instagram neden açılmıyor calışmıyor 2018 yılına özel olacak şekilde yapılacak olan işlem ayarlarını konu alacağız. İnstagram hesabınıza neden girilmiyor sorusunu soran kullanıcılarımız için problemin temelinde yatan nedeni kapsamlı olacak şekilde sunumunu gerçekleştireceğiz.

İnstagram hesabına giriş sağlayan kullanıcılar bazen hesaplarına girişleri sırasında sürekli dışarı attığına dair bilgi iletmektedir. Öncelikle yaşanan bu sıkıntının temelinde yatan nedenlerin araştırılmasını sizler için sağlamış bulunmaktayız. İnstagram hesabına giriş yapılamama problemi bazen 2 gün bazen ise saatler almaktadır. Bu süreler içerisinde kullanıcılar hesaplarının neden açılmadığına ilişkin sebepleri öğrenmek istiyorlar. Öncelikle kullandığınız telefon marka ve modeline bağlı olacak şekilde bile instagram hesaplarınıza bazı anlara giriş yapamama durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Telefon hatlarınız dahi bu girişe engel olabilmektedir. Bu tip durumlarda yapılacak işlem adımlarını paylaşacağız. Eğer sunucu kaynaklıysa yani operatör kaynaklı bir sorun ise onun için beklemeniz gerekiyor harici durumunda aşağıdaki adımları yapmamız yeterlidir.

instagram neden açılmıyor calışmıyor 2018

instagram neden açılmıyor calışmıyor 2018, instagram açılmıyor, instagram çalışmıyor, instagram girilmiyor, instagram neden girilmiyor, instagram neden açılmıyor 2018, intagrama girilmiyor problemi için neler yapılması gerektiğini sizler için hazırlamış bulunmaktayız. İnstagram hesabına anlık girilmeme problemleriyle alakalı olarak siber saldırı ile alakalı da sorun olmuş olabilir haliyle tüm ihtimalleri göz önünde bulundurmaktayız.

İnstagram açılmıyor

İnstagram hesabınıza giriş işlemleri sırasında bazen o kadar çok sorun ile karşılaşıyoruz ki bu zaman içerisinde oldukça can sıkıcı bir hale gelmektedir. Hal böyle olunca instagram hesabı açılmayanlar için izleyeceği yol adımlarını haberimizde ele alacağız. İlk olarak instagram uygulamasını açalım.

 • Kullanıcı adı:  Bölümüne instagram kullanıcı adınızı girelim.
 • Şifre: Bölümüne ise instagram şifrenizi girdiğiniz de şayet hesap açılmıyor ise,
 • Bu durumda yapılması gereken işle adımlarında biri  ”Giriş Yapmak İçin Yardım al” butonuna tıklamak olacaktır.

İnstagram neden açılmıyor 2018

Yaptığımız işlem ayarları ile birlikte yeni bir pencere ekranı karşımıza gelecektir.

 • Gelen pencere ekranında yine alt sayfa da bulunan ”Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var?” yazısına tıklayıp işlemlere devam ediyoruz.
İnstagrama girilmiyor

İnstagram çalışmıyor, instagram girilmiyor diyen kullanıcılar için gelecek olan pencere ekranında karşımıza bilgileri gireceğimiz bir sayfa açılacaktır. Açılan bu sayfadaki bilgilendirmeyi aşağıdaki şekilde doldurmasını sağlayalım.

 • Kaydolurken kullandığın e-posta adresin: yerine instagram kullanıcı adınızı ya da mail adresinizin giriyoruz.
 • İletişim e-posta adresiniz: Bölümüne İnstagram yetkililerin sizinle iletişime geçebileceği bir mail adresi giriyoruz, yani hemen kontrol edilebilir bir mail adresi olmasına dikkat etmeniz gerekiyor, nedeni ise hizmet ile alakalı işlem adımında sorun yaşanmaması adına hemen size bir kod gönderimi olacaktır. Gelecek kodun önemi büyüktür.
 • Aşağısında sizin fotoğraflarınızın olduğu ya da olmadığı bir hesap mı bölümüne ise sizin kendinize uyarlı bilgilerin girişini gerçekleştiriyoruz.
 • E-posta adresini unuttum,
 • Hesabım başkasının eline geçti
 • Hesabımda e-posta adresini biliyorum ancak bu hesaba giremiyorum
 • Diğer 
 • Bu seçeneklerden hangisinde sorun yaşıyorsanız onu seçip işlem sağlıyoruz bunlar içerisinde bize uygun seçenek ”Hesabımda e-posta adresini biliyorum ancak bu hesaba giremiyorum” seçip ilerlemesini sağlıyoruz.
 • İlave detaylar ekle: ”Sayın instagram yetkilisi, instagram hesabım açılmıyor, çalışmıyor, girilmiyor problemi ile karşı karşıyayım durum için ivedil olacak şekilde yardımlarınızı bekliyorum.”

Bilgileri girdikten sonra  ”Destek İste” butonuna tıklıyoruz, bu işlemi gerçekleştirdikten sonra İnstagram tarafınızdan iletişim mail adresinize 3 dakika içerisinde bir kod gönderilecektir.

 • Gelen kodu bir kağıda yazdıktan sonra onun fotoğrafınızı yüzünüz görünecek şekilde çekip fotoğrafta da görünecek şekilde çekip gelen mail üzerinden İnstagram yetkilileri işlemleri tamamladıktan sonra mail adresinize hesabınıza giriş işlemi için yine geri dönüş yapacaktır.
 • Yapılacak işlem ayarı sonrasında hesaba artık erişim işlemi sağlayabilrisiniz.

instagram neden açılmıyor calışmıyor 2018 yukarıdaki işlemler genel anlamda girişlerin olmamasıyla ilişkilidir. Şayet siz hesabınızda anlık olacak şekilde giriş yapamıyorsanız bu durumda telefonunuzun DNS bağlantınızı da kontrol edebilirsiniz. Haricinde yukarıda anlatımını sağladığımız işlem ayarları için aşağıda da görselleri sizlere sunumunu gerçekleştirdik. Sorunlarınızı yorum alanında tarafımıza iletmeniz yeterli olacaktır.

instagram neden açılmıyor calışmıyor 2018, instagram açılmıyor, instagram çalışmıyor, instagram girilmiyor, instagram neden girilmiyor, instagram neden açılmıyor 2018, intagrama girilmiyor instagram neden açılmıyor calışmıyor 2018, instagram açılmıyor, instagram çalışmıyor, instagram girilmiyor, instagram neden girilmiyor, instagram neden açılmıyor 2018, intagrama girilmiyor instagram neden açılmıyor calışmıyor 2018, instagram açılmıyor, instagram çalışmıyor, instagram girilmiyor, instagram neden girilmiyor, instagram neden açılmıyor 2018, intagrama girilmiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz