instagram silinen mesajları geri getirme 2018 nasıl bir yol izleyeceğinizi detaylıca sizlere sunacağız. Hesabınızda sildiğiniz bir mesaj sizin için önem arz ediyor ve bunu tekrar geri getirmek istiyorsanız nelerin yapılacağını kapsamlıca sunumunu gerçekleştireceğiz.

Bir çok instagram kullanıcısının merak ettiği bu sorunun cevabını sizler için araştırmış bulunmaktayız. Hesabınızda mesajlaşmaya girdiğiniz biriyle yaptığınız sohbeti sildiyseniz ve silinen bu mesajlaşma içerisinde önemli verileriniz yer alıyorsa nasıl geri getireceğinize ilişkin çözüm arayışları içerisine girmektesiniz. Şimdi aklınıza yer edinmiş olan bu sorunun cevabını sizlere yazımızda kapsamlıca anlatacağız. Arkadaşlar instagram hesabında mesajlaşmaya girdiğiniz bir kişinin mesajını silmeden engelleme yaptıysanız mesajlama alanında tüm bilgilerin gittiğini göreceksiniz. Bu durumda korkmanız gerek yok o mesajların geri getirme adımlarını nasıl olacağını size bildireceğiz. Haricinde ise şöyle bir durum söz konusu eğer siz mesajlaşmaya girdiğiniz birinin mesajını sildiyseniz o mesajların geri getirmesini sadece yasal yol ile sağlayabilirsiniz. Haricinde kullanacağınız hiç bir uygulamaya ya da hiç bir yöntem silinen mesajların geri getirilmesini sağlayamaz.

instagram silinen mesajları geri getirme 2018

instagram silinen mesajları geri getirme 2018, silinen mesajı geri getirme, mesajı geri getirme, instagram mesajı geri getirme, instagram sildiğim mesajı geri getirme, instagram dm geri getirme, instagram mesaj geri getirme işlemleriyle alakalı neler yapılması gerektiğini yazımızda kapsamlıca ele alacağız. Yukarı da da belirttiğimiz üzere bile bile ya da isteyerek sildiğiniz bir mesajın geri getirilmesi gibi bir durum söz konusu olmasından ötürü engellediğiniz mesajların geri gelmesi mümkündür.

İnstagram mesajı geri getirme

Şimdi ilk olarak yapılacak işlemlerden sizlere bahsedelim. Birincisi sizin sunucu bağlantısın da yani uygulama içerisinde silmiş olduğunuz bir mesajın geri getirilebilmesi için eklenti, uygulama ya da program geri getiremez. Lakin mesaj içeriği önem arz etmekteyse yani mahkemelik bir durum söz konusu ise ve bu mesaj da sizin için delil niteliği taşımakta ise bu durumda yasal yollar ile mesajın geri getirilmesine ilişkin işlem ayarlarını sağlayabilirsiniz.

Haricinde eğer mesajlaşmaya girdiğiniz bir kişiyi ”Profiline” giriş sağlayarak engellemesini sağladıysanız, mesajlaşma alanında yani DM bölümünde kişiyle yaptığınız tüm içerikler gitmektedir. Daha sonrasında bu engelleme sağladığınız kişinin mesaj içeriklerine ulaşmak istediniz bunun için neler yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız hemen konuyu ele alalım.

  • İlk olarak instagram hesabınıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Beraberinde engellediğiniz kişinin profiline normal arama çubuğundan ulaşım sağlayamayacağınız için,
  • Kendi profil ekranınıza gelerek ”Ayarlar” alanına giriş sağlayıp ”Engellenen kullanıcılar listesi” giriş sağlayarak engellenen kullanıcılar listesinden o kişiyi çıkartıyorsunuz.
  • Sonrasında kişinin profiline erişim sağlayabileceğiniz için hemen ”DM” yani mesaj alanı bölümüne giriş sağlayabilirsiniz.
  • Bu alana giriş yaptığınız da daha öncesinde gözükmeyen mesajların artık gözüktüğünü görebilirsiniz.

instagram silinen mesajları geri getirme 2018  sorunu ile alakalı olarak giden mesajlar geri gelecektir. Şuanda silinmiş olan bir mesajın geri gelmesi ile ilgili bir durum yok ancak bir güncelleme gelir ise bunu sizlerle paylaşacağımız için takipte kalmanız yeterli olacaktır. İyi gezintiler dileriz.

instagram silinen mesajları geri getirme 2018, silinen mesajı geri getirme, mesajı geri getirme, instagram mesajı geri getirme, instagram sildiğim mesajı geri getirme, instagram dm geri getirme, instagram mesaj geri gelmiyor

Önceki İçerikinstagram güvenliğiniz için sifrenizi yeniledik
Sonraki İçerikinstagram mesaj gelmesini istemiyorum dm kapatma
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz