorunlarla ilgili problem sonrasında kullanıcılar oldukça sıkıntı çekmektedir. İnstagram uygulamasında gezinti sağladığımız sırada yüklenen fotoğrafların bulanık çıkması, resimlerin yüklenmemesi haline tüm kullanıcılar gibi sizin de canınızı sıkmaktadır. Sorun aslında çok büyük bir problem olarak gözükse de giderilmesi oldukça basittir. Şimdi sizlere problemin nasıl giderileceğini, hangi ayarları sağlayacağınızı adım adım paylaşacağız. Yapacağınız işlem adımları sonrasında fotoğraflar hem gözükecek hem de artık bulanık çıkmayacaktır.

instagram Fotoğraflar Gözükmüyor Yüklenmiyor

İnstagram resim yüklenmiyor, instagram foto gözükmüyor, instagram paylaşım gözükmüyor, instagram paylaşım yüklenmiyor, instagram fotoğraflar bulanık çıkıyor, instagram foto yüklenmiyor, instagram foto bulanık çıkıyor sorunlarının artık çözüme kavuşabilmesi için yapacağınız işlemleri aşağıda sizlere tek tek anlatımını gerçekleştireceğiz.

İnstagram Foto Gözükmüyor

Son günlerin problemlerinden biri olan fotoğrafların gözükmemesi oldukça soruna sebebiyet vermektedir. Yani yanınızdaki bir arkadaşınız aynı kişinin fotosunu görürken siz göremiyorsanız, ya da takipçi sayınız daha fazlayken bu alanda daha az görünüyorsa yapılacak işlem adımlarını sizlere sunacağız.

İnstagram Fotoğraflar Bulanık Çıkıyor

Yaşadığınız bu sorunun aslında çözümü oldukça basittir dolayısıyla size anlatımını sağlayacağımız işlem adımlarını tek tek incelemeniz halinde sorunsuz bir şekilde fotoğrafları görebileceksiniz.

 • İlk olarak kullanım sağlamış olduğunu instagram uygulamasından çıkış sağlıyoruz. Bunu kullanımını gerçekleştirdiğiniz cep telefonun özelliğine bağlı olacak şekilde sağlayabilirsiniz.
 • Sonrasında cep telefonunuzun ”Ayarlar” bölümüne giriyoruz.
 • Yapılan işlem ardından ”Ayarlar” alanında yer almakta olan ”Tarayıcı verileri” bölümünü temizlemesini sağlıyoruz.
 • Tarayıcı verilerini temizledikten sonra kullanımını gerçekleştirdiğiniz cep telefonunu kapatıp tekrardan açıyoruz.
 • Telefon açıldıktan sonra artık uygulamaya girdiğiniz taktirde sorunun giderildiğini gözlemleyebilirsiniz.

instagram Fotoğraflar Gözükmüyor Yüklenmiyor, instagram resim yüklenmiyor, instagram foto gözükmüyor, instagram paylaşım gözükmüyor, instagram paylaşım yüklenmiyor, instagram fotoğraflar bulanık çıkıyor instagram Fotoğraflar Gözükmüyor Yüklenmiyor, instagram resim yüklenmiyor, instagram foto gözükmüyor, instagram paylaşım gözükmüyor, instagram paylaşım yüklenmiyor, instagram fotoğraflar bulanık çıkıyor

instagram Fotoğraflar Gözükmüyor Yüklenmiyor sorunu ile alakalı işlem adımları bu kadardır. Yaptığınız işlem sonrasında eğer tekrar aynı problem ile karşılaşılır ise aynı adımları tekrarlamanız yeterli olacaktır.

Makalemizi inceledikten sonra şayet sorun giderilmedi ya da giderilmesini sağladıysanız aşağıdaki yorum alanından bizleri bilgilendirmeyi ihmal etmeyin lütfen. İyi gezintiler dileriz.

49 YORUMLAR

  • Merhaba Beyza hanım,

   Konu ile alakalı olarak ilgili adımları denediniz anladığım kadarıyla, bu durum internet veri tabanlı olabiliyor. Şayet başka bir hesaptan giriş yapıp deneme yaptıysanız sorun bildirisi gerçekleştirmeniz gerekiyor.

  • O halde durumu kapsamlıca instagram’a belirtmeniz gereklidir.

   Daha önce yaptığınızı belirtiyorsunuz. Bir de sizden ricam ”instagram hesabıma giremiyorum resimli anlatım” şeklindeki makalemizi inceleyin. Bunu inceledikten sonra oradaki adımlarda çalışmayan bir özellik yazısı göreceksiniz. Buradan bilgilendirmeyi verdikten sonra size bir kod gelir o kod üzerinden işlemlere devam edebilirsiniz.

    • Peki bu durumda ”Sorun bildirisi” fayda etmiyorsa başka çözüm yöntemi ise hesaptan çıkış yaptıktan sonra hesaba giremiyorum üzerinden bir şey çalışmıyor linkini takip ederek durumu iletmemiz gereklidir.

     • Eda hanım bir arkadaşımın daha başına gelmiş bu duruma benzer bi hata. çözüm arıyoruz bizde. zaman tünelinde yalnızca 1 sayfa gözükürken başkahiçbirşey gözükmüyor. onu takipten cıkarsa baska bir hesap gözüküyor yalnızca. kendi yaptıgı paylasım bile gözükmüyor. hikayelerden yana sıkıntı yok ama. sizde de bunun gibi mi hata?

 1. Eda’nın yaşadığı sorunu bende yaşıyorum. Akılımda sadece çok takipçili ve beni takip etmeyen kişilerin paylaşımlarını görüyorum. Arkadaşlarım yeni paylaşım dahi yapsa akışa düşmüyor. Uygulamayı sildim tekrar yükledim sorun hala devam ediyor.

  • Merhaba Esma hanım,

   Bu yaşanan sıkıntıyla alakalı olarak siz de eda hanım gibi sorun bildirisi yaptınız mı? Onun haricinde başka bir telefondan denenecek ve harici durumunda uygulamadan çıkış yapılarak tekrar giriş sağlamayın deneyin. Olmaz ise yeniden bir sorun bildirisi gerçekleştirmeniz gerekiyor.

 2. Eda’nın yaşadığı sorunu bende yaşıyorum. Akışımda sadece çok takipçili ve beni takip etmeyen kişilerin paylaşımlarını görüyorum. Arkadaşlarım yeni paylaşım dahi yapsa akışa düşmüyor. Uygulamayı sildim tekrar yükledim sorun hala devam ediyor.

  • Merhaba Esma hanım,

   Bu yaşanan sıkıntıyla alakalı olarak siz de eda hanım gibi sorun bildirisi yaptınız mı? Onun haricinde başka bir telefondan denenecek ve harici durumunda uygulamadan çıkış yapılarak tekrar giriş sağlamayın deneyin. Olmaz ise yeniden bir sorun bildirisi gerçekleştirmeniz gerekiyor.

  • Sistemsel olsa tüm hesaplarda bu şekilde olur.

   Yani siz başka hesaba girdiğiniz de sorun olmadığı için problem kesinlikle sizin instagram hesabınızla alakalı bunu da ancak sorun bildirisi gerçekleştirerek sağlayabilirsiniz. Dün sizlere hesaptan çıktıktan sonra giriş yapmak için altta adım bulunuyor oradan deneme sağlamanızı istedim ona karşılık geldiğini söylediniz. O yönde bir cevap gelmemesi gerekiyor. ”Sayın instagram yöneticileri” olarak başlayıp soruna ilişkin bilgilendirmeleri devam ettirmeniz gereklidir.

 3. Zaman ayırıp bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler, ancak bu tür istekler için bu kanal üzerinden destek sağlamamız ne yazık ki mümkün değildir.

  Bu bildirimle ilgili başka herhangi bir işlem yapmamız mümkün değildir. Bu tür sorunları bildirmenin en iyi yolunu öğrenmek için Yardım Merkezi’ni ziyaret edin:

  Tam olarak böyle bir cevap geldi

  • Yani bu sorun için artık geriye kalan tek işlem sorun bildirisi üzerinden ilerlemek olacaktır.

   Normalde yapılması gerekenlerin tümünü sizler sağlamış bulunuyorsunuz. Sunucu kaynaklı sorun muhtemelen yeni gelen güncelleme ile sorun giderilecektir.

  • Merhaba Selen hanım,

   Eda hanıma verdiğimiz işlem ayarları veya bilgilendirmeleri kontrol etmeniz de fayda bulunmaktadır. Bunların hepisini sizde kaleme aldınız mı? İşlemleri belirtilen şekilde yapmanız gerekiyor.

 4. İyi akşamlar; telefonumda sadece instagram hesabında olan bi sıkıntı telefonumdan hangi heseba girersem gireyim hikayeler ve fotoğraflar yüklenmiyor fakat başka telefondan yapınca açılıyor internetim de mi bir sıkntı var yardım ederseniz sevinirim

 5. Merhaba Sorunum şu ki Instagram’da 1207 fotoğrafım var ve ben kendi profilinde göremiyorum ancak başka hesaplardan kendi profilime baktığımda 1207 bende sadece 7 gösteriyor ne yapa bilirim

 6. ben telefonum olmadığı için bilgisayar kullanıyorum bi ara arkadaşımın fotolarına bakmak için bi profile bektım ama fotoğraflar görünmüyordu kendi hesabıma baktım 1 foto görünüyo diğerleri görünmüyordu sizin dediğiniz kademeleri uyguladım bi fark etmedi yardım please!

 7. Instagram sürekli dogrulama kodu istiyor. Çıkış yapmadığım halde ve paylaştığım gönderiler eski yeni farketmez görünmüyor. Geliyor bazen bazende geri gidiyor paylaşımlarım.

 8. Mrb paylaştığım fotoğrafımı arkadaşlarım ana sayfada göremiyor ancak benim profilime girdiklerinde görebiliyor. Sorun nedir yardımcı olurmusunuz lütfen ?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz