instagram profilde öne çıkanlar gözükmüyor cıkmıyor ise sebebinin neler olduğunu konu alacağız. Böylelikle instagram profilinizin alt satırında yer almakta olan bölümde sizinde artık hikayelerinizin öne çıktığını görebilirsiniz. Aynı zamanda öne çıkan görsellerin kaldırılması için de neler yapılması gerektiğini anlatacağız.

Bilindiği üzere WhatsApp, Facebook ve İnstagram hesaplarında yapılan hikaye paylaşımları yaklaşık 24 saat içerisinde kaybolmaktadır. Ancak instagram uygulamasına gelen yenilik ile birlikte çok beğendiğiniz bir gönderiyi profilinizde öne çıkartmasını sağlayıp bundan sonraki süreler içerisinde kaybolmamasını sağlayabiliyorsunuz. Fakat öne çıkarılma oluşturulduktan sonra profil ekranında öne çıkanların gözükmemesiyle ilgili sorunlar yaşayan kullanıcıların hayli çok olduğunu gözlemlediğimiz için işlem ayarlarının nereden ve nasıl sağlanacağını kapsamlı olacak şekilde ele alacağız. Sizler ayarlarınızı tam ve eksiksiz yaptıktan sonra görsellerin profil ekranında öne çıkmamasına sebebiyet veren nedenleri detaylıca ele alıp sorunları ortadan kaldıracağız. Şimdi buna neden olan konunun detaylarını sizlere paylaşalım.

instagram profilde öne çıkanlar gözükmüyor cıkmıyor

instagram profilde öne çıkanlar gözükmüyor cıkmıyor, instagram öne çıkanlar gözükmüyor, instagram öne çıkanları görünmüyor, instagram öne çıkanlar yok, instagram öne çıkanları kaldırma, instagram öne çıkanlar silme ayarlarının tamamını sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz.

İnstagram öne çıkan gözükmüyor

İnstagram hesabında hikaye alanında yapılan paylaşımların öne çıkabilmesi için öncelikli olacak şekilde ”Profil” ekranına geliyoruz. Beraberinde sağ üst alanda yer almakta olan ”Saat” ikonuna tıklıyoruz. Yaptığımız işlem ayarı sonrasında gelecek olan ekranda öne çıkarmak istediğiniz görseller gelecektir.

Gelecek görsellerin öne çıkarılabilmesi için sağ üst alanda yer almakta olan ”Üç” noktalı bölümüne tıklıyoruz. Öne çıkarma oluştur sekmesine tıklıyoruz. Beraberinde ilgili görselleri seçtikten sonra ”Ekle” demeniz yeterli olacaktır.

Biz bu işlemleri sağladıktan sonra profil ekranına geldiğinizde ilgili görseller ekran da yer almıyorsa bu durumda internet bağlantınızı kontrol etmeniz gereklidir. Bu bağlantıyı kontrol ettikten sonra uygulamayı telefonunuzdan kaldırıp yeniden yükleyelim. Beraberinde güncelleme var ise bu güncellemelerin kontrollerini sağlayalım. Son olarak telefonunuzun Ayarlar alanına giriş gerçekleştirip Uygulamalar bölümüne giriş gerçekleştirelim. Burada verileri temizlemesini sağladığınız andan itibaren sorunsuz bir şekilde kullanımlara devam edebilirsiniz. Hala daha sorun devam ediyorsa yorum alanında bizlere durumu belirtmenizi rica ediyorum.

 

instagram profilde öne çıkanlar gözükmüyor cıkmıyor, instagram öne çıkanlar gözükmüyor, instagram öne çıkanları görünmüyor, instagram öne çıkanlar yok, instagram öne çıkanları kaldırma, instagram öne çıkanlar silme instagram profilde öne çıkanlar gözükmüyor cıkmıyor, instagram öne çıkanlar gözükmüyor, instagram öne çıkanları görünmüyor, instagram öne çıkanlar yok, instagram öne çıkanları kaldırma, instagram öne çıkanlar silme instagram profilde öne çıkanlar gözükmüyor cıkmıyor, instagram öne çıkanlar gözükmüyor, instagram öne çıkanları görünmüyor, instagram öne çıkanlar yok, instagram öne çıkanları kaldırma, instagram öne çıkanlar silme instagram profilde öne çıkanlar gözükmüyor cıkmıyor, instagram öne çıkanlar gözükmüyor, instagram öne çıkanları görünmüyor, instagram öne çıkanlar yok, instagram öne çıkanları kaldırma, instagram öne çıkanlar silme instagram profilde öne çıkanlar gözükmüyor cıkmıyor, instagram öne çıkanlar gözükmüyor, instagram öne çıkanları görünmüyor, instagram öne çıkanlar yok, instagram öne çıkanları kaldırma, instagram öne çıkanlar silme instagram profilde öne çıkanlar gözükmüyor cıkmıyor, instagram öne çıkanlar gözükmüyor, instagram öne çıkanları görünmüyor, instagram öne çıkanlar yok, instagram öne çıkanları kaldırma, instagram öne çıkanlar silme

İnstagram öne çıkanları kaldırma

İnstagram uygulamasında öne çıkanlarının kaldırılmasını sağlayabilmeniz için tekrardan hikaye alanına gelip buradan düzenle bölümüne tıklamanız halinde ”Önce çıkanları kaldır” demeniz yeterli olacaktır.

instagram profilde öne çıkanlar gözükmüyor cıkmıyor ile alakalı aklınıza takılan soruları bizlerle paylaşabilirsiniz. Hesabınızda iyi gezintiler dilerim.

19 YORUMLAR

 1. Benmde su sekllde saate basiyorum hikaye arsivi yok ve profimdede hikaye ekle diye bi yerim yok kndi telefonundan baskasinin hesabiina giriyorum ama onda gorukuyor

  • Merhaba Gizem hanım,

   Karşılaşmış olduğunuz bu problem ile alakalı olarka bahsedilen ayarları sağladıktan sonra kendi telefonunuzdan başka bir hesapa başka bir telefondan da kendi hesabınıza girerek deneme yaptınız mı?

 2. Selam, profilde öne çıkan eklemiştim artık eklemek istemiyorum sildim hepsini, ama profilde ön çıkanlar simgesi gitmiyor. Boş bir şekilde orada duruyor, o simge silinmiyor mu acaba.
  Teşekkürler.

 3. Merhaba,
  Öne çıkanlardaki fotografları kaldırdığım halde benim profilimde gözükmeyen fotograflar baskası profilime girdiğinde görmekte nasıl düzeltebilirim? Çok acil yardımcı olabilir misiniz?

 4. Takiplestigimiz bir kisinin one cikanlarini sayfasinda gorebiliyorum fakat uzerine tikladigimda yuklenmiyor ve acilmiyor ve bu sadece bir kiside boyle diger takiplestiklerimde olmuyor sebebi ne olabilir

 5. Bu sorunu bende yasiorum gunlerdir. Herseyi denedim. Kaldirdim yukledim, guncelleme vardi onu yaptim hatta hafizam yoktu icloud hafizasi ekledim. Instagram verileri iphonden sikinmiyor maalesef o yuzden tekrar indirdim kaldirdim. Ama maalesef olmuyor! Bir kac one cikanlarim gorunuyor ama diger bir kac tane one cikanlarim ortada yok. Baskasinn sayfasindan baktiimda gorunuyor ama. Anliyamadim cok sinir verici bir sey

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz