instagram Sikayet Edemiyorum iletişime Geçme işlemlerini, sorunlarınızı nasıl ileteceğini yazımızda detaylı olarak yer vereceğiz. İnstagram yardım hattı ve hesapta yaşanan problemlerini şikayet talepleri olarak instagram yetkilisine bildirmenin nasıl yapılacağını yayınlayacağız.

Günlük yaşantımızın en çok giriş sağlamış olduğumuz uygulamalardan biri haline gelen instagram uygulamasında yaşanan teknik sıkıntıların şikayetini nereye yapılacağını tüm kullanıcılar merak etmektedir. Hesabın çalınması, uygulamada bir şeyin çalışmaması, kod gelmemesi tarzında benzeri tüm hatalarla ilgili bir yetkiliyle nasıl iletişime geçileceğini haberimizde kapsamlı yer vereceğiz. Yayınlayacağımız yazımızda instagram yetkilileriyle görüşme sağlanıp yaşanan aksaklıkları kendilerine iletilebilmesi için işlem adımları için detayları sizlere paylaşıyor olacağız. İzinsiz resminiz paylaşıldığında ya da birinin size rahatsızlık verilmesi durumunda bunu doğrudan ileterek çözüm noktasında işlem sağlayabilirsiniz. Adımlar için yazımızı inceleyebilirsiniz.

instagram Sikayet Edemiyorum iletişime Geçme

instagram yardım hattı, instagrama şikayet bildirme, , instagrama mail gönderme, instagram servis hattı, instagram iletişime geçme ve hesabınıza erişim sağlayamıyorsanız, giriş işlemi sırasında sorun varsa, instagram müşteri hizmetleri, instagram çağrı merkezi olmamasından ötürü mail yolu ya da başka yollarla iletişime nasıl geçileceğini anlatımını sağlayacağız.

İnstagram Yardım Hattı

İnstagram yetkilileriyle iletişime geçebilmeniz için yapılacak olan birden fazla adım söz konusudur. Lakin şunu belirtmemizde fayda bulunmaktadır. İnstagram çağrı merkezi ya da müşteri hizmetleri numarası olmamasından dolayı yapılması gereken ilk işlemlerden biri hesabın içerisinde sorunu instagram yetkilerine bildirmek olacaktır.

 • İnstagram hesabınıza erişemiyorsanız.
 • İnstagrama giremiyorum
 • İnstagram açılmıyor
 • İnstagram uygulaması çalışmıyor
 • İnstagram fotoğraf yüklenmiyor,
 • İnstagram video eklenmiyor,
 • İnstagram durum gözükmüyor
 • Ve benzeri tüm alınan hatalarla ilgili instagramın kendi içerisinde yer alan sağ üst köşedeki ”Üç noktalı” bölüme tıklıyoruz.
 • Daha sonrasında gelecek olan ekran içerisinde ”Sorun bildir” alanında şikayetinizi bildirerek yardım alabilirsiniz.

İnstagram Mail Gönderme

Sorun bildir üzerinden işlem sağladıktan sonra aradan zaman geçtikten sonra herhangi bir bilgi gelmiyorsa bu durumda yapılacak olan işlem adımları aşağıda yer almaktadır.

 • İnstagram yetkilileriyle mail yöntemi ile iletişime geçebilmeniz için öncelikle gmail ya da hotmail uzantılı mail adresinizi açıyorsunuz.
 • Sonrasında alıcı kısmına,
 • help@instagram.com” ve ”complaint@instagram.com” adresini ekliyoruz.
 • Hesabı güvende tutma, kod alma ve instagram adına yaşanan sorunların içeriğini iletilmesini sağlayabilirsiniz.

instagram Sikayet Edemiyorum iletişime Geçme, instagram yardım hattı, instagrama şikayet bildirme, , instagrama mail gönderme, instagram servis hattı, instagram iletişime geçme

İnstagrama Şikayet Bildirme

İnstagram yetkilileriyle iletişime geçilecek olan mail adreslerini sizlere paylaştık lakin instagrama mail gönderimi sağladığımız sırada durumu yetkililere normal türkçe olarak değilde ingilizce olarak dile getirirseniz daha hızlı bir geri dönüş alabilirsiniz.

Adımlarımızı gerçekleştirdikten sonra instagram sizlere kısa süre içerisinde geri dönüşü yapacaktır. Fakat böyle müşteri hizmetleri numarası ya da iletişim çağrı merkezi, yetkili servisin numarası gibi bir numara mevcut değildir.

Hesap üzerinde karşılaştığınız farklı sorunlar olur ise bunu yorum alanında paylaşmanız durumunda en yakın süre dilimi içerisinde yaşanan soruna müdahalede bulunabiliriz.

İyi gezintiler dileriz.

4 YORUMLAR

 1. Merhaba, dondurmuş olduğum Instagramımı 27 temmuzda açtım rahat şekilde açıldı 15 Ağustosda tekrar dondurdum şimdi açamıyorum şifremi bildiğim halde şifre yanlış uyarısı veriyor.

 2. Merhaba,dediklerinizi yaptim internette bir sikinti yok mesaj atiyorum gitmio bir sure sonra da mesaj iletilemedi tekrar deneyin diyor sonra uygulamayi sildim tekrar yukledim giris yapamiyorum bilinmeyen bir ag hatasi olustu yaziyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz