instagram kaybolan hikayeleri bulamıyorum. İnstagram hikaye kısmında paylaşılan resim yada videoların silindikten sonra tekrar nereden bulacağınızı anlatacağız.

Hikaye özelliğinin en çok sevildiği ve kullanıldığı uygulamalardan birisi de instagram’dır. Bunu bilen ve kullanıcı kitlesinin bu özelliği daha fazla kullanması için her getirilen yenilikte hikaye alanında bir özellik getirmektedir. Bilindiği üzere Facebook ve whatsapp hesaplarında da hikaye özelliği aktif olarak kullanılmaktadır. Takipçilerimiz ya da arkadaşlarımız için paylaşımını sağladığımız hikayeler 24 saat içerisinde otomatik olarak kaybolmaktadır. İşte bura oldukça önem arz etmektedir. Eskiden kaybolan bir hikayeyi bulabilmek ya da geri getirebilmek imkansızdı. Ya o hikaye paylaşım sırasında kayıt edildi edildi edilmediyse artık ona ulaşamıyorduk. Yaşanan bu durum instagram yetkilileri tarafından ele alındı. Ve instagram profil ekranına getirdiği bir özellikle birlikte artık hikayeleri otomatik olarak ”Arşive” kayıt etmektedir. Tabi bir çok kullanıcı kitlesi bu arşivin nerede olduğunu da merak etmektedir. Meraka konu olan bu durum için yapılan araştırma bilgileri aşağıdadır.

instagram kaybolan hikayeleri bulamıyorum

instagram silinen hikayemi geri getirmek istiyorum, instagram hikayelerim nereye gitti, instagram hikayem silindi bulmak istiyorum, instagram hesabımda hikayelerimi nereden bulabilirim. İnstagram’da hikaye paylaştıktan sonra 24 saat dilimi içerisinde bu hikaye kaybolmaktadır. Kaybolan hikayeyi artık geri getirmek ya da görmek mümkündür. Peki bu nasıl gerçekleştirilecek? Gelin birlikte bir göz atalım.

instagram silinen hikayeyi geri getirme

İnstagram hesabımızda beğendiğimiz bir yerin ya da eşyayı hikaye kısmında paylaştınız. Ve ilerleyen bir dönem de o hikayeye tekrar ulaşmak istiyorsunuz. Üzülmeye veya stres yaşamaya gerek bulunmamaktadır. 24 Saat geçtikten sonra dahi eski hikayelerine erişim sağlamanız mümkündür.

Bu işlem için yapmanız gereken işlemler ise oldukça basittir. İlk önce instagram hesabımıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Hesaba giriş sonrasında profil alanına gelelim. Buradan da sağ üst tarafta bulunan yuvarlak şekilde bir bilgi göreceksiniz. Sanki saati geri alma işareti gibi. Buraya girdiğiniz andan itibaren ”Arşiv” şeklinde bir yazı karşınıza gelecektir. Yazının hemen altında instagram hikaye kısmında 24 saat sonra kaybolan hikayelerinizin hepsi bulunmaktadır.

İstenilen hikayeye tıklayıp kaydetme ya da tekrar paylaşmayı yapabilirsiniz. Herhangi bir sorun olmadan kullanımlar devam edecektir. Karşılaştığınız sorunları yorumdan bizlere iletmeniz yeterlidir.

instagram kaybolan hikayeleri bulamıyorum, silinen hikayeyi bulamıyorum, kaybolan hikayeyi bulma, instagram hikayem kayboldu, instagram hikayeyi geri getirme, instagram silinen hikayeyi geri getirmeinstagram kaybolan hikayeleri bulamıyorum, silinen hikayeyi bulamıyorum, kaybolan hikayeyi bulma, instagram hikayem kayboldu, instagram hikayeyi geri getirme, instagram silinen hikayeyi geri getirme

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz