instagramda facebook arkadaşlarım gözükmüyor. Facebook’taki arkadaşlarınız instagramda çıkmıyor ya da gelmiyorsa çözüm yazımızda yer almaktadır.

Artık sosyal medya hesaplarında var olan arkadaşlarınızı hesaplar arasında bulabilirsiniz. Yani facebook hesabında bulunan arkadaşlarımızı instagram hesabında bulabilmeniz mümkündür. Bunun için bir çok kullanıcı arkadaşlarını bulmak adına işlemleri denediklerini fakat ekrana bir şey gelmediğini dile getirmektedirler. Yani var olan arkadaş listesi ekranda gözükmüyor olduğu için biz de durumu inceledik. Girdiğimiz inceleme sonucunda sağlayacağınız işlemlerle birlikte artık facebook’ta var olan arkadaş listenizin instagram hesapları var ise instagram uygulamasında takip edebilirsiniz. Bir çok kullanıcımız instagram hesabında facebook arkadaşlarının bulunabilmesi için adımları uyguladıkları yalnız karşılarına gelen bir listenin olmadığını beyan etmektedirler. Biz de bunun giderilmesi ve sizinde facebook’ta var olan arkadaşlarınızı tek bir tuşla bulup tek bir tuşla takip etmenize olanak sağlayacağız.

instagramda facebook arkadaşlarım gözükmüyor

Facebook arkadaşlarımı instagram hesabında bulabilir miyim?, facebooktaki kişiler instagramda nerede, instagram hesabımda facebook arkadaşlarım gözükmüyor, facebook arkadaşlarımı instagram hesabında çıkmıyor. Facebook instagram’a nazaran daha eski bir sosyal medya uygulamasıdır. Ancak getirilen yeniliklerle hız kazanan ve kitlesini daha da artıran instagram’da buradaki arkadaşlarınıza ulaşabilirsiniz. Bir önceki yazımızda ele aldığımız işlem denemeleri sonrasında ilgili rehberin gelmediğine ilişkin tarafımıza gelen bilgiler üzerine araştırmalarımızı daha da derinleştirdik. Şimdi birlikte sağlayacağımız işlemlerle birlikte sorunu komple ortadan kaldırmış olacağız.

Facebooktaki arkadaşlarım instagramda gözükmüyor

Facebook uygulamasındaki arkadaşlarınız fazla ise instagram’da bu iş takipçi sayınızın artırılmasına olanak sağlayacaktır. Peki bunu nasıl yapılacağını merak ediyorsanız onun için de sizlere bilgilendirmeleri sağlayacağız. Öncesinde zaten paylaşımını gerçekleştirdiğimiz işlemleri uyguladığınızda karşımıza listenin gelmemesinin sebebine değineceğiz.

  1. İlk olarak instagram uygulamasına geldikten sonra profile ulaşarak sağ üst alandaki bölüme tıklıyoruz.
  2. Ardından ”Facebook arkadaşlar” ve ”Facebook’a bağlan” demeniz yeterli olmaktadır.
  3. Şayet gerçekleştirilen bu işlemler kapsamında karşımıza liste gelmiyorsa bu durumda uygulamayı kaldırıp yeniden yüklüyoruz.
  4. Farklı bir telefondan hesabımızı açarak bu işlemlerin aynısını oradan denemesini gerçekleştirelim.
  5. Sorun bildir üzerinden de karşılaşılan sorunu instagrama iletmeniz faydalı olacaktır.

instagramda facebook arkadaşlarım gözükmüyor için gerekli bilgilendirmeleri kaleme aldık şayet sorununuz devam ederse bizimle yorumdan iletişime geçebilirsiniz.

instagramda facebook arkadaşlarım gözükmüyor, instagram facebooktaki kişiler gelmiyor, instagram facebook arkadaşlarım çıkmıyor, instagramda facebooktaki kişiler nerede, facebooktaki arkadaşlarım instagramda gözükmüyor, facebooktaki arkadaşlarım instagramda çıkmıyor instagramda facebook arkadaşlarım gözükmüyor, instagram facebooktaki kişiler gelmiyor, instagram facebook arkadaşlarım çıkmıyor, instagramda facebooktaki kişiler nerede, facebooktaki arkadaşlarım instagramda gözükmüyor, facebooktaki arkadaşlarım instagramda çıkmıyor instagramda facebook arkadaşlarım gözükmüyor, instagram facebooktaki kişiler gelmiyor, instagram facebook arkadaşlarım çıkmıyor, instagramda facebooktaki kişiler nerede, facebooktaki arkadaşlarım instagramda gözükmüyor, facebooktaki arkadaşlarım instagramda çıkmıyor

1 Yorum

  1. iyi günler facebook da ekli olan arkadaslarıma baglanamıyorum mail adresim telefon numaram aynı oldugu halde instagram hesabımdan görünmüyor tavsiye ettiğiniz herseyi denedim fakat sonuç yine aynı beyaz bir sayfa acılıyor kullandıgım cihaz ios yardımcı olursanız sevinirim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz