instagram hesabını kaç kişi spamlarsa kapanır konusu yazımızda detaylı olacak şekilde ele alacağız. İnstagram hesabı kaç şikayet üzerine kapanacağını, sizleri taklit hesapların nasıl kapatılacağını konu alacağız. Böylelikle instagram hesap kapatma adımlarıyla ilgili bilgi sahibi olabileceksiniz.

Yaşlısından gencine varana kadar tüm kesime hitap eden instagram hesaplarında uygunsuz, cinsel içerikli paylaşımlar ya da sizi takip eden kişilerin hesaplarının kapatılabilmesi için nasıl bir yol izleneceği bir çok kullanıcı tarafından bilinmemektedir. Konu ile ilgili incelemeleri sizler adına ele almış bulunmaktayız. Öncelikle instagram uygulamasında cinsel, taciz vb. tüm işlemler ile ilgili formlar bulunmaktadır. Bu formları doldurarak işlem ayarlarını gerçekleştirebilirsiniz. Fakat sizi takip eden bir hesabın ya da rahatsızlık veren bir hesabın nasıl kapatılacağını kaç spam üzerine kapatılacağını konu alacağız. İnstagram hesabında sizi taklit eden, rahatsızlık veren, cinsel paylaşımlar sağlayan hesapların kapatılması için bir çok soru işaretleri aklınıza yer almaktadır. İnstagram kaç spamla kapanacağını ise ele aldığımız yazımızı incelemeniz yeterlidir.

instagram hesabını kaç kişi spamlarsa kapanır

instagram hesabını kaç kişi spamlarsa kapanır, instagram kaç spamda kapanır, instagram şikayette kapanır, instagram hesap kapatma, kaç tane şikayetle instagram kapanır, instagram kaç şikayetle kapanır, instagram hesabını spamlama işlem ayarları için yapılacak olan adımları sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz. Eğer kapatmak istediğiniz hesap sizi taklit ediyorsa, bu durumda kimlik bilginizle birlikte tek bir şikayet üzerine karşı tarafın hesabını kapatmanız mümkündür.

İnstagram kaç şikayette kapanır

İnstagram hesabını yukarı da da belirttiğimiz üzere kimlik bilgilerinizi ispatlamanız durumunda tek bir şikayetle birlikte kapatabilirsiniz. Haricinde şu bilgiyi ileteyim sizlere kaç şikayet, ya da kaç spam üzerine hesapların kapatılacağına ilişkin henüz net elde edilmiş bir bilgi bulunmamaktadır.

Fakat bir bilinen bir gerçek var ki şikayetin fazlalığı ne kadar yoğun olursa instagram şikayeti o kadar daha hızlı ele almaktadır. Ancak yapılan şikayet ya da spam asılsız olursa instagram’ın sizin hesabınızı kapatacağını unutmayalım.

Yani her şikayet edilen ya da spam edilen hesap kapatılmış olsaydı şuan ünlülerin hesaplarının tamamının kapatıldığını görürdünüz.

İnstagram kaç spamda kapanır

Anlatımını gerçekleştirmiş olduğumuz yazı ile alakalı olarak bu alanda belirli bir spam ya da şikayet sayısı belli değildir. Bu tüm sosyal medya hesaplarında geçerliliğini korumaktadır.

Ancak şikayetlerinizin çokluğu instagram yetkililerinin dikkatini çekmesinde daha dikkat çekecektir. Şimdi şikayetlerin nasıl sağlanacağı konusunda işlem adımlarını konu alacağız.

  • Öncelikle şikayet edeceğiniz profilin sayfasına giriyoruz.
  • Daha sonrasında hangi paylaşımından ya da neyden şikayetçi olduysanız sağ üst tarafta bulunan (…) bölüme tıklıyoruz.
  • Böylece karşımıza gelen ekran üzerinden ”Kullanıcıyı şikayet et” yazısına tıklamanız yeterli olacaktır. Bunu takipçiniz olan arkadaşlarınıza iletmeniz durumunda daha hızlı bir sonuç elde edebilirsiniz.
İnstagram hesap kapatma

İnstagram uygulamasında hesabın kapatılabilmesi için ikinci bir yöntem ise aşağıdaki şekilde ilerlemektedir.

  • instagram şikayet formu bağlantısına tıklayıp açılan pencere ekranındaki bilgileri kendinize uyumlu olacak şekilde doldurup,
  • Bu doğrultuda şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Böylelikle yapılacak olan işlem adımlarınızı daha da hızlandırabilirsiniz. Umuyorum yazımızı faydalı bulmuşsunuzdur. Aklınıza takılan soru var ise bunu yorum alanında iletmeniz yeterli olacaktır.

instagram hesabını kaç kişi spamlarsa kapanır, instagram kaç spamda kapanır, instagram kaç şikayette kapanır, instagram hesap kapatma, kaç tane şikayetle instagram kapanır, instagram kaç şikayetle kapanır, instagram hesabını spamlama instagram hesabını kaç kişi spamlarsa kapanır, instagram kaç spamda kapanır, instagram kaç şikayette kapanır, instagram hesap kapatma, kaç tane şikayetle instagram kapanır, instagram kaç şikayetle kapanır, instagram hesabını spamlama instagram hesabını kaç kişi spamlarsa kapanır, instagram kaç spamda kapanır, instagram kaç şikayette kapanır, instagram hesap kapatma, kaç tane şikayetle instagram kapanır, instagram kaç şikayetle kapanır, instagram hesabını spamlama instagram hesabını kaç kişi spamlarsa kapanır, instagram kaç spamda kapanır, instagram kaç şikayette kapanır, instagram hesap kapatma, kaç tane şikayetle instagram kapanır, instagram kaç şikayetle kapanır, instagram hesabını spamlama

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz