Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram remiksleme çıkmıyor göremiyorum diyenlere özel işlem aşamalarından bahsedeceğiz.

Dünya genelinde kullanımı hızla yaygınlaşan ve popülerlik bakımından da en üst sıralarda yerini alan sosyal medya uygulamalarının başında tartışmasız olarak instagram gelmektedir. İnstagram’a rakip olan uygulama ise Tik tok uygulamasıdır. Dolayısıyla bu uygulamalarda yer alan özellikler instagram hesaplarına da entegre edilmektedir. instagram remiksleme çıkmıyor göremiyorum diyenler olmasından ötürü işlem aşamalarından bahsedeceğiz.

Aslında konuya daha kısa süreli hakim olabilmeniz için beğendiğiniz bir videonun yeniden düzenlemesini sağlayıp kenara da kendi klibiniz ya da videonuzu eklemesini sağlayabiliyorsunuz. Remiksleme yöntemi ile sağlayacağınız bu ayarın hangi yollarla yapılandırıldığını ayrıntılarıyla birlikte ele alacağız.

instagram remiksleme çıkmıyor göremiyorum

instagram remiksleme
  1. instagram remiksleme çıkmıyor

Bir videonun remiksleme işlemlerini sağlayabilmeniz için ilk olarak instagram uygulamanızın içerisine girerek beğendiğiniz Reels videonuzu açarak bunun üzerinden de ilerleme yapmanız gerecektir. O videoyu buldunuz ve remiksleme yapmak istiyorsanız eğer öncelikle videonun sağ üst alanında yer almakta olan üç noktalı bölüme dokununuz. İlgili alana dokunduktan sonra gelen pencere ekranında ‘’Remiksleme’’ seçeneğini görmüş olmanız gerekmektedir.

Var olan ekranda remiksleme seçeneğini görmenizle birlikte bahsedilen ayarları işleme koyabilirsiniz. Ancak bazı okurlarımız kendilerinde bu alanın hiç gelmediklerini dile getirmektedir. Dolayısıyla bizde ilgili pencere ekranının neden kendilerine gelmediğine dair incelemelerimizi yapmış bulunuyoruz. Birlikte sağlayacağımız ayarlar neticesinde sorununuzu kısa süre içerisinde gidereceğiz.

İlk olarak eğer özellik sizin hesabınıza dahil edilmemiş görünüyorsa bu durumda uygulamanız güncel olmayabilir. Haliyle mağaza alanınıza girerek uygulamanın en güncel haline getirilmesini sağlamalısınız. İlgili ayarları işleme koymanızla birlikte artık geriye bir tek tekrar aynı işlemleri sağlamak kalıyor. Ancak siz belirtilen güncelleme işlemlerini yapıyor olmanıza rağmen hala daha çıkmıyor ise bunun farklı nedenleri olabilir.

  • İnstagram remiksleme göremiyorum

Hesabınızda remiksleme ayarlarını göremiyorum diyorsanız daha öncesinde kısıtlama alınmasından doğan nedenlerden ötürü olabilir. Bu şekilde bir kısıtlama almadıysanız eğer farklı bir instagram hesabınızdan girerek ilerleme sağlamanızı tavsiye ediyoruz.

Şayet tüm hesaplarda varsa bu durumda farklı bir cihazdan deneme tavsiyesinde bulunuyoruz. Verdiğimiz bilgiler ışığında hala daha sorun devam ederse bununla alakalı olarak sorun bildir üzerinden instagram yöneticileri ile iletişime geçip probleminizi bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz