instagram hikayemde gif gözükmüyor cıkmıyor nerede olduğunu merak edenler için incelemelerimizi gerçekleştirdik. Haberimizi incelemeniz yeterlidir.

Twitter hesaplarında daha yaygın olarak kullanılan GİF uygulaması artık instagram’ın hikaye alanında yerini almış durumdadır. Bundan sonraki süre içerisinde instagram’da paylaşacağınız hikayelere istediğiniz GİF’lerin eklemesini sağlayabilirsiniz. Her geçen gün farklı bir yenilik ile kullanıcıların karşısına çıkan instagram hesabında artık gelen güncellemeleri kitle takip etmekte zorluk çekmektedir. GİF özelliğini bir çok instagram kullanıcısı kullanmaya başlamışken bazı kullanıcılar daha özelliğin geldiğinden dahi haberi bulunmamaktadır. GİF kullanmak isteyen kişilerin bu özelliği hikaye alanında nerede olduğunu merak etmektedir. Bazı kullanıcılar ise özelliğin var olduğu alana giriş sağladıklarında bilgilerin karşılarına gelmediğini dile getirmektedir. İnstagram gif gözükmüyor ya da gelmiyor yönündeki sorunların tamamen ortadan kalkabilmesi için nelerin gerekli olduğuna gelin birlikte göz atalım. Bu sayede artık sorunlar çözüme kavuşacak ve sizler de hikaye alanlarında hareketli GİF’lerin paylaşımlarını sağlayabilirsiniz.

instagram hikayemde gif gözükmüyor cıkmıyor

instagram hesabımda gif gözükmüyor, instagram hareketli gif nasıl ekleyebiliyorum, instagram gif bulamıyorum, instagram gif neden yok, instagram gif çıkmıyor neden, instagram gif özelliği bende yok ve buna bir çok soru daha eklememiz mümkündür. Tüm bu soruların yanıtsız kalmaması için hangi yolların izlenmesi gerektiğine dair bilgilendirmeleri sizler için konu alacağız. Bu adımlar sonrasında siz de artık sorunsuz bir şekilde paylaşımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

instagram gif nerede

Bir özelliğin uygulamada nerede olduğunu bilmediğiniz sürece onun hesapta var olup olmadığını bilemezsiniz. Tam da bu hususta yapılacak işlem adımları için ayarları nereden kontrol etmeniz gerektiğini sizlere sunuyor olacağız. İnstagram hesabınıza getirilen GİF özelliği hikaye alanında yer almaktadır. İlk olarak hesabınıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında hesaba giriş sağladıktan sonra sol tarafta bulunan hikaye kısmına girelim. Bir resim çektikten sonra üst alanda yer almakta olan gülen suratlı dikdörtgen şeklindeki bölüme tıklıyoruz.

Buraya tıkladıktan sonra karşımıza seçenekler gelecektir. Gelen seçenekler içerisinde ”GİF” yazısı yazan bir alan göreceksiniz. Buraya tıklamanız durumunda istediğiniz GİF’i seçerek eklemesini sağlayabilirsiniz. Yapacağınız işlemler sonrasında artık sorunsuz bir şekilde paylaşımlar yapılabilir. Ama baktınız bu alanda böyle bir işlem olmuyor o halde sağlayacağınız işlemler aşağıda sıralanmış durumdadır.

instagram hikayemde gif gözükmüyor cıkmıyor, instagram gif gözükmüyor, instagram gif nerede, instagram gif çıkmıyor, instagram gif gelmiyor, instagram gif yok

 • İlk olarak telefonumuzu kapatıp açıyoruz.
 • Sonrasında uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak yeniden telefonu kapatıp açıyoruz.
 • Beraberinde hesabımıza tekrar giriş işlemi gerçekleştirelim.
 • Baktınız hala yok ise bu durumda özelliğin hesaba gelmemesiyle alakalı bir problem yaşıyorsunuz. Bir kaç gün beklemeniz de fayda bulunmaktadır.
 • Bazı kullanıcılar bazı özellikleri çok fazla kullandığı için kısa süreli engel alabildiği için instagram hesabına özelliği geç getirebilmektedir.
 • Bunun haricinde başka bir telefondan deneme sağlayabilirsiniz. Ya da telefonunuzdan yeni bir hesaba giriş yapın sorun eğer yoksa dediğimiz gibi geçici engel gelmiş olabilir.
 • Bu tarz durumlarda cihazın sıfırlama işlemlerini de sağlayabilirsiniz.

Tüm bu adımlar neticesinde instagram hikayemde gif gözükmüyor cıkmıyor problemi ortadan kalkmış olacaktır. Siz bunlara rağmen problem yaşıyorsanız durumu yorum kısmından bizlere iletmeniz yeterli olacaktır.

instagram hikayemde gif gözükmüyor cıkmıyor, instagram gif gözükmüyor, instagram gif nerede, instagram gif çıkmıyor, instagram gif gelmiyor, instagram gif yok instagram hikayemde gif gözükmüyor cıkmıyor, instagram gif gözükmüyor, instagram gif nerede, instagram gif çıkmıyor, instagram gif gelmiyor, instagram gif yok instagram hikayemde gif gözükmüyor cıkmıyor, instagram gif gözükmüyor, instagram gif nerede, instagram gif çıkmıyor, instagram gif gelmiyor, instagram gif yok instagram hikayemde gif gözükmüyor cıkmıyor, instagram gif gözükmüyor, instagram gif nerede, instagram gif çıkmıyor, instagram gif gelmiyor, instagram gif yok instagram hikayemde gif gözükmüyor cıkmıyor, instagram gif gözükmüyor, instagram gif nerede, instagram gif çıkmıyor, instagram gif gelmiyor, instagram gif yok

 

7 YORUMLAR

 1. Bütün hepsini yaptım.gif programı için hemde defalarca gif çıktığından beri benim.hesabimda görünmedi.ayni telefonumdan başka hesaba girdigim zaman cikiyor ama kendi hesabında göremiyorum.bir bilgisi olan varsa bana da anlatabilirdi??

 2. Bende de aynı sorun var. Dediklerinizin hepsini yaptım ama olmadı. Başka telde denedim onda da çıkmadı gifler ? telimde başka hesabı denedim o zaman çıkıyor ama kendi hesabımda yok :((

  • Merhaba

   Özellik sizde çıkmıyorsa başka hesaplarda çıkıyorsa instagram bu özelliği size sunmamıştır. Sorun bildirisi üzerinden işlem yapmanız da fayda bulunuyor. Bir şeyden dolayı kısıtlama almış olabilirsiniz.

 3. İnstagram telefon üzerinde girdiğim zaman hikaye paylaşımında gif, anket, sorular, geri sayım, beğeni seviyesi gibi özellikleri kullanamıyorum. İkinci olarak kendi profilimde yada başka birisinin profiline bakınca kaç tane fotoğraf attığının sayısı gözükmüyor. Linklere bakabilirseniz sorunu net olarak görürsünüz. Telefon uygulama sürümü güncel aynı telefon üzerinden başka hesapla girince sorun yok bütün özellikler tam kullanılıyor. Sıkıntı ne olabilir ya da nasıl şikayet edebilirim durumu

  • Merhaba

   Saydığınız özellikleri kullanamanızın tek bir nedeni olabilir kısıtlama almış olabilirsiniz. Sorun noktasında yapılacak ayarlar yazımızdaki gibidir. Farklı telefondan denediğiniz de de aynı sorun mu var?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz