Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram sınırlamayı açma ve açamıyorum konusuyla alakalı gerekenleri ileteceğiz.

Dünyanın en çok girişi yapılmakta olan uygulamalardan birisi tartışmasız olarak instagram uygulamasıdır. Kullanımlara bağlı olacak şekilde uygulamada kitle sayısının da hayli artış gösterdiğini söylemek mümkündür.

  • İnstagram sosyal medya uygulaması olmasından dolayı bu alandan sizi rahatsız eden kişilerde olabilir.
  • Bu kişileri genelleyerek işlem sağlayıp kısıtlama vermeniz ise hepsinin önüne geçecek olan etkenlerden bir tanesidir.

instagram sınırlamayı açma ve açamıyorum

instagram sınırlamayı açma

instagram sınırlamayı açma bilmiyorsanız eğer ayarları hangi yoldan sağlayacağınızı aşamalı olacak şekilde anlatarak çözümü sizler için sunacağız. İlk olarak instagram uygulamanızın içerisine girişinizi gerçekleştiriyorsunuz.

Platforma girişinizi yapmanızla beraber gelen sayfanın hemen sağ üst tarafındaki üst üste çizgili bölüme tıklayıp oradan da ‘’Ayarlar’’ kısmına erişim yapıyorsunuz. Gelen sayfada ise ‘’Gizlilik’’ kısmına erişim gerçekleştiriyorsunuz.

Karşınıza çıkan sayfada ‘’Sınırlar’’ adı altında bir pencere ekranı gelecektir. Buradaki alana girişinizi yaptıktan sonra gelen ekranda ‘’Sınırlanacak kişiler’’ adı altında seçeneklerin olduğu bir sayfa daha gelecektir. Bu sayfadan ‘’Seni takip etmeyen hesaplar ve yakınlardaki takipçiler’’ adı altında iki seçenek göreceksiniz. Bunları aktif duruma getirerek alt kısımda bulunan ‘’Aç’’ seçeneğine tıklayıp sınırları açma işlemini bitirmiş olacaksınız. Ne kadar süreli kalmasını istiyorsanız alt kısımda bulunda belirleyeceğiniz bir alan bulunmaktadır.

instagram sınırlamayı açamıyorum sorununa yönelik aşamaları üst tarafta belirttiğimiz şekilde işleme koyabilirsiniz. Ancak siz belirttiğimiz özelliği açık hale getirmemize rağmen açılmıyor ise muhtemelen farklı bir problem vardır. Doğal olarak uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme yaparak deneme gerçekleştirebilirsiniz.

Denemeniz sonuçsuz kalır ise instagram sorun bildir alanından yaşanan sorunu ilgili ekiplere bildirmeniz sonucunda probleminiz giderilmiş olacaktır. Ancak yaşanan aksaklık sonrasında yine problem devam ediyor ve instagram’dan herhangi bir geri dönüş yapılmıyor ise muhtemelen daha öncesinde bir kısıtlama aldığınız için açılma işlemi devreye girmiyordur. Ya da uygulamada işlemi yaptığınız esna da arka planda çalışan uygulama varsa bundan ötürü de problem yaşıyor olabilirsiniz. Kapattıktan sonra tekrar deneme gerçekleştirmesi sağlayabilirsiniz. Takıldığınız yer olur ise bize bunu yorumdan dile getirebilirsiniz.

instagram sınırlamayı açamıyorum
instagram
Önceki İçerikCasper Via P2 format atma ve sıfırlama
Sonraki İçerikinstagram sınırlamayı kapatma ve kapatamıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz