Snapchat hesabı açamıyorum kaydolamıyorum nasıl bir yol izlemeliyim diye düşünüp durmanıza artık gerek bulunmamaktadır. Detaylara gelin birlikte bakalım.

Sosyal medyada baş gösteren uygulamaların her geçen gün arttığını göstermekteyiz. Önce facebook, twitter ve instagram uygulaması derken şimdilerde ise snapchat baş göstermeye başlamıştır. Evet şimdinin gençleri çıkan tüm uygulamalara abone olmaktadır. Bu birazda meraktan gelmektedir. Yani tek bir bağlantıya tıkınıp kalmadan yeni gelişen uygulamalara da bu sayede imkan sağlanmaktadır. Snapchat uygulamasını isim olarak duymayan kalmamıştır. Fakat kullanmayan kullanıcı kitlesi bir hayli fazladır. Ne işe yaradığını, içeriğinde nasıl bir paylaşım sağlandığını ve buna bağlı tüm detayları sizlere sunacağız. Bunları yapabilmeniz için yapmanız gereken ilk işlem uygulamaya kayıt olmaktır. Lakin kullanıcılar snapchat uygulamasına kayıt olamadıklarını hesaplarını açamadıklarını bildirmektedirler. İşte böyle bir durum karşısında uygulamanın telefona indirilerek kaydolma işlemlerinin nereden ve nasıl sağlanacağını sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz.

Snapchat hesabı açamıyorum kaydolamıyorum

Fotoğraf ve videoların üzerine not eklenerek paylaşım sağlanan uygulamalardan birisi olan snapchat uygulamasının indirilerek kaydolma işlemlerinde alınan hataların çözümünü sunacağız. Nereden kayıt olunacağını? Ve hesabın nasıl açılacağını? Üyeliğin nasıl yapılacağına varana kadar tüm detayları aktaracağız.

Snapchat kaydolamıyorum

Telefonlarımızda iki çeşit uygulama indirme programı bulunmaktadır. Birisi Play store android kullanıcıları için diğeri ise Apple store iPhone kullanıcıları içindir. Bu uygulamalardan android işletim sistemli bir cihaz kullanıyorsanız Buraya tıklayıp uygulamayı indirebilirsiniz. Apple bir cihaz kullanıyorsanız Buraya tıklayıp indirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Snapchat hesabı açamıyorum kaydolamıyorum, snapchat açamıyorum, snapchat kaydolamıyorum, snapchat kayıt olmuyor, snapchat açılmıyor, snapchat üye olamıyorum

Tüm bu işlem ayarları sonrasında uygulamanın açılması için üzerine tıklıyoruz. Açıldıktan sonra gelen ekranda ”Kaydol” ikonunu göreceksiniz. Buraya tıkladıktan sonra gelen ekran üzerindeki bilgileri kendi bilgileriniz doğrultusunda giriş gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm uygulamalarda istenen kod gönderim işlemlerini snapchat uygulaması da istemektedir. Yani girdiğiniz telefon numarasına snapchat tarafından bir kod gönderilecektir. O kodu girmeniz halinde sorunsuz bir şekilde giriş sağlayabilirsiniz.

Kodun girilme işlemleri sonrasında artık üyeliğiniz başlamıştır. Sizde snapchat uygulamasına resim atarak veya video yükleyerek takipçi kitleninizi artırabilirsiniz. Yapılan paylaşımlar 1-10 saniye arasında takipçilere sunulmaktadır. Bu süre zarfı sonrasında yapılan paylaşımları takipçileriniz görmemeye başlamaktadır. Eğer uygulamaya kayıt olamıyorsanız farklı bir numaradan deneme sağlamanızı rica ediyorum. Veya bağlantıyı kontrol ederek telefonu kapatıp açıp yeniden denemesini sağlayalım.

Snapchat hesabı açamıyorum kaydolamıyorum yaşanan sorun ve içerikleri sizlerle paylaşmış bulunuyoruz. Umarım faydalı olmuştur.

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz