Kıymetli dosyalar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram not bırakma bende yok diyenler için izlenmesi gereken yollardan bahsedeceğiz.

Sosyal medya uygulamaları içerisinde en sık kullanım gerçekleştirdiğimiz instagram uygulamasında not bırakma özelliği herkes tarafından aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Arkadaşlarınızın mesaj alanında görmüş olduğunuz durumlara bırakılan notlardan sizde bırakabilirsiniz. Bir önceki yazımızda bu işlemin nasıl sağlandığı konusunda sizi bilgilendirdik. Derlediğimiz bu yazımızda ise instagram not bırakma bende yok ayarlarını ele alacağız.

Yeni gelen bir özellik olduğu için bu özelliği yeni fark etmiş olabilirsiniz. Özelliği yeni fark etmiş olsanız dahi kullanmak için hemen harekete geçmek istemeniz ise en tabii hakkınızdır. Ancak özellik belirtilen alana geldiğinizde sizde gözükmüyor ise ana nedenlerine birlikte göz atacağız.

instagram not bırakma bende yok

  1. instagram not bırakma çıkmıyor

İnstagram hesabınıza yeni gelen özellikler mevcut hesaplarınıza hemen yansımayabilir. Çünkü her hesaba hemen özellik dahil edilmemektedir. Ancak üzerinden zaman geçmiş ve herkes kullanıyor olmanıza rağmen özelliğin hala daha hesabınıza dahil edilmemesinde bir problem var demektir.

instagram not bırakma

Bunların en başında ise uygulamanın güncel olmaması gelmektedir. Uygulamanın güncel olmadığından ötürü gelmeme sorunu yaşıyor iseniz bu durumda ‘’Apple store ya da Play store’’ alanına gelerek buradan da instragram uygulamasını yazıp güncelleme gelip gelmediğini gözden geçirebilirsiniz.

Güncelleme var ise güncellemelerinizi yaparak tekrardan deneme gerçekleştirmeniz lazım. Şayet ayarlar sonucunda yine gelmiyor ise şifre bilgilerinizi biliyorsanız uygulamanızı telefonunuzdan kaldırıp yeniden açarak deneme gerçekleştirebilirsiniz. Bu ayar sonucunda özellik yine gelmedi ise bir kısıtlama yemiş olabilirsiniz. Daha öncesinde verilen kısıtlamadan dolayı yeni bir özelliğin gelmesi zaman alabilir. Ancak ben hiç kısıtlama almadım diyorsanız bu durum farklı tabi böyle bir durumda neler yapılması gerektiğine bakacağız.

  • İnstagram not bırakma neden yok

Sorununuz için çağrı merkezi arayışının içerisine girmenize gerek yok ayarlar kısmından sorun bildir üzerinden sorununuzu direk olacak şekilde instagram yöneticilerine kendiniz bildirebilirsiniz. Sorun bildir üzerinden vereceğiniz bilgiler doğrultusunda instagram yetkilileri durumu inceleyip size geri dönüş gerçekleştirmesi sağlayacaktır.

İnstagram hakkında merak ettiğiniz ne varsa bize bunları yorum bölmesinden dile getirebilirsiniz. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz