instagram öne çıkarma yapamıyorum olmuyor ya da öne çıkarmanın nasıl olduğunu bilmiyorsanız yaptığımız araştırmayı sizlere sunacağız. İnstagram profil ekranlarında görünen hikayelerin kendi profilinizde de görünmesi için yapılacak adımları tek tek sizlere sunacağız.

İnstagram her geçen gün ap ayrı yeniliklerle kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Getirdiği yeniliklerle birlikte kullanıcılarının hesaplarında daha fazla zaman geçirmelerine de aynı zamanda imkan sunmaktadır. Bir çok kullanıcı gibi eminim siz de instagram hesabında takip ettiğiniz kişilerin profillerinin hemen altında öncesinde paylaşım yapılan hikayelerin öne çıkarılmış halini görüyorsunuzdur. Bunu gördükten sonra hemen siz de yapmak isteyebilirsiniz sizin en tabi hakkınız. Fakat çoğu kullanıcı hikayelerinde yaptığı paylaşımların öne çıkarılmasını bilmemektedir. Öne çıkarma adımlarında yaşanan sorunları ve öne çıkarmanın nasıl oluşturulacağını konu alacağımız bu yazımızı incelemeniz halinde problemsiz şekilde siz de instagram uygulamasında hikayelerinizin öne çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.

instagram öne çıkarma yapamıyorum olmuyor

instagram öne çıkarma yapamıyorum olmuyor, öne çıkarma olmuyor, öne çıkarma yapamıyorum,instagram öne çıkaramıyorum, instagram öne çıkarma olmuyor, instagram öne çıkarma yapamıyorum sebebi nedir diye araştırma içerisine girenler için konuyu kapsamlıca inceleyip araştırmasını sağladık. Yaptığımız araştırmalar kapsamında yapılacak olan işlem ayarlarının sunumunu birlikte yapalım.

İnstagram öne çıkaramıyorum

Şimdi öncelikle instagram hesabında hikayelerin öne çıkarılmasıyla ilgili işlemlerin nereden yapıldığını konu alıp daha sonrasında öne çıkarma adımında karşılaşmış olduğunuz problemleri detaylıca ele alacağız.

İnstagram hesabındaki hikayelerin öne çıkarılması için öncelikle yapılan işlem ayarlarının konu alalım. İlk olarak hesabınıza giriş gerçekleştirip daha sonrasında ”Profil” ekranınıza geliyorsunuz. Sonrasında ekranın sağ üst alanında bulunan ”Saat” görseline tıklıyoruz. Yaptığımız bu işlem sonrasında karşımıza yapmış olduğumuz hikaye paylaşımlarının olduğu bir ekran gelecektir. Bu ekranın sağ üst alanında yer almakta olan (…) üç noktalı bölüme tıklıyoruz.

Buraya tıkladığımızda karşınıza gelecek olan uyarı ekranında ”Öne çıkarma oluştur” yazısını göreceksiniz. Öne çıkarma oluştur yazısına tıklayıp ayarlara devam ediyoruz. Beraberinde hangi resmin ya da videonun Profilinize görünmesini istiyorsanız o bağlantıyı seçip eklemesini sağlıyoruz. İleri butonun tıkladıktan sonra görsel üzerinde değişim sağlayacağınız bir alan gelecektir. Eğer düzenleme yapmak istemiyorsanız sağ üst bölümde bulunan ”Ekle” butonuna tıklamanız halinde görsel eklenecek ve artık bundan sonraki süre içerisinde sizin de profiliniz de bu görseller siz kaldırmadığınız süreye kadar kalmayacaktır.

instagram öne çıkarma yapamıyorum olmuyor, öne çıkarma olmuyor, öne çıkarma yapamıyorum,instagram öne çıkaramıyorum, instagram öne çıkarma olmuyor, instagram öne çıkarma yapamıyorum instagram öne çıkarma yapamıyorum olmuyor, öne çıkarma olmuyor, öne çıkarma yapamıyorum,instagram öne çıkaramıyorum, instagram öne çıkarma olmuyor, instagram öne çıkarma yapamıyorum instagram öne çıkarma yapamıyorum olmuyor, öne çıkarma olmuyor, öne çıkarma yapamıyorum,instagram öne çıkaramıyorum, instagram öne çıkarma olmuyor, instagram öne çıkarma yapamıyorum instagram öne çıkarma yapamıyorum olmuyor, öne çıkarma olmuyor, öne çıkarma yapamıyorum,instagram öne çıkaramıyorum, instagram öne çıkarma olmuyor, instagram öne çıkarma yapamıyorum instagram öne çıkarma yapamıyorum olmuyor, öne çıkarma olmuyor, öne çıkarma yapamıyorum,instagram öne çıkaramıyorum, instagram öne çıkarma olmuyor, instagram öne çıkarma yapamıyorum

İnstagram öne çıkarma olmuyor

Öncelikle yukarıda anlattığımız adımları yaptığımızda öne çıkarma ile ilgili herhangi bir sorun yaşamadan işlem sağlayabilirsiniz. Fakat bazı kullanıcılar öne çıkarmanın henüz daha gelmediğini belirtmektedir.

Böyle bir durumda Play store ya da Apple store hesabına giriş işlemi gerçekleştirip burada instagram uygulamasına gelecek olan güncellemeleri yenilemeleri gereklidir. Bu güncelleme sonrasında uygulamayı telefonunuzdan bir kaldırıp yeniden yükleyin öne çıkarma alanının geldiğini göreceksiniz. Eğer siz öne çıkarma oluştur dedikten sonra gelmiyorsa bu durumda internet bağlantınızı kontrol etmeniz gereklidir.

instagram öne çıkarma yapamıyorum olmuyor ile ilgili anlatımımız umarım sizlere faydalı olmuştur. Sorularınızı yorum alanında muhakkak belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz