Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram sessize alma nerede noktasında sizleri bilgilendireceğiz.

Günlük telefonumuza gelen bildirimler sürekli olacak şekilde artış göstermektedir. Hal böyle olunca da ister istemez bizlerde bu durumdan bazen sıkılabilmekteyiz. Böyle durumlarda bazı uygulamalar sessize alınmak istenmektedir. instagram sessize alma nerede araştırması için karşınıza gelmiş bulunuyoruz.

Nasıl olduğuna dair bilgilendirmeyi ise hazırlanana yazımız da sizlere paylaşacağız.

instagram sessize alma nerede

instagram sessize alma nerede
instagram sessize alma nerede
  1. instagram sessize alma

İnstagram dünya genelinde şuan için en fazla girişi gerçekleştirilen uygulamalardan birisidir. Uygulama içerisinde meydana gelen arızaların çözüme sağlanabilmesi için sizin adınıza yazılarımızı hazırlamaya devam etmekteyiz. Şimdi telefonunuzun yerine sadece uygulamayı sessize alma yönteminin nerede olduğunu ayrıntılarıyla vereceğiz. Telefonunuzu sessize almak yerine instagram hesabınızı sadece sessize almak istiyorsanız bunu uygulama içerisinde gerçekleştirmeniz mümkündür.

  • Telefonunuzdan ilk olarak uygulamanın içerisine erişim gerçekleştiriniz.
  • Daha sonrasında profil simgesine tıklayıp oradan da üst üste çizgili bölmeye dokunarak gelen ekranda da ‘’Ayarlar’’ seçeneğinin içerisine giriş sağlayınız.
  • Gerçekleştirilen bu ayarlama sonucunda gelen ekranda ‘’Bildirimler’’ göreceksiniz. Bildirimler seçeneğine tıklamanızla birlikte,
  • Açılan ekranda ‘’Anında ilet bildirimler’’ sekmesini kapalı konuma getirmeniz yeterli olacaktır.

Bu kısmı açık ise kapalı yapmanız durumunda artık bildirimlerinizin sessize alınması gerekiyor. İnstagram hesabından size gelen bildirimlerde en ufak bir bildirim sesi almayacağınızı bilmenizi isteriz.

  • instagram sessize alınmıyor

Verdiğimiz bu ayarlar sonucunda artık telefonunuzu sessize almadan instagram uygulamanızı sessize almış olacaksınız. Ancak ayarı yapıyor olmanıza rağmen aşamaları işleme alamıyorsanız farklı bir problem yaşıyorsunuzdur. Yaşanan sorunun nedeni için uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemenizi tavsiye ediyoruz. Uygulamayı kaldırıp yeniden yüklediğiniz de sorun gitmezse bildirim ayarlarını gözden geçirebilirsiniz. Telefonunuzun bildirim ayarları ile ilgili de sorun oluşmuş olabilir. Her ihtimali göz önünde bulundurarak yol kat edebilirsiniz.

İnstagram hakkında merak ettiğiniz ya da diğer sorunlarınızı her ne varsa hepsini bize yorumdan ulaştırmanız ile birlikte gerekli araştırmaları sizin adınıza sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Tüm bu bilgiler ışığında sizlere sitemizde iyi gezintiler diliyoruz.

Önceki İçerikiPhone 12 format atma ve sıfırlama
Sonraki İçerikAndroid AFAD 112. kanalı aktif etme
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz