instagram ıgtv karıncalı siyah ekran gözüküyor giriş sağladığınızda gelen ekran karıncalı veya karanlık ise nedenleriyle birlikte çözümü de haberimizde anlatacağız.

Son yeniliği ile birlikte tüm dengeleri alt üst eden instagram hesabında herkes bu özelliği konuşmaktadır. IGTV özelliği ile birlikte yapılan paylaşımlarınız doğrultusunda parada kazanımı sağlayabileceksiniz. Reklam babında işlem sağlanmayacağı ilk etapta amacın IGTV özelliğinin tanıtımı amaçlanmaktadır. Şimdiden video paylaşımları takipçilerle paylaşılmaya başlandı bile. Fakat instagram hesabına gelen IGTV özelliği ile ilgili bazı problemler yaşayan kullanıcı sayısı da oldukça fazladır. Bizde hızlı bir şekilde yaşanan sıkıntıların çözümüne ilişkin işlemleri kaleme almaktayız. IGTV içerisine giriş sağlandığında videoların gelmediği aksine karıncalı bir ekranın karşınıza geldiğini bildirdiniz. Bizde bu karıncalı ve karanlık gelen ekran sonrasında nasıl bir işlem sağlamanız gerektiğini sizlere anlatacağız. Öncelikle karıncalı hesabın nasıl kalkıp ve tekrarında videoların geldiği ekrana ulaşım için işlemlerimizi gerçekleştireceğiz.

instagram ıgtv karıncalı siyah ekran gözüküyor

IGTV gelişi ile birlikte tüm dengeler 1-2 sene içerisinde değişeceğe benziyor. Çünkü bu süre zarfında reklamlar verilecek ve yapılan paylaşımlar da para kazanma durumları olacaktır. Şimdilik youtube rakip olarak gözükmüyor olsa da ilerleyen zaman diliminde birinci rakibi olacağa benziyor. Lakin IGTV bağlantılarında siyah ekranın geldiği, karıncalı bir ekranın olduğu dile getirilmektedir. IGTV videolar karıncalı, ıgtv videolar siyah ekranda gözüküyor, ıgtv videolar gelmiyor. Sorununa çözüm için aşağıdaki adımları yapmanız yeterli olacaktır.

instagram ıgtv ekran karıncalı

Kısa süre içerisinde instagram’ım tüm kullanıcılarının huzuruna sunmuş olduğu ıgtv’de tüm videoların karıncalı gözüktüğünü dile getiren kullanıcılar bulunmaktadır. IGTV bağlantısı üzerinde videoların bu yönde sizlerin karşısına gelmesine neden olan detayları ve çözümleri sunumu maddeler halinde gerçekleştireceğiz.

instagram ıgtv karıncalı siyah ekran gözüküyor, ıgtv karıncalı, ıgtv siyah ekran geliyor, instagram ıgtv ekran karıncalı, ıgtv karıncalı gözüküyor, instagram ıgtv ekran gelmiyor

  • Hesabımıza giriş sağladıktan sonra ”Mesaj” alanının hemen sol tarafında bulunan ”Simge”ye tıkladıktan sonra karşınıza yapılan paylaşımların geldiğini görmeniz mümkündür.
  • Fakat eğer siz buraya tıkladıktan sonra gelen ekran karıncalı ya da siyah ekranda karşınıza geliyorsa bu durumda yaşadığınız sorunun temeline ineceğiz.
  • İlk olarak bu alanda videoların açılabilmesi için aynı youtube platformunda olduğu gibi İnternetiniz kesinlikle olması gerekiyor.
  • Kesildiği andan itibaren ”İnternet bağlantınız yok” uyarısı gelmeden böyle bir ekran ile karşı karşıya kalıyorsunuz.
  • Tamamen internet bağlantılı bir hata olmasından ötürü mobilden bağlanıyorsanız, wi-fi bağlantısı üzerinden bağlantı kurmayı deneyin problem zaten giderilecektir.
  • Eğer internetiniz var ve siz bu sorun ile karşı karşıya kaldıysanız. Arka planda çalışan uygulamaları kapatarak yeniden giriş sağlayın.
  • Olmadı ise uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek telefonu kapatıp açın problem çözülmüş olacaktır.

instagram ıgtv karıncalı siyah ekran gözüküyor için yaşanan sıkıntının hangi yöntem ile giderildiğini paylaşmış bulunuyoruz. Umarım size faydalı bir yazı olmuştur. İyi gezintiler dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz