instagram hikaye süremi neden uzatamıyorum hesabınızda durumunuza attığınız hikaye sürelerinde yaşanan zaman sıkıntısı nasıl giderilir? Detaylar yazımızda.

İnstagram getirmiş olduğu yeni özelliği hikaye oldukça fazla sevildi. Ve bu hikayelerin sevilmesi sonrasında bir çok yenilikte beraberinde gelmiş durumdadır. Her getirdiği güncellemesine mutlaka hikayesini de katan instagram hesaplarında süre sıkıntısı yaşanmaktadır. Yani atılan fotoğraf ve video paylaşımlarında süre sıkıntısı kullanıcıların canını sıkmaktadır. Yüksek ihtimalle bu durumunda el atacak olan instagram ile ilgili süre uzatma yönteminin var olup olmadığı ise merak konusudur. Bir çok kullanıcı instagram hesabında hikaye kısmında video paylaşırken sürenin kısa oluşundan bahsetmektedir. Yani sürenin nasıl uzatılacağını, hangi yolların izlenmesi gerektiğini ise araştırma içerisine girmektedir. Hikayenin asıl amacı o anı size kısa ve öz bir şekilde göstermektir. Haliyle hikayelerin zaman dilimlerinin uzun olması takipçilerin dikkatini çekmeyecektir. Ve siz hikayedeki zaman dilimi asla farklı bir uygulama ile uzatımını sağlayamazsınız. Peki nasıl bir yol izlemelisiniz? İşte onunda cevabını haberimizde sizlere sunacağız.

instagram hikaye süremi neden uzatamıyorum

İnstagram hikaye süresi ne kadar? , instagram hikayedeki video süremin uzatmak mümkün müdür? İnstagram hikayede video süresi neden bu kadar kısa? İnstagram hikayemdeki videonun süresini uzatmak istiyorum. Benzeri tüm sorularınızın yanıtsız kalmaması ve işlemler için nelerin sağlanması gerektiğini konu alacağız.

instagram hikaye süremi uzatamıyorum

İnstagram kullanıcıların sürekli sormuş olduğu sorulardan birisi de budur. Hikaye süremi nasıl uzatabilirim? Evet arkadaşlar hikaye süresi instagram’ın belirtiği süre dilimi içerisinde ayarlanmaktadır. Bunun fazlası zaten sizin arkadaşlarınızın ilgisini çekmeyecektir. Bunun için videolardaki süre dilimi normal paylaşım olarak uzatılmıştır.

instagram hikaye süremi neden uzatamıyorum, hikaye süremi uzatamıyorum, durum süremi uzatamıyorum, instagram hikaye süremi uzatamıyorum, instagram hikaye sürem uzamıyor, instagram hikaye süresi ne kadar

Şayet siz hikaye süresindeki bu kısalıktan dolayı sorun yaşadığınızı dile getiriyorsanız eğer canlı yayın açmalısınız. Evet yanlış okumadınız canlı yayın açmalısınız. Neden diye soracak olursanız çekeceğiniz videoyu daha uzun bir şekilde çekerek canlı yayını kapatınız. Kapattığınız canlı yayının kalmasını istemeniz durumunda yine hikaye gibi gözükecektir. Hatta hikaye alanında takipçileriniz de bunu kontrol edebilecektir. Bence bunu yapmanız en sağlıklı yöntem olacaktır.

instagram hikaye süresi ne kadar

Tabi instagram hesabında süre dilimin ne kadar olduğunu denemeyen kullanıcılarımızın sayısı da oldukça fazlalık göstermektedir.

instagram hikaye süremi neden uzatamıyorum, hikaye süremi uzatamıyorum, durum süremi uzatamıyorum, instagram hikaye süremi uzatamıyorum, instagram hikaye sürem uzamıyor, instagram hikaye süresi ne kadar

İnstagram hesabında hikaye alanında paylaşım sağlamış olduğunuz video süresi;15 saniyedir.

İnstagram hesabında hikaye bölümünde yaptığınız paylaşım süresi ise; 6 Saniye olarak hesaplanmaktadır.

Yani belirtilen sürenin uzatılabilmesi için dediğim gibi canlı yayın en mantıklısı olarak düşünebilirsiniz. Ve bunu uygulamaya koyduğunuz taktirde ise ne kadar haklı olduğumu sizde görebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz