Paylaş

instagram hikayeye birden fazla video koyamıyorum nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini konu alacağız. İnstagram hikayenize ikinci video yüklemesinin nasıl yapılacağını detaylı olarak paylaşımını gerçekleştireceğiz. Yapmanız gereken makalemizi incelemek olacaktır.

İnstagram hikaye alanında paylaşım sağladığımız hikayelerle ilgili olarak ek olarak ikinci bir videonun nasıl yükleneceğini yazımızda konu alacağız. Güzel anılarımızı arkadaşlarımızın, takipçilerimizin ya da instagram uygulamasında var olan sevdiklerimizin görebilmesi için paylaşım sağladığımız hikaye alanlarına eklediğimiz bir video sonrasında ikinci bir videonun paylaşımını nasıl yapacağınızı ele alacağız. 24 saat süre diliminden önce çekilen bir videoyu 15 saniyelik karelere bölerek ayarları sağlayabilirsiniz. Böylelikle yapılan işlem ayarlarını nasıl paylaşılacağını öğrenmiş olacaksınız. Galeri de var olan videonun tekrarında hesabınıza yüklenmesi için yapılacak işlemleri konu edindik. Umarım yazımızı faydalı bulursunuz. Şimdi işlem ayarlarına başlayalım.

instagram hikayeye birden fazla video koyamıyorum

instagram hikayeme ikinci video yükleyemiyorum, instagram hikayeye ikinci video paylaşma, instagram hikayeye birden fazla video yükleyemiyorum, hikayeme ikinci video yükleyemiyorum, instagram hikayeye ikinci video koyma, hikayeme ikinci videoyu koyamıyorum, hikayeme birden fazla video yüklemesi sağlayamıyorum diyen bir kullanıcı iseniz bu durumda daha fazla üzülmenize gerek bulunmamaktadır.

İnstagram hikayeye birden fazla video yükleyemiyorum

Sosyal medya uygulamaları artık bizlerin olmazsa olmazları arasında yer alan uygulamalardır. En çok giriş sağladığımız ve bir çok anımızı paylaştığımız instagram hesabında 24 saat öncesinde çekilen bir videonuzu eğer galerinden eklemek istiyorsanız,

  • İlk olarak instagram uygulamasına girip daha öncesinden çekmiş olduğunuz videoyu normal olacak şekilde hesabımızda paylaşıyoruz.
  • Hesapta paylaşılan video otomatik olarak kaydedileceğinden ötürü hesabınızdan tekrar silebilirsiniz.
  • Daha sonrasında instagram hesabınızdaki hikaye bölümüne gelerek 15 er saniyelik olmak üzere videonuzu paylaşabilirsiniz.

İnstagram hikayeye ikinci video paylaşma

Galeriden daha öncesinde çektiğiniz bir videoyu instagram hikayenizde ard arda paylaşabilirsiniz. Ancak bu paylaşımı sağlarken birden fazla videoyu hikaye alanına nasıl ekleneceği merak konusudur.

Haliyle bu işlemlerin sağlanabilmesi için yapılandırılacak adımları tek tek paylaşımını gerçekleştireceğiz;

  • Öncelikle instagram hesabına giriş gerçekleştirdikten sonra profil ekranına geliyoruz.
  • Daha sonrasında ana profil resmimizin olduğu görselin hemen altında bir + işareti bulunmaktadır.
  • Buraya tıklayıp ilk videomuzu ya kendiniz çekersiniz ya da galeri alanından eklersiniz.
  • Sonrasında bu işlemler tamamlandıktan sonra ikinci videonun paylaşımı için ana profil değilde kişilerin paylaşım sağladığı ekrana geliyoruz.
  • Hikaye bölümün üst tarafında yer alan fotoğraf ikonuna tıklamasını gerçekleştiriyoruz.
  • Bu işlem ardından ikinci videonuzu da ekleyip işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

instagram hikayeye birden fazla video koyamıyorum yapılan işlem ayarları sonrasında problem kalmadan adımlarınızı gerçekleştirdik. Karşılaştığınız farklı problemleri yorum alanında bizimle paylaşabilirsiniz.

 

instagram hikayeye birden fazla video koyamıyorum, instagram hikayeme ikinci video yükleyemiyorum, instagram hikayeye ikinci video paylaşma, instagram hikayeye birden fazla video yükleyemiyorum, hikayeme ikinci video yükleyemiyorum, instagram hikayeye ikinci video koyma

instagram hikayeye birden fazla video koyamıyorum, instagram hikayeme ikinci video yükleyemiyorum, instagram hikayeye ikinci video paylaşma, instagram hikayeye birden fazla video yükleyemiyorum, hikayeme ikinci video yükleyemiyorum, instagram hikayeye ikinci video koyma instagram hikayeye birden fazla video koyamıyorum, instagram hikayeme ikinci video yükleyemiyorum, instagram hikayeye ikinci video paylaşma, instagram hikayeye birden fazla video yükleyemiyorum, hikayeme ikinci video yükleyemiyorum, instagram hikayeye ikinci video koyma instagram hikayeye birden fazla video koyamıyorum, instagram hikayeme ikinci video yükleyemiyorum, instagram hikayeye ikinci video paylaşma, instagram hikayeye birden fazla video yükleyemiyorum, hikayeme ikinci video yükleyemiyorum, instagram hikayeye ikinci video koymainstagram hikayeye birden fazla video koyamıyorum, instagram hikayeme ikinci video yükleyemiyorum, instagram hikayeye ikinci video paylaşma, instagram hikayeye birden fazla video yükleyemiyorum, hikayeme ikinci video yükleyemiyorum, instagram hikayeye ikinci video koyma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here