instagram giriş yapıyorum atıyor cıkıs yapıyor nedenini merak edenler için konuyu kapsamlı olacak şekilde paylaşacağız. İnstagram kendi kendine çıkış yapıyor, beni atıyor, girince atıyor diyen biriyseniz artık bu problemin giderilebilmesi için yapacağınız işlemleri anlatacağız.

Tüm dünyanın en çok gezinti sağlamış olduğu resim ve video paylaşım platformu olan instagram uygulamasında her geçen gün gelen yenilikler ağın popüler olmasına imkan sağlamaktadır. Her sosyal medya ağında olduğu gibi instagram hesaplarında da bazı istenmeyen aksaklıklar yaşanabilmektedir. Bunlarla ilgili olarak bir çok konuyu bundan önceki yazılarımızda ele almış bulunmaktayız. Bu yazımız da ise hesaba giriş sağladıktan sonra bir anda hesaptan bizi atmasını konu alacağız. Aslında sorunun çözümü oldukça zor olmasa da bazen yapılan işlem sonrasında çözüme kavuşmayan anlarda nelerin kontrol edileceğini, hangi işlem adımlarını nereden uygulayacağımızı kapsamlı olacak şekilde anlatımını sağlayacağız. Böylelikle yaşanan sorunların ortadan kaldırılmasını gerçekleştireceğiz. Şimdi sizleri daha fazla yormadan işlem ayarlarının nereden ve nasıl yapıldığını ele alalım.

instagram giriş yapıyorum atıyor cıkıs yapıyor

instagram giriş yapıyorum atıyor cıkıs yapıyor, instagram kendi kendine çıkış yapıyor, instagram beni atıyor, instagram girince atıyor, instagram uygulamadan atıyor, instagram hesaptan atıyor, instagram çıkış yapıyor, instagram hesabından sürekli çıkışı nasıl engelleyebilirsiniz? İşte bunu merak eden kullanıcılar eğer yazdığımız bu yazıya erişim sağladıysa şayet işlem ayarlarını kapsamlı olacak şekilde sizlere anlattıktan sonra sorunların tamamını ortadan kaldırabilirsiniz.

İnstagram girince atıyor

Öncelikle bu problemle bende çok karşılaştığımı sizlere itiraf etmeliyim. Benim böyle bir durum ile karşı karşıya kaldığımda ilk yaptığım işlem ayarlarından biri arka planda var olan açık uygulamaları kapatmak oluyor.

Yani daha öncesinden youtube, google, facebook, twitter ya da vs. uygulamalar açık ise bu uygulamaların geri planda çalışmasından ötürü hesaba giriş yaptığınızda doğrudan sizi atıyor olmasından kaynaklı öncelikle ilk yapmanız gereken işlem arka plandaki uygulamaları kapatmak olacaktır.

İnstagram kendi kendine çıkış yapıyor

Eğer arka plandaki uygulamaları kapattığınızda da hesabınıza giriş yaptığınızda bir anda sizi hesaptan dışarı atıyorsa bu durumda şu adımları kontrol etmelisiniz.

  • Şayet mobil veri bağlantısı üzerinden bağlantı kuruyorsanız eğer, wi-fi bağlantısından giriş sağlamayı deneyin.
  • Beraberinde uygulamayı telefonunuzdan kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyelim.
  • İşlem adımları sağlarken de aynı zamanda telefonunuzu kapatıp açmayı unutmayalım.
  • Yaptığımız işlem ayarları sonrasında telefonunuzun Ayarlar>Uygulamalar>Tümü alanına giriş gerçekleştirip uygulamanızın ön belleğinin temizlemesini sağlayın.
  • Hala daha çıkış yapıyorsa bu durumda başka bir tarayıcı üzerinden giriş deneyelim.
  • Eğer bu da olmaz ise arkadaşınızın telefonundaki instagram uygulamasından kendi hesabınıza giriş yapmayı deneyelim. Cihaz kaynaklı da sorun yaşıyor olabilirsiniz.

instagram giriş yapıyorum atıyor cıkıs yapıyor, instagram kendi kendine çıkış yapıyor, instagram beni atıyor, instagram girince atıyor, instagram uygulamadan atıyor, instagram hesaptan atıyor, instagram çıkış yapıyor

İnstagram hesaptan atıyor

Yaptığımız işlem ayarları sonrasında hala daha problem devam ediyorsa telefonunuzun DNS ve VPN ayarlarını da test edelim. Tüm bu kontroller sonrasında sorun devam ediyorsa bu durumda instagram kaynaklı temel bir sıkıntı ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz.

instagram giriş yapıyorum atıyor cıkıs yapıyor belirtilen işlem ayarlarını sağladıktan sonra artık geriye kalan sadece beklemek olacaktır. Bekledikten sonra zaten instagram hesabınıza giriş işlemi sağlanmaya başlanacaktır. Aklınıza takılan soruları yorum alanında belirtmeniz yeterlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz