Paylaş

instagram hikayeye galeriden video ekleyemiyorum sorunu için neler yapılması gerektiğini sizlere anlatımını gerçekleştireceğiz. İnstagram hikayesinde video paylaşımında sorun yaşıyor ve süresi için nelere dikkat edilmesi gerektiğini konu alacağız.

Günlük yaşantımızın bir parçası haline gelen instagram uygulamasında galerimizde var olan resmin hikayeye koymasını bir çok kullanıcı sağlayamamaktadır. Konu ile ilgili araştırmaları sağlamış bulunmaktayız. Öncelikle galeri de bulunan ve 24 saati geçmiş bir videonuzu hikayenizde paylaşabilmeniz için yapılması gerekenleri, paylaşım sağlanacak videonun süresinin ne kadar olduğunu tüm detaylarıyla birlikte anlatacağız. İnstagram hikaye bölümünde anlık olarak sizler videolarınızı rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Lakin bir çok kullanıcı gibi eminim ki galeride 24 saat öncesinde çekilen bir videonun instagram hikaye alanına nasıl ekleneceği konusunda aklınızda soru işaretleri bulunmaktadır. Aklınıza yer edinmiş bu soru işaretlerinin ortadan kaldırılıp sorunsuz bir şekilde paylaşımlarını sağlayabilmeniz için makaleyi inceleyebilirsiniz.

instagram hikayeye galeriden video ekleyemiyorum

instagram hikaye video süresi, instagram hikayeye video koyamıyorum, instagram hikaye video paylaşamıyorum, instagram hikaye video sorunu, hikayeye galerinden video ekleyemiyorum diyerek artık üzülmeye son bulacağınız bu yazımızda tüm detayları sizin için konu alacağız.

İnstagram hikayeye galerinden video koyamıyorum

Öncelikle instagram uygulamasında hikaye bölümüne son 24 saat içerisinde olan resimler ve videoları eklemesini sağlayabilirsiniz. Ancak eğer sizler 24 saati geçmiş bir videoyu hikaye alanında paylaşmak istiyorsanız bu durumda yapmanız gereken ilk işlem;

  • İnstagram uygulamasına girmek olacaktır.
  • Uygulama girdikten sonra paylaşım sağlayacağınız videoyu instagram hesabında normal olarak paylaşalım.
  • Sonrasında videoyu paylaştıktan sonra silmesini sağlayalım.
  • Sildikten sonra artık galeride videonuz yine galeri de var olacaktır.
  • Haliyle 24 saatlik süre dilimi içerisine gireceğinden dolayı.
  • Aynı video’yu hikaye alanına eklemesini sağlayabilirsiniz.

İnstagram hikaye video süresi

İnstagram uygulamasında yukarıda belirttiğimiz şekilde videoyu paylaşabilirsiniz. Videonun süresi şayet 15 sn değil ise bu durumda parça parça olacak şekilde paylaşım sağlamanız gerekecektir.

Çünkü instagram hesabınızdaki hikaye alanında video paylaşımını 15 saniyelik süre dilimi içerisinde sağlayabilirsiniz. Böylelikle ara ara paylaşımlarınızı sağlayabilirsiniz.

Tüm bunlara rağmen hala daha video paylaşımı sağlayamıyorum diyorsanız bu durumda internet veri bağlantınızı kontrol etmeniz de fayda bulunmaktadır. Hesabınızla alakalı işlem ayarları bu yöndedir. Karşılaştığınız farklı sorunları yorum alanında bizlerle paylaşabilirsiniz.

instagram hikayeye galeriden video ekleyemiyorum, instagram hikaye video süresi, instagram hikayeye video koyamıyorum, instagram hikaye video paylaşamıyorum, instagram hikaye video sorunu, hikayeye galeriden video ekleyemiyorum

instagram hikayeye galeriden video ekleyemiyorum, instagram hikaye video süresi, instagram hikayeye video koyamıyorum, instagram hikaye video paylaşamıyorum, instagram hikaye video sorunu, hikayeye galeriden video ekleyemiyorum instagram hikayeye galeriden video ekleyemiyorum, instagram hikaye video süresi, instagram hikayeye video koyamıyorum, instagram hikaye video paylaşamıyorum, instagram hikaye video sorunu, hikayeye galeriden video ekleyemiyorum

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here