Paylaş

instagram durumunu gizleyemiyorum kapatamıyorum probleminin ortadan kaldırılabilmesi için ayarları nereden yapacağınızı derleyeceğiz. İnstagram hikayenizi gizleme adımları için yapılması gerekenleri konu alacağız.

Günlük yaşamımızda gezinti sağladığımız güzel bir şehrin, ya da oturduğumuz bir ortamda bize sunulan güzel bir ikramın resmini veya videosunu çekerek instagram, whatsapp ya da facebook durumumuz da paylaşmaktayız. Hikaye özelliği genel anlamda instagram’da da aktif olarak kullanılan bir özellik olmasından ötürü kullanıcılar özellikten yararlanırken aklına takılan sorularında cevabını bulmak istemektedir. Bazen ortamda oturduğunuz arkadaşınızla aynı kişiyi takip ettiğinizi, lakin o kişinin hesabında paylaştığı durumu arkadaşınız görebilmesine rağmen siz göremediğinizi anladığınız an o kişinin sizi engellediğini düşünebilirsiniz. Ve hemen gidip onun sizi takip edip etmediğine bakıyorsunuz. Sonuç sizi hala daha takip ediyorken yapılan paylaşımın görmeme sebebinin ne olduğunu merak ediyorsunuzdur. İşte böyle bir sorunda bunun cevabı o kişinin yaptığı durum paylaşımın sizi görmemesi için gizlemiş olmasından kaynaklıdır. Eğer sizde durumunuzu gizlemek istiyor fakat bunun nasıl yapıldığını merak ediyorsanız yazımızda göz atmanız yeterli olacaktır.

instagram durumunu gizleyemiyorum kapatamıyorum

instagram durumunu gizleyemiyorum kapatamıyorum, instagram durumumu gizleyemiyorum, instagram durumumu kapatamıyorum, instagram hikaye gizleyemiyorum, instagram hikaye kapatamıyorum, durumu gizleyemiyorum vb. tüm işlem ayarları için adımları siz değerli makale okurlarımıza tek tek sunumunu gerçekleştireceğiz. Yapılacak olan bu işlem ayarları sonrasında hikaye ya da durumu gizleyeceğiniz kişilerin seçimi sizin elinizde olacaktır.

İnstagram hikaye gizleyemiyorum

Bizim için önemli olan resim karelerini eminim sizler de benim gibi instagram durumunuz da paylaşıyorsunuzdur. Ancak yapılan bu paylaşımları bazı kişilerin görmesini istemediğiniz anlarda eminim olmuştur. Hal böyle olunca sadece tek bir kişi yüzünden hikayeyi paylaşmamak olmayacağından dolayı en iyisi yapılan paylaşımı o kişinin görmemesini sağlayıp yapabiliriz.

  • Dolayısıyla bunun yapılandırmasını sağlayabilmemiz için,
  • İlk olarak instagram uygulamasına giriş yapalım.
  • Hesaba giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra durumunuza paylaşmak istediğiniz resmi ekleyelim.
  • Yapılan bu işlem ayarları sonrasında hikaye için her şey hazırlandıktan sonra aşağıdaki adımlarla devam edelim.

İnstagram durumumu gizleyemiyorum

Yukarıda belirtilen işlem ayarları sağlayıp her şeyi tamam ettikten sonra,

  • Durumun gizlenebilmesi için paylaşım sağlayacağımız resmin alt satırında yer almakta olan üç noktalı bölüme tıklıyoruz.
  • Bu alana tıkladıktan sonra karşımıza ”Hikaye Ayarları” adı altında bir ekran gelecektir.
  • Gelen ekrandaki yazıya tıklayıp işlem ayarlarına devam ediyoruz.
  • Sonrasında karşınıza ”Hikaye Gizle” adı altında bir ekran gelecektir burayı işaretleyelim.
  • İşaretlemeyi sağladıktan sonra instagram size hikayeyi gizlemek istediğiniz kişilerin seçeneklerini sunacaktır.
  • İstediğiniz kişiyi seçerek durumunuzu görmek istemediğiniz kişiye gizleyebilirsiniz.

instagram durumunu gizleyemiyorum kapatamıyorum ile alakalı çözümü sizlere sunmuş bulunmaktayız. İyi gezintiler dileriz.

instagram durumunu gizleyemiyorum kapatamıyorum, instagram durumumu gizleyemiyorum, instagram durumumu kapatamıyorum, instagram hikayemi gizleyemiyorum, instagram hikayemi kapatamıyorum, durumu gizleyemiyorum

instagram durumunu gizleyemiyorum kapatamıyorum, instagram durumumu gizleyemiyorum, instagram durumumu kapatamıyorum, instagram hikayemi gizleyemiyorum, instagram hikayemi kapatamıyorum, durumu gizleyemiyorum instagram durumunu gizleyemiyorum kapatamıyorum, instagram durumumu gizleyemiyorum, instagram durumumu kapatamıyorum, instagram hikayemi gizleyemiyorum, instagram hikayemi kapatamıyorum, durumu gizleyemiyoruminstagram durumunu gizleyemiyorum kapatamıyorum, instagram durumumu gizleyemiyorum, instagram durumumu kapatamıyorum, instagram hikayemi gizleyemiyorum, instagram hikayemi kapatamıyorum, durumu gizleyemiyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here