instagram hikayede kişi etiketleme yapamıyorum nasıl oluyor bu etiketleme diye düşünüp durmanıza artık gerek bulunmamaktadır. İnstagram hikaye etiketleme olmuyor, kişi etiketlenmiyor diye artık üzülmeye son verebilirsiniz. Haberimizi inceledikten sonra problem ortadan kalkacaktır.

Bilindiği üzere artık hikayeler günlük yaşamın olmazsa olmazları arasındadır. Whatsapp, Facebook ve İnstagram uygulamasında aktif olarak kullanımını sağlamaktayız. Özellikle instagram hesaplarında hikayelere gelen güncellemelerle birlikte daha sık bir şekilde kullanımı sağlanan bu özelliğin en büyük sebeplerinden biri çok fazla kişinin kullanımını sağlamasından ötürüdür. Tabi bu paylaşımları sağlarken örnek veriyorum en yakın bir arkadaşınızla resim çekildiniz ve o kişiyi özelleştirmek istiyorsunuz. Bunu yapanları günlük hayatınızda muhakkak görmüşsünüzdür. Ancak iş sizin başınıza geldiğinde ise o yapan kişilerin bu özellikten nasıl yararlandığını merak etmeniz kadar normal bir durum bulunmamaktadır. Şimdi ayarlarımızı nasıl sağlayacağımızı sizlere anlatacağız.

instagram hikayede kişi etiketleme yapamıyorum

etiketleme olmuyor, hikayede etiketleyemiyorum, instagram kişi etiketleyemiyorum, instagram hikaye etiketleme olmuyor, instagram hikaye kişi etiketlenmiyor, instagram hesabında etiketleme olmuyor, hikayede arkadaşımı etiketlemek istiyorum ancak olmuyor. İşte tam da anlatmak istediğimiz nokta burada devreye girmektedir. Yapılacak işlemler için yazımızı incelemeniz yeterli olacaktır.

İnstagram kişi etiketleyemiyorum

Arkadaşlarımızı yaptığımız paylaşımlara eklemesini yapabiliyorsunuz. Ancak konu hikaye de paylaşıma gelince bunun nasıl olduğunu, ayarların nereden yapıldığını merak edenler için kaleme almış bulunmaktayız.

  • Öncelikle instagram uygulamasına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Beraberin de hikaye alanına geliyoruz.
  • Hikayeye geldiğimizde eklemek istediğimiz resmi ya da videoyu eklemesini sağlayalım.
  • Yapılan işlem ardından üst alanda yer almakta olan ”Aa” butonuna tıklıyoruz.
  • Sonrasında klavye ekranında ”@” işaretini ekledikten sonra etiketlemek istediğimiz kişinin ismini yazdığınız andan itibaren instagram otomatik olarak o kişileri sizin önünüze getirecektir.
  • İsmi etiketleme yaptıktan sonra paylaşımını sağladığınız andan itibaren instagram etiketleme yaptığınız kişiye bir mesaj gönderecektir.
  • Yani o kişi etiketlediğinizden haberdar olacaktır.

İnstagram hikaye kişi etiketlenmiyor

Bahsedilen ayarları sağladıktan sonra kişiyi etiketleme yapılmasına rağmen hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda,

İnternet veri bağlantısını kontrol edelim, mobil veriniz de ya da wi-fi bağlantınız da sorun yaşıyor olabilirsiniz. Onu kontrol ettikten sonra problem olmayacaktır.

İnstagram ile ilgili yaşanan tüm sorunlarınızı kaleme alacağız aklınıza takılan farklı problemleri yorum alanında belirtebilirsiniz.

instagram hikayede kişi etiketleme yapamıyorum, etiketleme olmuyor, hikayede etiketleyemiyorum, instagram kişi etiketleyemiyorum, instagram hikaye etiketleme olmuyor, instagram hikaye kişi etiketlenmiyorinstagram hikayede kişi etiketleme yapamıyorum, etiketleme olmuyor, hikayede etiketleyemiyorum, instagram kişi etiketleyemiyorum, instagram hikaye etiketleme olmuyor, instagram hikaye kişi etiketlenmiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz