instagram hikayelerim açılmıyor hikayeleri göremiyorum tarzındaki şikayetlerinize çözüm sunabilmemiz için incelemelerimizi sizinle paylaşacağız. İnstagram stories çalışmıyor yada arkadaşlarınızın hikayelerini göremiyorsanız artık üzülmenize gerek bulunmamaktadır.

İnstagram uygulamasına gün geçmesin ki yeni bir güncelleme gelmesin. Her geçen gün kendini getirdiği güncellemelerle birlikte yenileyen ve bu yeniliklerle birlikte kısa süre içerisinde tüm dünyanın en popüler sosyal medya uygulaması haline gelmiş durumdadır. En çok tutulan özelliklerinden biri olan hikaye özelliği tüm kullanıcıları tarafından sevilen bir uygulama olmuştur. Hikayelerinizi aynı zamanda istemediğiniz kişilere gizleyip ve bunu açıp kapatabilme yetkisini de kullanıcılarına sunan instagram uygulamasında, kullanıcılar hikayeleri göremediklerini yada açılmadığını sık sık dile getirmeye başlamıştır. Bu durumun temelinde yatan en büyük sebeplerinden biri o kişinin size hikayesini gizlemiş olmasından kaynaklanmaktadır. Eğer kendi paylaşım sağladığınız hikayeler ya da takip ettiğiniz kişilerin hikayeleri açılmıyorsa bu durumda yazımızı incelemeniz sizlere çözüm sağlayacaktır.

instagram hikayelerim açılmıyor hikayeleri göremiyorum

instagram hikayelerim açılmıyor, instagram hikaleyerim gözükmüyor, instagram hikayem çalışmıyor, instagram hikayeleri gözükmüyor, instagram hikayeler açılmıyor, hikayem açılmıyor diyorsanız bunun için artık can sıkıp, üzülmenize gerek bulunmamaktadır. Vereceğimiz bilgiler ışığında sorunsuz bir şekilde sorularınıza cevap bulabileceksiniz.

İnstagram hikayeler açılmıyor

Öncelikle hikayelerin açılmaması uygulama ile alakalı olmayabilir. İlk olarak sizin internet veri bağlantınızın kontrolünü sağlamanız gerekmektedir. Yani veriniz yavaş olduğundan, internet hızınızın az oluşundan dolayı bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.

  • Dolayısıyla hikayelerin açılmamasıyla alakalı ilk önce yapmanız gereken işlem internet bağlantınızı kontrol etmek olacaktır.
  • Bağlantınızı kontrol ettikten sonra instagram uygulamasını kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyelim.
  • Bu işlem ardından da cihazınızı bir kapatıp tekrardan açalım.
  • Yapacağınız işlem ayarları sonrasında hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda ön belleğinizin temizlemesini gerçekleştirelim.

İnstagram hikayeleri gözükmüyor

Hikayelerin gözükmemesi yukarıda belirtilen sebeplerden kaynaklanabilir. Ancak sizin takip ettiğiniz kişinin hikayeleri açılmıyor ya da gözükmüyorsa o hikaye paylaşan kişi hikayeyi sizden gizlemiş olabilir.

  • Peki bunu nasıl yapıyor sorusu aklınızı kurcalıyorsa, tabi ki bu sorunun da cevabı yazımızda yer almaktadır.
  • Kişi ilk önce paylaşacağı hikayeyi çekiyor.
  • Ve daha sonrasında ekranın sağ alt tarafında bulunan üç nokta üst üste olan alana tıklıyor.
  • Gelen ekran da ”Hikaye ayarları” bölümüne giriş sağlıyor.
  • Bu alanda seçmek istediği kişileri seçip hikayesini gizle dedikten sonra sorununu ortadan kaldırıyor.
  • Bu yapılan işlem detayları alt kısımdaki resimlerde de sizlere sunumunu gerçekleştirdik.

instagram hikayelerim açılmıyor hikayeleri göremiyorum problemine çözüm belirtiğimiz işlemlerdir. Yaşadığınız ya da karşılaştığınız problemleri yorum alanında bizlere iletebilirsiniz.

instagram hikayelerim açılmıyor hikayeleri göremiyorum, instagram hikayelerim açılmıyor, instagram hikaleyerim gözükmüyor, instagram hikayem çalışmıyor, instagram hikayeleri gözükmüyor, instagram hikayeler açılmıyor, hikayem açılmıyor instagram hikayelerim açılmıyor hikayeleri göremiyorum, instagram hikayelerim açılmıyor, instagram hikaleyerim gözükmüyor, instagram hikayem çalışmıyor, instagram hikayeleri gözükmüyor, instagram hikayeler açılmıyor, hikayem açılmıyor instagram hikayelerim açılmıyor hikayeleri göremiyorum, instagram hikayelerim açılmıyor, instagram hikaleyerim gözükmüyor, instagram hikayem çalışmıyor, instagram hikayeleri gözükmüyor, instagram hikayeler açılmıyor, hikayem açılmıyorinstagram hikayelerim açılmıyor hikayeleri göremiyorum, instagram hikayelerim açılmıyor, instagram hikaleyerim gözükmüyor, instagram hikayem çalışmıyor, instagram hikayeleri gözükmüyor, instagram hikayeler açılmıyor, hikayem açılmıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz