instagram güvenliğiniz için sifrenizi yeniledik probleminden ötürü hesabınıza giriş yapamıyorsanız yazımızı incelemelisiniz. İnstagram hesabınızda böyle bir hata alınması durumunda çalınmış olabilme ihtimali ön plana alındığından ötürü giriş sorunlarını da beraberinde getirmektedir.

İnstagram hesabınıza her gün gezinti sağladığınız gibi gezinti yaparken bir anda güvenliğiniz için sifrenizi yeniledik hatası ile karşı karşıya kaldığınız durumunda aklınıza eminim hesabınızın çalındığı gelecektir. Çünkü böyle bir işlemi siz yapmadıysanız ve bir anda kendisi geldiyse bu durumda yapılması gerekenleri sizlere sunacağız. Arkadaşlar sizinle şunu paylaşmak istiyorum eğer böyle bir hata ile karşılaştıysanız bu birazda sizlerden kaynaklanmaktadır. Yani instagram hesabınız önem arz ediyorsa ve vazgeçilmez ise sizin için buraya belirleyeceğiniz şifrenin uzantısı da o kadar önem arz etmelidir. Belirlediğiniz basit şifrelerden dolayı bu durumla karşı karşıya kalma ihtimaliniz oldukça yüksek olduğundan ötürü söylüyorum. Şimdi yaşamış olduğunuz sorunun nasıl giderileceğini anlatalım. Öncelikle böyle bir hata ile karşı karşıya kaldığımız süre içerisinde hesabın tekrar kurtarılabilmesi için ilk olarak şifrenin yenilenme talebini instagram’dan isteyeceğiz.

instagram güvenliğiniz için sifrenizi yeniledik

instagram güvenliğiniz için sifrenizi yeniledik, hesabıma giremiyorum, güvenliğiniz için şifreyi yeniledik, instagram şifre yenilendi, instagram hesabım çalındı, instagram giremiyorum, instagram giremiyom, hesabınıza giriş yaptığınız sırada karşılaştığımız şifre yenilendi problemi ile ilgili yapılacak olan işlemlerin bilgilendirmesi aşağıda yer alsa da bu alanda aklınıza takılanları ise yorum alanında bizimle paylaşmayı unutmayınız.

İnstagram şifrem yenilendi

Uygulama içerisinde gezinti sağladığımız sıra içerisinde bir anda şifre yenilendi uyarısı ile karşı karşıya kalmak oldukça sıkıntılı bir durumdur. Çünkü böyle bir durumda hesabınızın çalındığını düşünebilir ve o an paniğe kapılabilirsiniz. Tabi bu gayet normal karşıladığımız durumlardan birisidir.

Şimdi öncelikle bu durum kesinlikle hesabın çalındığı anlamı taşımadığı için hesabı çalmak isteyen kişi, hesabınız üzerinde çok fazla giriş denemesi sağlamasından ötürü böyle bir sonuç ortaya çıkmış durumdadır. Böyle bir sorun neticesinde de instagram hesabınızın kilitlemesini gerçekleştirmiş olacaktır.

  • Yapılacak olan ilk işlem ise hesabın şifresini değiştirmek olacaktır.
  • Şifrenin değişikliğinin yapılabilmesi için öncelikle hesabınıza giriş yaptığınız sayfa alanına geliyoruz.
  • Daha sonrasında ”Şifremi unuttum” bölümüne giriş gerçekleştirebilirsiniz.
  • Beraberinde şifre yenileme ekranı karşınıza gelecektir. Yapılan işlem adımları sonrasında mail adresinize ya da telefon numaranıza instagram tarafından kod gönderilecektir.
  • Gelecek olan kod ile birlikte hesabın şifresini yenileyerek giriş sağlayabilirsiniz.

Yaptığınız işlem adımları sonrasında problem çözüme kavuşmaz ise bu durum ile alakalı olarak bir de Facebook ile giriş yapmayı ya da farklı bir arkadaşınızın telefonundan giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Tüm bu işlemler bağlamında aklınıza yer alan soruları yorum bölümünde yazmanız halinde birlikte çözüme kavuşturabiliriz. İyi gezintiler dilerim.

instagram güvenliğiniz için sifrenizi yeniledik, hesabıma giremiyorum, güvenliğiniz için şifreyi yeniledik, instagram şifre yenilendi, instagram hesabım çalındı, instagram giremiyorum, instagram giremiyom instagram güvenliğiniz için sifrenizi yeniledik, hesabıma giremiyorum, güvenliğiniz için şifreyi yeniledik, instagram şifre yenilendi, instagram hesabım çalındı, instagram giremiyorum, instagram giremiyom

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz