instagram fotoğrafları yedekleyemiyorum olmuyor sorunuyla alakalı yaptığımız inceleme adımlarını sizlere sunacağız. İnstagram hesabınızda dm yani mesajı yedek alma yada resim veya videoların yedek alınması ile ilgili işlemlerin nasıl ve nereden sağlanacağına ilişkin sizleri bilgilendireceğiz.

Yapmış olduğu ve getirdiği yeniliklerle kullanıcıların kısa süre içerisinde göz bebeği haline gelen ve hızlı bir şekilde ağını genişleten instagram uygulamasında her geçen gün ayrı bir yenilik gelmektedir. Bildiğiniz üzere WhatsApp uygulamasında yapılan sohbetin yedekleme işlemleri her gece saat:02:00 da yapılmaktadır. Buna benzer bir yenilik ile kullanıcıların karşısına çıkmayı hedefleyen instagram uygulamasında gelecek olan yenilik sonrasında sohbetin yedeklemesini, resim ve videoların yedekleme adımlarını gerçekleştirebileceksiniz. Şuanda aktifte var olan hikaye arşivlemesi 24 saat içerisinde kaybolan resim ya da videoların daha sonrasında sadece sizlerin görebileceği şekilde ayarlanmaktadır. O konuyla ilgili makalemizi de sizlere bu yazımızdan sonra ele alacağız incelemenizi tavsiye ederiz. Şimdi gelelim instagram hesabına gelecek olan yenilik ile birlikte yedekleme işlemlerinin nasıl sağlanacağına.

instagram fotoğrafları yedekleyemiyorum olmuyor

instagram fotoğrafları yedekleyemiyorum olmuyor, instagram yedek alma, instagram mesaj yedekleme, instagram dm yedekleme, instagram yedekleme, instagram foto yedekleme işlemleri için yapılacak olan işlem ayarları için sizleri bilgilendirmesini sağlamaktayız. Gelmesi beklenen yeniliğin görüntüleri sızdıktan sonra bu yeniliğin ilk olarak iPhone telefonlara daha sonrasında ise Android cihazlara gelmesi beklenmektedir.

İnstagram yedek alma

Getirilecek olan yenilik sonrasında bundan sonraki süre içerisinde bütün yapılan paylaşım içeriklerini bir zip dosya haline getirip bu alanda yedeklemesini sağlayabilirsiniz. İşlem ayarı ise şu şekilde ilerleme sağlayacaktır. Aldığınız bu zip dosyasındaki yedekleme işlemini instagram var olan mail adresini bir dosya halinde gönderecek ve bilgiler o alanda kalacaktır.

İnstagram uygulamasında fotoğrafların ya da videoların yedekleme işlemlerinin sağlanabilmesi için bir çok uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamaları sizlerle paylaşmamızda ki sebep indirilen uygulama sonrasında hesabınızda en ufak bir problem oluşması halinde sorumluluğunda sizi tutmak istememizden kaynaklanmaktadır. Şuan için beklenen yeniliğin gelmesi planlandığından ötürü yeniliğin gelmesi halinde içerikler sizlerle paylaşılacaktır.

İnstagram mesaj yedekleme

Yeniliğin gelmesiyle birlikte yıldızlama yöntemi ile yedekleme sağlanacaktır. Starred adını verdiği bu bağlantıyla birlikte okunmamış mesajlar ve yıldızlı mesajlar olacak şekilde ayırt etme özelliği sunulacaktır. Bu aynı mail adresin de yaptığınız düzenlemeye benzemektedir.

Haricinde şuan için var olmakta olan instagram da mesaj yedeklemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Ancak burada gelecek olan yeniliğin bilgi paylaşımını da elbette sizlerle paylaşımını gerçekleştiriyor olacağız.

instagram fotoğrafları yedekleyemiyorum olmuyor sorunu için aklınıza takılan soruların yanıt bulmasını istiyorsanız bu durumu yorum alanında bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. İyi gezintiler.

 

instagram fotoğrafları yedekleyemiyorum olmuyor, instagram yedek alma, instagram mesaj yedekleme, instagram dm yedekleme, instagram yedekleme, instagram foto yedekleme

instagram fotoğrafları yedekleyemiyorum olmuyor, instagram yedek alma, instagram mesaj yedekleme, instagram dm yedekleme, instagram yedekleme, instagram foto yedekleme

instagram fotoğrafları yedekleyemiyorum olmuyor, instagram yedek alma, instagram mesaj yedekleme, instagram dm yedekleme, instagram yedekleme, instagram foto yedekleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz