instagram asıl fotoğraflar telefonuma kaydedemiyorum sebebini öğrenmek isteyenler için gerekli araştırmaları sizlere sunacağız. İnstagram hesabında paylaşımını sağladığının resim ve videoların galeriye kaydedilmesinin otomatik olarak yapılmasını istiyorsanız bu özelliği kullanmanız yeterli olacaktır.

Dünyanın en çok giriş gerçekleştirmiş olduğu uygulamalardan birisi olan instagram’ın bu kadar çok giriş sağlanmasının sebebi kullanıcılara sunmuş olduğu yenilikler ve özellikleridir. Kullanıcıları için tüm detayları düşünen instagram hesabında paylaşım gerçekleştirmiş olduğunuz fotoğraflar ve videoların tek tek kaydedilmesini her seferinde sizin yapmanız gerek bulunmamaktadır. Hesap içerisinde yapacağınız ayar sonrasında instagram hesabında paylaşımını gerçekleştireceğiz tüm video ve fotoğraflar galeri alanınıza otomatik olarak kaydedilmektedir. Bu işlemin nereden ve nasıl sağlanacağını bilmeyen kullanıcılarımız için yaptığımız araştırmaları tek tek adım adım olacak şekilde paylaşımını gerçekleştiriyor olacağız. Böylelikle bundan sonraki paylaşımlar galeri alanına otomatik olarak kaydedilecektir.

instagram asıl fotoğraflar telefonuma kaydedemiyorum

instagram asıl fotoğraflar telefonuma kaydedemiyorum, telefon fotoğrafları kaydetmiyor, galeriye fotoğraf kaydetme, instagram video kaydetmiyor, instagram asıl fotoğrafları kaydetme ne demek, instagram asıl fotoğrafları kaydetme işlemleri için hesap içerisinde nerelere girileceğini ve hangi ayarların sağlanacağını konu alacağız.

İnstagram asıl fotoğrafları kaydet

Cep telefonunuzun galeri alanına instagram hesabınızda paylaşılan resimlerin otomatik olarak gelmesini istiyorsanız bu durumda hesabınız içerisinde yapacağınız bir kaç işlem sonrasında sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz.

Öncelikli olacak şekilde hesabınızın içerisine giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Daha sonrasında ”Profil” ekranınıza gelerek ”Ayarlar” bölümüne giriyoruz. Buraya girdikten sonra gelecek olan sayfayı aşağıya doğru çektiğinizde alt satır alanında ”Asıl fotoğrafları kaydet” adı altında bir seçenek göreceksiniz. Gelecek olan bu alan eğer sağ tarafa doğru işaretli değilse sağa doğru çekiyoruz. Çünkü eğer sağa doğru değilse yapılan paylaşımlar galeri alanına kaydedilmeyecektir.

instagram asıl fotoğraflar telefonuma kaydedemiyorum, telefon fotoğrafları kaydetmiyor, galeriye fotoğraf kaydetme, instagram video kaydetmiyor, instagram asıl fotoğrafları kaydetme ne demek, instagram asıl fotoğrafları kaydetme

İnstagram video kaydetmiyor

Siz belirtilen bu alanı sağa doğru itilecek şekilde ayarlamanızı sağladıktan sonra hala daha hesabınızda paylaşım yaptığınız bir video galeriye kaydedilmemiş olarak görünüyorsa bunun tek bir sebebi telefonunuzdaki veri alanının dolmasından kaynaklıdır.

Haliyle galeri alanına giriş sağlayarak izlemediğiniz ya da gerek duymadığınız video ve resimlerin silerek paylaşımların devamını sağlayabilirsiniz.

instagram asıl fotoğraflar telefonuma kaydedemiyorum ile ilgili probleminiz yapacağınız bu işlem ayarları sonrasında ortadan kalkacaktır. Aklınıza takılan soruların yanıt bulması için yorum alanında bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz