instagram canlı yayın bildirimlerini kapatamıyorum sürekli gelen bildirimleri kapatmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. İnstagram hesabında gezinti yaptığınız sırada gelen canlı yayın bildirimlerin artık gelmemesini istiyorsanız, iptal etmek için makalemizi incelemeniz yeterli olacaktır.

Hikayelerden sonra gelen canlı yayın özelliği instagram uygulamasında en çok kullanılan özelliklerden biri haline gelmiş durumdadır. Ancak hesabınızda çok fazla kişiyi takip ediyorsanız, bu durum sizin için biraz can sıkıcı hal aldırmış olabilir. Öyle ki kişilerin yaptıkları canlı yayınlarıyla alakalı olarak o canlı yayına katılımının sağlanabilmesi için sürekli olacak şekilde bildirimler almaktasınız. Gelen bildirimleri belli süre geçtikten sonra insanın canına tak eder hale gelince ister istemez sizlerde bu durumun önüne nasıl geçileceğini araştırmaya başladınız. Eğer bu araştırma içerisinde bizlere ulaştıysanız emin olun ki makalemizi incelediğiniz andan itibaren yapılan canlı yayınlarla ilgili bundan sonraki süreç içerisinde herhangi bir bildirim almayacaksınız. Dolayısıyla bu da sizin hesabınızda daha rahat bir şekilde gezinti yapmanıza olanak sağlayacaktır.

instagram canlı yayın bildirimlerini kapatamıyorum

canlı yayın bildirimi gelmesin, canlı yayın bildirimini kaldıramıyorum, instagram canlı yayın bildirimi kapatma, instagram canlı yayın bildirimi iptal etme, instagram bildirim ayarı, instagram canlı yayın bildirimleri ile ilgili işlem ayarlarının nereden ve nasıl sağlandığını merak edenler için yaptığımız araştırmaları yazımıza konu aldık. Yapılan ayarlarla birlikte artık sorunsuz bir şekilde gezintilerinizi sağlayabilirsiniz.

İnstagram canlı yayın bildirimi gelmesin

Sosyal medyanın popüler ağı olan instagram hesabında eminim siz de canlı yayın özelliğini kullanıyorsunuzdur. Yaptığınız canlı yayınlara katılımın sağlanmasının en büyük etkenlerden biri açtığınız canlı yayın ile ilgili bildirimin instagram tarafından takipçilerinize bildirilmesidir.

Eğer gelen canlı yayın bildirimlerinden artık size kına geldiyse bu durumda belirttiğimiz işlemleri sırasıyla yapmanız yeterli olacaktır.

  • İlk olarak instagram uygulamasına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Beraberinde profil ekranına giriş sağlıyoruz. Sonrasında ekranın sağ üst tarafında bulunan ”Ayarlar” bölümüne giriyoruz.
  • Karşımıza gelecek olan ekranda ”Anında ilet bildirim ayarları” alanına giriş yapıyoruz.
  • Yaptığımız işlem sonrasında karşınıza bildirim ayarlarının olduğu bir sayfa gelecektir. ”Canlı videolar” yazısının altında yer almakta olan ”Açık” ya da ”Kapalı” alanından kendinize bağlı olacak şekilde işlem sağlayabilirsiniz.

instagram canlı yayın bildirimlerini kapatamıyorum ile ilgili işlem adımlarımız bu kadardır. Dilerim makalemizi faydalı bulmuşsunuzdur.

instagram canlı yayın bildirimlerini kapatamıyorum, canlı yayın bildirimi gelmesin, canlı yayın bildirimini kaldıramıyorum, instagram canlı yayın bildirimi gelmesin, instagram canlı yayın bildirimi iptal etme, instagram bildirim ayarı, instagram canlı yayın bildirimleri instagram canlı yayın bildirimlerini kapatamıyorum, canlı yayın bildirimi gelmesin, canlı yayın bildirimini kaldıramıyorum, instagram canlı yayın bildirimi gelmesin, instagram canlı yayın bildirimi iptal etme, instagram bildirim ayarı, instagram canlı yayın bildirimleri instagram canlı yayın bildirimlerini kapatamıyorum, canlı yayın bildirimi gelmesin, canlı yayın bildirimini kaldıramıyorum, instagram canlı yayın bildirimi gelmesin, instagram canlı yayın bildirimi iptal etme, instagram bildirim ayarı, instagram canlı yayın bildirimleri instagram canlı yayın bildirimlerini kapatamıyorum, canlı yayın bildirimi gelmesin, canlı yayın bildirimini kaldıramıyorum, instagram canlı yayın bildirimi gelmesin, instagram canlı yayın bildirimi iptal etme, instagram bildirim ayarı, instagram canlı yayın bildirimleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz