instagram arşivi bulamıyorum gözükmüyor. Ve instagram arşivinin nerede olduğunu merak edenler için konuyu aydınlatmak adına yazımızı hazırladık.

Sosyal medyanın en çok giriş gerçekleştirilen ve inanılmaz bir kitlesi olan instagram’da yenilikler dur durak bilmemektedir. Getirdiği arşiv özelliği ile birlikte bir çok kullanıcısı sevindirmiş durumdadır. Gerek normal olarak paylaşım sağladığımız resimler ve videolar olsun gerekse de hikaye alanında 24 saatlik süre dilimindeki resim ve videolar olsun arşivleme sağlayabiliyorsunuz. Artık beğenmediğini fotoğrafı silmek yine arşive kaydet bilgilendirmesi bulunmaktadır. Resmi arşive kaydet dediğiniz de profilde gözükmese de arşivde yer almaktadır. Onun haricinde 24 saat sonra hikaye de kaybolan resim veya videolar otomatik olarak arşive kayıt edilmektedir. Yalnız kullanıcılar instagram arşivinin nerede olduğunu bilmediklerinden ötürü bu sorunun cevabını almak istemektedir. Biz de durum için incelemelerin kontrollerini gerçekleştirdik. İnstagram arşiv gözükmüyor ya da gelmiyor sorunu ile alakalı yapılması gerekenler yazımızda bulunmaktadır.

instagram arşivi bulamıyorum gözükmüyor

İnstagram hesabımda arşivi göremiyorum, instagram hesabımda arşiv nerede, instagram arşive nereden girilir, instagram arşivi bulmak istiyorum, instagramda resimleri nereye arşivlendi, instagram arşiv bilgilerine ulaşmak istiyorum. İnstagram’ın yeni getirdiği arşiv özelliği ile birlikte artık resimlerinizi veya videolarınızı silmeden arşive ekleyerek yok edebiliyorsunuz. Bunun haricinde hikaye alanın da da yapılan paylaşımlar 24 saat sonra kaybolsa da arşivde saklanmaktadır.

intagram arşiv nerede

İnstagram hesabına eklenen arşiv ile ilgili bilinmeyenleri yazımızda kaleme almış bulunuyoruz. Beraber sağlayacağımız işlem ayarları ile birlikte artık arşiv klasörüne sizlerde erişim sağlayabilirsiniz. Bir çok kitle arşivin nerede olduğuna dair bilgilere sahip olmadığından sürekli resimleri veya videoları silmektedir. Ya da hikayelerin kaybolduğunu hissetmektedir.

  1. İnstagram uygulamasına giriş gerçekleştirdikten sonra profil ekranına geliyoruz.
  2. Ardından ekranın sağ üst bölümünde bulunan saat şekilde geri oklu bir alan göreceksiniz.
  3. Buraya tıkladığınızda ”Arşiv” alanı karşınıza gelecektir.
  4. Eğer burada hiç bir bilgi yoksa sizin hiç arşivlediğiniz bir dosya bulunmamaktadır.
  5. Ya da hikayeleri arşive kaydetme işlemini aktif hale getirmediniz demektir.
  6. Bunun dışında siz arşive ekledim ve burayı aktif hale getirdim diyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesiniz.
  7. Telefonu kapatıp yeniden açtıktan sonra hesaba girmeniz yeterli olacaktır.

instagram arşivi bulamıyorum gözükmüyor sorununa neden olan çözüm yöntemlerini sizlere sunduk.

instagram arşivi bulamıyorum gözükmüyor, instagram arşiv nerede, instagram arşiv gözükmüyor, instagram arşivi bulamıyorum, instagram arşiv yok, instagram arşiv gelmiyor instagram arşivi bulamıyorum gözükmüyor, instagram arşiv nerede, instagram arşiv gözükmüyor, instagram arşivi bulamıyorum, instagram arşiv yok, instagram arşiv gelmiyor

 

Önceki İçerikinstagram kaybolan hikayeleri bulamıyorum
Sonraki İçerikinstagram hikayeler siyah ekranda açılıyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz