instagram hikayemdeki video ve resimleri arşivleyemiyorum arşive nasıl ulaşabilirim diye sorularınızın yanıtı makalemizde bulunmaktadır. Hikaye alanında yapmış olduğunuz resim ve videoların 24 saat sonrasında kaybolduktan sonra tekrar görebilmeniz için gelen arşivleme alanından haberiniz yok ise yazımızı incelemeniz yeterlidir.

Yenilikleriyle dünyanın en çok giriş yapılan ağlarından biri haline gelen instagram uygulamasında getirilen o kadar yenilik var ki bir çoğunuzun gelen yeniliklere ayak uyduramadığı anlar eminim ki olmaktadır. Son yeniliklerden biri olan hikayedeki resim ve videoların arka planda arşivlemeye alındığını biliyor muydunuz? Bu arşivlemenin yapılabilmesi için tabi ki arşivleme alanının aktif olması gerekmektedir. Peki özellik ne işe yaramaktadır. Sizlerin de bildiği üzere instagram hesabında hikaye alanı bölümünde yapmış olduğunuz bir paylaşım video ya da resim her ne olursa olsun 24 saat içerisinde kaybolmaktaydı. Kaybolan bu görüntüleri eğer siz cep telefonunuza kaydetmesini sağlamayı unuttuysanız büyük üzüntü içerisine giriyordunuz. Artık böyle bir üzüntü yaşamanıza gerek bulunmamaktadır. Yapılan ve gelen güncelleme ile birlikte 24 saat sonrasında kaybolan bir resmin tekrarında görebilmeniz için arşiv alanına girmeniz yeterlidir. Arşiv alanı nerede ben bulamıyorum diyorsanız yazımızı incelemeniz yeterlidir.

instagram hikayemdeki video ve resimleri arşivleyemiyorum

instagram hikayemdeki video ve resimleri arşivleyemiyorum, resim arşivleme, video arşivleme, instagram arşiv nerede, instagram arşivi bulamıyorum, instagram arşivleme yok diye bir şey yok arşivleme alanının sadece nerede olduğunu bilmediğinizden ötürü bu sorular aklınızı bulandırmaktadır. Şimdi yazımız ile birlikte artık arşivlenmiş olan hikaye paylaşımlarına kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

İnstagram arşiv nerede

İnstagram hesabında yaptığınız hikaye paylaşımların 24 saat sonra kaybolmasından ötürü girmiş olduğunuz üzüntüye istinaden ilgili araştırmalar neticesinde böyle bir üzüntü içerisinde olmanıza gerek olmadığınızı bizler anladık ve şimdi sizlere de anlatıyoruz.

İlk olarak instagram hesabınızda hikaye alanında bir video ya da resim paylaşın ve daha sonrasında 24 saatlik süre dilimin bitmesini bekleyin paylaşım sağlamış olduğunuz resmin yada videonun kaydetmenizi sağlamasını yapmadığımız için görsellerin nerede olduğunu şimdi anlatacağız.

  • Hesabınıza giriş işlemi sağladıktan sonra profil ekranına geliyoruz.
  • Profil alanına geldikten sonra sağ üst alanda yer almakta olan ”Saat” şeklindeki ikona tıklıyoruz.
  • Siz buraya tıkladıktan sonra zaten instagram uygulamanızın içerisinde hikaye alanında paylaşım sağlamış olduğunuz ve 24 saati geçmiş paylaşımlarınıza ulaştığınızı görmüş olacaksınız.

instagram hikayemdeki video ve resimleri arşivleyemiyorum, resim arşivleme, video arşivleme, instagram arşiv nerede, instagram arşivi bulamıyorum, instagram arşivleme yok instagram hikayemdeki video ve resimleri arşivleyemiyorum, resim arşivleme, video arşivleme, instagram arşiv nerede, instagram arşivi bulamıyorum, instagram arşivleme yok instagram hikayemdeki video ve resimleri arşivleyemiyorum, resim arşivleme, video arşivleme, instagram arşiv nerede, instagram arşivi bulamıyorum, instagram arşivleme yok instagram hikayemdeki video ve resimleri arşivleyemiyorum, resim arşivleme, video arşivleme, instagram arşiv nerede, instagram arşivi bulamıyorum, instagram arşivleme yok

İnstagram arşivleme yok

Arşivleme alanına ulaştıktan sonra sağ üst alanda yer almakta (…) üç noktalı alana tıklıyoruz.

Daha sonrasında karşınıza ”Ayarlar” adında bir ekran gelecektir. Bu alana tıklıyoruz. Gelen sayfa da eğer ”Arşive kaydet” ikonu sağ tarafa doğru itik değil ise bu durumda sizin resim ve videolar arşivlenmez bilginiz olsun.

instagram hikayemdeki video ve resimleri arşivleyemiyorum ile ilgili makalemizi sizlere sunmuş bulunmaktayız. Aklınıza takılan soruları yorum alanında bizlere paylaşmanız halinde sizlere kısa süre içerisinde geri dönüşümüzü sağlayacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz