Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram müziklerde Türkçe müzik yok ve gelmiyor diyenlere özel işlem aşamalarının nereden sağlanacağına değineceğiz.

İnstagram hikaye alanına olan ilgi herkes tarafından kabul edilen bir gerçektir. Snapchat ile birlikte hayatımıza giren hikayeler şimdilerde en çok whatsapp ve instagram uygulamalarında kullanım sağlanmaktadır. Lakin bazı kullanıcılar instagram müziklerde Türkçe müzik yok ve gelmiyor demektedir. Müzik ekleme sistemi de yine aynı şekilde instagramın hikaye alanında gerçekleştirilebilmektedir.

Fakat siz hikaye alanına geldiğinizde ‘’Müzik’’ ikonuna tıkladığınızda sadece yabancı müzikler var ve Türkçe müzikleri göremiyorsanız sorunun kesin çözüme kavuşabilmesi için nelerin gerekli olduğuna değineceğiz. Sağlayacağımız işlemlerle beraber sorununuzu giderebilecek ve çözümünüzü yapabileceksiniz.

instagram müziklerde Türkçe müzik yok ve gelmiyor

instagram müziklerde Türkçe müzik yok

instagram müziklerde Türkçe müzik yok diyenler için yapılması muhtemel ayarların neler olduğuna değineceğiz. Çoğu kullanıcılar gelen bu sorun yüzünden hesaplarını silmeye kadar düşünebilmektedir. Ancak deneme yanılma yöntemiyle işleme aldığımız ayarlar sizin içinde kesin bir çözüm olacaktır.

Öncelikle ayarlar biraz uzun süreceğinden ötürü ayrıntılarıyla birlikte sorunun nasıl giderileceğini ele alacağımızı bildirmek isteriz. Ayarlarınıza başlamadan önce instagram hesabınızın giriş bilgilerine sahip olmanız gereklidir. Giriş bilgilerine hakimseniz korkmadan işlemlere başlayabiliriz.

  • İlk olarak hesabınıza giriş yaptıktan sonra ‘’Ayarlar’’ alanına gelip oradan da ‘’Hesap’’ kısmına erişim sağlayın.
  • Hesap alanına geldiğinizde sayfayı aşağıya doğru kaydırdığınızda ‘’Hesap türünü değiştir’’ adı altında bir seçenek belirecektir.
  • Onun üzerine tıklamanızla birlikte İşletme hesabındaysanız kişisel hesaba, kişisel hesaptaysanız işletme hesabına geçiş sağlayın.
  • Ayarlarınızı yapmanızla birlikte devamında uygulamadan çıkış yapmanız gereklidir.
  • Uygulamanızdan çıkışın sağlanması sonucunda uygulamayı da telefonunuzdan kaldırmanız gereklidir.
  • Devamında tekrar uygulamayı yüklemeniz ile birlikte hesap bilgilerinizi girerek giriş sağlamanız lazım.

instagram müziklerde Türkçe müzik gelmiyor

instagram müziklerde Türkçe müzik gelmiyor

instagram müziklerde Türkçe müzik gelmiyor problemi için hesabınıza tekrar giriş işlemi yaptıktan sonra hikaye bölmesine gelerek hikaye alanına giriş sağlayın. Hikaye kısmında gerekli görseli ekleyerek ‘’Müzik’’ yazan seçeneğe tıklamanızla birlikte artık müzikler alanında Türkçe müziklerinde geldiğini görebilirsiniz.

Hesabın kişisel ve işletme profilindeki değişikliği tekrar geri almanız mümkündür. Ayarlar sonucunda müzikler gelmedi ise 3-4 gün bu şekilde bekleyin. Emin olun ki hesaptaki düzelme gerçekleştirilmiş olacaktır. Sormak veya eklemek istediğiniz farklı bir konu olur ise bize bunu yorumdan dile getirebilirsiniz.

instagram müziklerde Türkçe müzik yok ve gelmiyor
Önceki İçerikTelegram karanlık modda açılmasın ve gelmesin
Sonraki İçerikVainglory sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz