Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram bu mesaj iletilemedi ve tekrar iletilmesi denenemiyor uyarısı alanlar için izlenmesi muhtemel ayarlardan bahsedeceğiz.

Getirdiği güncellemelerle göz kamaştıran ve bir çok kullanıcının ilgi odağı olmaya devam eden instagram uygulamasında mesaj alanına olan ilgilinin de fazla olduğunu söylemek mümkündür. Fakat son zamanlarda instagram tekrar iletilmesi denenemiyor sorunuyla karşılaşan kişilerin sayılarında bir artış olduğunu gözlemlemiş bulunuyoruz.

Oluşan temel sıkıntının altında yatan nedenin ne olduğunu ve oluşan problemin çözümüne yönelik gerekli olan araştırmaları sağlamış bulunmaktayız. Mesajın yanında yer almakta olan x işaretinin gitmemesi ve gönderilen mesajın yeniden gönderilmemesi ile ilgili neler yapılması gerektiğine değineceğiz

instagram bu mesaj iletilemedi ve tekrar iletilmesi denenemiyor

instagram bu mesaj iletilemedi

instagram bu mesaj iletilemedi normalde meydana gelen bu sorun sonrasında mesajın tekrar gönderilmesini denediğinizde sorun giderilmekteydi. Fakat mesajın tekrar gönderilmesini denemenizin önüne verilen engel neticesinde nelerin gerekli olduğunu gözden geçireceğiz.

Öncelikle bu uyarı yapılan bir paylaşımın arkadaşınıza gönderim işlemleri esnasında meydana gelebilmektedir. Sorunun olma nedeni gönderim işlemleri esnasında hattınızın çekmemesi veya da bağlı olduğunuz internet ağının kopmasıyla alakalıdır. Dolayısıyla internet bağlantınızı gözden geçirmeniz gerekiyor.

Wifiden bağlıysanız mobile, mobilden bağlıysanız wifiye bağlanarak deneme gerçekleştirin. Sağladığınız işlemleriniz netice vermiyor ise uygulamanızı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak deneme sağlayın. Arka planda çalışan uygulamalarınız varsa eğer onları kapatıp yeniden yükleyerek işlem sağlamayı deneyin. Oluşan sıkıntı belirtilen bu ayarlar neticesinde gitmiyor ise aşağıdaki adımları devreye koyabilirsiniz.

instagram tekrar iletilmesi denenemiyor

instagram bu mesaj iletilemedi ve tekrar iletilmesi denenemiyor

instagram tekrar iletilmesi denenemiyor sorunu için yukarıdaki işlemleri denediniz ve uygulama giriş bilgilerine sahipseniz eğer uygulamanızı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayabilirsiniz. Gelen bir güncelleme varsa bundan ötürü hatayı alıyor olabilirsiniz. Dolayısıyla yapacağınız ayarla birlikte instagram en güncel halinde indirilmiş olacaktır.

En son ihtimal ise aldığınız hatanın hemen altında ‘’Sorun bildir’’ seçeneğini göreceksiniz. Sorun bildir diyerek probleminizi instagram yöneticilerine bildirebilirsiniz. Bilgileri yazıp gönderim sağladığınız sorun giderilmesi yetkililer tarafından gerçekleştirilecektir. İnstagram hakkında sormak veya merak ettiğiniz bir yer varsa eğer bize bunu yorumdan iletebilirsiniz. İyi gezintiler dileriz.

Önceki İçerikHuawei Ascend P6 format atma ve sıfırlama
Sonraki İçerikWhatsapp koşulları ve gizlilik ilkesini güncelliyor uyarısı
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz