instagram hikayeye baktığım gözükmesin istiyorsanız bu durum için neler yapılması gerekiyor ayarı nedir bunu ele alacağız. İnstagram hesabında yanlışlıkla bakmak istemediğiniz birinin hikayesine baktıysanız ve bu görünmesin diye gizlemek istiyorsanız yapılacak adımları aşağıda size sunacağız.

Cep telefonlarımız artık bizim günlük yaşamımızın bir parçası haline gelmiş durumdadır. Her an elimizde kullanım gerçekleştirmiş olduğumuz cihazlarda çeşitli uygulamalar kullanmaktayız. Bu uygulamalar içerisinde en çok giriş sağladığımız platformlardan biri de İnstagram hesabıdır. Neredeyse günün büyük yoğunluğunu instagram uygulaması içeriside geçirdiğimiz anlar olmaktadır. Dostlarımızın var olduğu hesaplarda, küskünlük, araya kırgınlık giren arkadaşlarımız da eminim ki bulunmaktadır. Umarım yakın zaman içerisinde barışırsınız. Diyelim ki bu kırgınlık yaşadığınız arkadaşınız ya da eski sevgiliniz bir hikaye paylaştı, ya da siz açık bir hesabı gizliden takip ediyorsunuz. Girdiniz ve yanlışlıkla hikaye bölümüne dokunduğunuz lakin hikayenin o kişiye görüleceğini bildiğinizden ötürü görmesini istemiyorsunuz. Bunun için yapılacak adımları sizlere sunacağız.

instagram hikayeye baktığım gözükmesin

instagram hikayeye baktığım gözükmesin, hikayeye baktığım bilinmesin, hikaye baktığım görünmesin, instagram hikayeye baktığım gizlensin, instagram hikayeye baktığım görünmesin, instagram hikayeye bakıp engelleme nasıl sağlayacağım, yanlışlıkla kırgın olduğum kişinin hikayesine baktım bunun nasıl görülmesini önleyebilirsiniz. İşte her şey yazımızda yer almaktadır.

İnstagram hikayeye baktığım gizlensin

Takip ettiğiniz ya da açık bir hesabı olan ancak takip etmediğiniz bir kişinin hikayesine yanlışlıkla baktıysanız eminim ah görmemesi lazım, görmemesi lazım diye üzüntü içine girmiş olabilirsiniz.

Konu ile ilgili artık böyle bir üzüntü içerisine girmenize gerek bulunmamaktadır. Öncelikle hikayesine yanlışlıkla baktığınız kişinin hesabına giriş sağlayıp, kişinin engellemesini sağlıyoruz.

Kişinin engellemesini sağlayamam diyebilirsiniz. Ancak bu yapacağımız engel kısa süreli olacağından dolayı üzüntü içerisine girmenize gerek bulunmaktadır. Kişinin hikaye bölümünde paylaştığı hikaye 24 saat içerisinde kaybolacağı için sizde engeli 24 saat sonra kaldırabilirsiniz.

İnstagram hikayeye bakıp engelleme

24 saat sonra engel kalktığında artık hikayesi kalmış olacağı için o kişi sizin onun hikayesine baktığınızı fark etmeyecek bile ee haliyle bu da içinizin artık rahata ermenizi sağlayacak işlem adımlarından biri olduğundan ötürü gönül rahatlığı ile gezinti yaptığınız yerden devam edebilirsiniz.

Umarım yazımızı faydalı bulmuşsunuzdur. Bu aşamada aklınıza takılan soru işaretlerini yorum alanında belirtebilirsiniz.

instagram hikayeye baktığım gözükmesin, hikayeye baktığım bilinmesin, hikaye baktığım görünmesin, instagram hikayeye baktığım gizlensin, instagram hikayeye baktığım görünmesin, instagram hikayeye bakıp engelleme

1 Yorum

  1. İnstagram da storu süresi dolduktan sonra öne çıkartma yamama rağmen bakan kişi süre solunca 2-3 kişi artmış oluyor acaba bakıp emgelleyenlerin sayısı olabilir mi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz