instagram ozel Mesaj Gönderemiyorum Atamıyorum özelliğinin gelmesiyle birlikte özel mesaj gönderiminin nasıl yapılacağını anlatacağız. Dm (Direckt) mesaj gönderimiyle ilgili başlıca bir kaç özellikten bahsedeceğiz.

İnstagram’da gezinti yaptığınız sırada arkadaşlarınız ya da takip ettiğiniz kişiler tarafından DM yazısını görüyorsunuzdur. Bu yazının ekran resminin sağ üst alanında ise bildirim gözüken bir alan bulunmaktadır. Eminim tüm kullanıcılar gibi sizde bu özelliğin ne işe yaradığını ya da paylaşımı sağlayan kişinin ne demek istediğini merak ediyorsunuzdur. Gelen bu resimde o kişi sizden özel mesaj isteği almaya hazır olduğunu gösterge olarak belirtmektedir. Özel mesaj nedir ? Özel mesaj bir kişiye yapacağınız bir yorumu, bir bilgiyi ya da sadece onun haberdar olabilmesi için gönderimi sağlamış olduğumuz mesajlaşma türüdür. Tüm sosyal medya uygulamalarında aktif olan bu özellik İnstagram uygulamasında da aktif olarak kullanılmakta hatta bunu bizzat kişiler arkadaşlarından beklediklerini foto paylaşımı sağlayarak iletmektedirler.

instagram ozel Mesaj Gönderemiyorum Atamıyorum

instagram özel mesaj, instagram özel mesaj gönderemiyorum, instagram dm gönderme, instagram direckt mesaj, özel mesaj gönderme adımları için yapacağımız işlem ayarlarını sizlere sunumunu kapsamlı olacak şekilde paylaşımını sağlayacağız. Aslında oldukça basit olan bir işlem olduğu aşikar sadece kısa ön bilgilendirme gerçekleştireceğiz.

İnstagram Dm Gönderme

Dm nedir?; Direckt mesaj anlamına gelen bu bilgilendirme üzerine gönderiminin nasıl sağlanacağını sizlere detaylı olarak yer vereceğiz.

Öncelikle instagram hesabına giriş gerçekleştirdiniz ve bir arkadaşınızın ya da takip ettiğiniz bir kişi DM adı altında görsel paylaştığınızı gördünüz. Bu demek oluyor ki o kişi sizden özel olarak mesaj beklemektedir. Mesaj attığınız andan itibaren sohbet başlar ve özel konuşmalarınızı sizden hariç kimse göremez.

İnstagram Özel Mesaj Gönderemiyorum

İnstagram hesabında özel mesaj gönderme de sorun yaşayan kişilerin yaşadıkları sıkıntılardan birisi de internet veri bağlantısında problem oluşmasından kaynaklanmaktadır. Yani bağlantıları kontrol ettiğinde verinin zayıf oluşundan dolayı sorun yaşadığını kendine görecektir.

  • İlk olarak işlem gerçekleştirmesi için yapılacak olan birinci adım instagram uygulamasına giriş sağlamak olacaktır.
  • Hesaba giriş yaptıktan sonra sağ üst alanda yer alan mesaj kutucuğunu göreceksiniz.
  • Bu alana tıklayıp istenilen kişi ile sohbetinizi başlatıp özel olarak mesajlaşma adımlarınızı başlatabilirsiniz.

İnstagram özel mesaj gönderme adımlarımız bu yönde ilerlemektedir. Sorunsuz bir şekilde ayarlarınıza devam edebilirsiniz. Karşılaştığınız farklı bir problemi bizlere iletmeniz yeterlidir.

instagram ozel Mesaj Gönderemiyorum Atamıyorum , instagram özel mesaj, instagram özel mesaj gönderemiyorum, instagram dm gönderme, instagram direckt mesaj, özel mesaj gönderme

1 Yorum

  1. Sa instagramda takipçilerimin hiçbirine özel mesaj atamıyorum bu konuşmaya yanıt veremezsin hatası alıyorum bunun çözümü varmıdır internetimle ilgili bir sıkıntım yoktur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz