instagram hikayeye birden fazla resim ekleyemiyorum problemi makalemizi inceledikten sonra son bulacaktır. İnstagram hikayenize ard arda fotoğraf paylaşımı sağlayabilmeniz içi yazımızı incelemeniz yeterli olacaktır. Yapılan işlemler sonrasında resimlerinizi hikaye bölümüne koyabilirsiniz.

Stories (Hikaye) özelliğinin instagram uygulamasına gelişiyle birlikte bir çok kullanıcı bu özellik dolayısıyla hesaplarında daha fazla gezinti yapmaya başlamıştır. Sizlerinde bildiği üzere bu özellik şuanda Facebook ve Whatsapp uygulamasında da aktif olacak şekilde kullanımı gerçekleştirilmektedir. Hikaye paylaşımlarında anlık çekmiş olduğunuz resim karelerini sağlayabiliyorsunuz. Lakin bu 1 tane fotoğraf ile sınırlı değil, dilediğiniz gibi hikaye bölümüne fotoğraf eklemesi sağlayabilirsiniz. Yani durumunuza birden fazla resim eklemesi yapabilme hakkına sizlerde sahipsiniz. Bazı kullanıcılarımız hikaye bölümünde paylaşım sağladığı bir resim sonrasında tekrarı bir resmi eklemesini sağlayamadığını dile getirmektedir. Konu ile alakalı incelemeleri sizler adına tarafımızda gerçekleştirdik. Yapılacak olan işlem ayarları sonrasında instagram hesabınızda hikaye bölümünde birden fazla fotoğraf eklemesi sağlayabilirsiniz.

instagram hikayeye birden fazla resim ekleyemiyorum

instagram birden fazla durum ekleme, hikayeye birden fazla resim koyamıyorum, instagram hikayeme birden fazla foto koyamıyorum, instagram hikayeme birden fazla fotoğraf paylaşamıyorum, instagram ikinci hikaye ekleme, instagram birden fazla fotoğraf yükleme, hikaye yükleme olmuyor, hikayeye birden fazla fotoğraf karesi eklemek istiyorum diyorsanız bu durumda doğru yerdesiniz.

İnstagram hikayeme birden fazla foto koyamıyorum

Günlük yaşantımızda gezinti sağladığımız yerleri, anıları arkadaşlarımızın görebilmesi için paylaşımını gerçekleştirmekteyiz. Lakin bu fotoğraf kareleri eğer sizin telefonunuzun galeri bölümünde yer alıyorsa, instagram hikaye alanında o resimlerin paylaşımı 24 saati geçtiğinden dolayı gözükmemektedir.

  • Dolayısıyla bu tip durumda yapmanız gereken ilk işlem öncesinde çektiğiniz fotoğrafın ekran görüntüsü almanız olacaktır.
  • Böylelikle hikaye alanına girdiğinizde galeri alanından eklemesini sağlayabilirsiniz.

İnstagram hikayeme birden fazla fotoğraf paylaşamıyorum

Bu sorunun temelinde yatan nedenlerden biri işlemin nasıl yapıldığının bilinmemesidir. Bizlerde sizin bu bilinmeyen işlemlerinizin çözümü hususunda duruma el atacağız. Yapılacak olan işlem ayarları sonrasında problem ortadan kalkacak ve paylaşımlarını gerçekleştirebileceksiniz.

  • İlk olarak instagram uygulamasına giriş sağlayalım.
  • Daha sonrasında profil ekranınızın oraya gelelim.
  • Profil resminizin bulunduğu + işaretine tıklayıp.
  • Eklemek istediğimiz resmi galerinden ya da o an çekip eklemesini sağlayabilirsiniz.
  • Lakin eğer 24 saat önce çekilen bir fotoğrafı hikayeye koymak istiyorsanız bu durumda onun ekran görüntüsünü almanız yeterlidir.
  • Bu işlemi sağladığınız andan itibaren ikinci bir fotoğrafı eklemek isterseniz. Onun ile ilgili de hikaye alanına gelip üst tarafta bulunan fotoğraf simgesine benzer bir ikon göreceksiniz. Ona tıklayıp yeni fotoğrafınızı hikayeye ekleyebilirsiniz. Böylelikle ikinci resmin ekleme adımını sağlamış olacaksınız.

instagram hikayeye birden fazla resim ekleyemiyorum ile ilgili yapılan işlem ayarlarını paylaştık. Yaşanan sorun ile ilgili ekran görüntüleri de aşağıda yer almaktadır. Farklı sorunlarınızı yorum alanında belirtebilirsiniz.

instagram hikayeye birden fazla resim ekleyemiyorum, instagram birden fazla durum ekleme, hikayeye birden fazla resim koyamıyorum, instagram hikayeme birden fazla foto koyamıyorum, instagram hikayeme birden fazla fotoğraf paylaşamıyorum, instagram ikinci hikaye ekleme, instagram birden fazla fotoğraf yükleme instagram hikayeye birden fazla resim ekleyemiyorum, instagram birden fazla durum ekleme, hikayeye birden fazla resim koyamıyorum, instagram hikayeme birden fazla foto koyamıyorum, instagram hikayeme birden fazla fotoğraf paylaşamıyorum, instagram ikinci hikaye ekleme, instagram birden fazla fotoğraf yükleme instagram hikayeye birden fazla resim ekleyemiyorum, instagram birden fazla durum ekleme, hikayeye birden fazla resim koyamıyorum, instagram hikayeme birden fazla foto koyamıyorum, instagram hikayeme birden fazla fotoğraf paylaşamıyorum, instagram ikinci hikaye ekleme, instagram birden fazla fotoğraf yükleme instagram hikayeye birden fazla resim ekleyemiyorum, instagram birden fazla durum ekleme, hikayeye birden fazla resim koyamıyorum, instagram hikayeme birden fazla foto koyamıyorum, instagram hikayeme birden fazla fotoğraf paylaşamıyorum, instagram ikinci hikaye ekleme, instagram birden fazla fotoğraf yükleme instagram hikayeye birden fazla resim ekleyemiyorum, instagram birden fazla durum ekleme, hikayeye birden fazla resim koyamıyorum, instagram hikayeme birden fazla foto koyamıyorum, instagram hikayeme birden fazla fotoğraf paylaşamıyorum, instagram ikinci hikaye ekleme, instagram birden fazla fotoğraf yükleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz