instagram hesabımda ıgtv gözükmüyor cıkmıyor sebebini öğrenmek adına girdiğiniz araştırmaların sonuçsuz kalmaması adına sizleri bilgilendireceğiz.

Tüm zamanların en popüler uygulamasından biri olan instagram hesabında gelen güncellemelerin ardı arkası kesilmemektedir. Yeni çıkan uygulamalarda var olan özelliklerin hepsini bünyesinde barındırmaya başlamıştır. Şimdi ise youtube rakip olacak hamlesini getirmiş durumdadır. IGTV özelliği ile birlikte artık kullanıcılar hikaye paylaşımlarını daha uzun süreler içerisinde paylaşması mümkün olacaktır. Yapılan paylaşımlarda reklamların olmayacağı önceliğin özelliğin aktif olarak kullanılmasını sağlamak olduğu aşikardır. Fakat bir çok kullanıcı gelen bu yeniliğin kendi telefonlarında olmadığını dile getirmektedirler. Arkadaşımın telefonundaki instagram hesabında var ailemdeki herkeste var fakat benim telefonumda bu gözükmüyor. Nedenini ve çözüm için neler yapılması gerektiğini merak ediyorsunuzdur. Merakınıza konu olan tüm detayları sizler adına araştırmasını gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Birlikte yapacağımız işlemlerle birlikte gözükmeme nedenleri ve çözümü bulmuş olacağız.

instagram hesabımda ıgtv gözükmüyor cıkmıyor

IGTV gelişiyle birlikte tüm gözler artık instagram hesabına çevrilmiş durumdadır. Yalnız bazı kullanıcı kitlesinde hala daha IGTV bağlantısının gözükmediği dile getirilmektedir. Bir çok kullanıcı IGTV benim telefonumda yok, IGTV telefonumda gözükmüyor, IGTV instagram hesabında nerede?, IGTV nereden giriyoruz diye araştırmalar ve sorunlarını dile getirmeye başlamış durumdadır. Biz de bu sorunların çözümlerinin bulunabilmesi ve problemin ortadan kaldırılabilmesi için sizler adına gerekli araştırmaları sağlamış bulunuyoruz.

IGTV Gözükmüyor

Bir uygulamaya yenilikler gelince tüm hesaplara aynı anda gelmemektedir. Yani tüm kullanıcı kitlesine aynı anda devreye alınmamaktadır. Yani şöyle ileteyim uygulama içerisine gelecek olan bir özelliğin bazı kullanıcılarda test amaçlı gelip daha sonrasında kullanıcıların tamamına getirilmesi sağlanmaktadır. Burada verdiğimiz bilgi önemli yani siz de gözükmüyor ise biraz beklemeniz gereklidir. Tabi sizler beklerken hala daha gelmiyorsa bu farklı bir durum ve sorundur. Onunda nedenlerini maddeler halinde sizlere sunacağız.

 

instagram hesabımda ıgtv gözükmüyor cıkmıyor, ıgtv çıkmıyor, ıgtv gözükmüyor, instagram ıgtv nerede, instagram ıgtv gelmiyor, instagram ıgtv gözükmüyor

 • IGTV kullanımın gerçekleştirilebilmesi için öncelikle instagram hesabınızın son sürümünün yüklü olması gereklidir.
 • Şayet son sürüm yüklü değil ise bu durumda sorun yaşamanız gayet muhtemeldir.
 • Play store ve Apple store üzerinden indirilen bir uygulama olduğundan dolayı bu bahsettiğimiz durum oldukça önem arz etmektedir.
 • Wi-fi ağında bağlantı kurulmadıysa bu durumda gelen güncellemenin telefona lans edilmesi mümkün değildir.
 • İlk olarak wi-fi ağından bağlantı kurup sonrasında Play store ve Apple store hesabına giriş gerçekleştiriyoruz.
 • Buraya giriş yaptıktan sonra uygulamanın indir bölümünün orada ”Güncelle” yazısı göreceksiniz.
 • Güncelleştirmesini sağlayalım beraberinde tekrar girin IGTV gelmiş olması gerekiyor.
 • Yapılan işlemlerden sonra sorun giderilmediyse telefondan instagram uygulamasını kaldıralım.
 • Tekrar yükleme yaptıktan sonra telefonu kapatıp açalım.
 • Bununla birlikte hala daha giderilmediyse telefondan ”Ayarlar>Uygulamalar>Tümü” kısmına giriş işlemi gerçekleştirelim.
 • İnstagram hesabına gelip verileri veya ön belleği temizle ikonuna tıklıyoruz.
 • İşlemler sonrasında IGTV gelmiş olması gerekecektir.

İnstagram ıgtv gözükmüyor

Anlattığımız işlem adımları sonrasında sorun hala daha giderilmediyse ve telefon yüksek kaliteli bir telefon ise instagram hesabınıza giriş yapıyoruz. Sonrasında profiline gelip (…) noktalı bölüme tıklıyoruz. ”Sorun bildir” ikonuna tıklayıp durumu instagram’a gelmeyen yenilik diye bildiriyoruz. Böylelikle sorun instagram yetkilileri tarafından incelemeye alınacaktır.

instagram hesabımda ıgtv gözükmüyor cıkmıyor sorunu için karşılaşmış olduğunuz farklı hataları bizlere yorum alanında belirtebilirsiniz.

instagram hesabımda ıgtv gözükmüyor cıkmıyor, ıgtv çıkmıyor, ıgtv gözükmüyor, instagram ıgtv nerede, instagram ıgtv gelmiyor, instagram ıgtv gözükmüyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz