instagram takipçilerimi gizleyemiyorum gözükmesin istiyorsanız o halde yapacağınız ayarları aşağıda sizlere sunacağız. Hesabınızda ekli olmayan kişilerin takipçilerinize dair en ufak bir bilgiye sahip olmasını istemiyorsanız haberimizi incelemeniz yeterli olacaktır.

Tüm sosyal medya hesaplarında gizlilik kullanıcı için esas alınmaktadır. Yani sizin hiç bir sosyal medya hesabınızda gizlilik pasif durumda değildir. Dolayısıyla tüm dünyada en çok giriş sağladığınız instagram uygulamasında sizin konforunuz için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş durumdadır. Arkadaşınız olmayan kişilerin sizlerin takipçisini görmek istemiyorsanız ya da hesabınızda var olan bir kişinin takipçi kitlesini görmek istemiyorsanız bu durumda yapılacak işlem adımlarını konu aldığımız yazımızı incelemeniz yeterli olacaktır. Böylelikle yaşanan tüm sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. İnstagram hesabında takipçi sayılarınızın sizi takip etmeyen kitle tarafından gözükmesini istemiyorsanız bunun için hesabınızın gizliliğini esas almak durumundasınız. Peki hesap gizliliğini nasıl gerçekleştireceksiniz. İşte  tam da burada biz devreye girmekteyiz. Hadi başlayalım.

instagram takipçilerimi gizleyemiyorum gözükmesin

instagram takipçilerimi gizleyemiyorum gözükmesin, takipçilerim gözükmesin, takipçilerimi gizleyemiyorum, instagram takipçi gözükmesin, instagram takipçi gizleme, instagram takipçilerim görünmesin diye bir çok talep ve öneri gelmektedir. Bizler için sizin talep ve önerileriniz her daim ön planda tutulmakta olduğundan ötürü hesabınızdaki takipçi listenizin başkaları tarafından görünmemesi adına neler yapılması gerektiğini konu alacağız.

İnstagram takipçi gözükmesin

İnstagram hesabınızda gezinti sağladığınız sıra içerisinde, hesabınızda kayıtlı olmayan kişilerin takipçi listesindeki kişileri rahatsız etmesi yada onlara takip göndermeleri gibi bir durum ile karşı karşıya kalmamanız için konuyu detaylıca ele almış bulunmaktayız.

Hesabınızdaki takipçi listesinin sizi takip etmeyen kitleye görünmemesi için öncelikle hesabınıza giriş işlemi sağlıyoruz.

  • Hesaba giriş yaptıktan sonra ilk olarak ”Profil” alanına geliyoruz.
  • Beraberinde ”Ayarlar” alanına girip ”Gizli Hesap” sekmesini görüyoruz.
  • Bu alanı sağa doğru itmeniz halinde hesabınıza başka kitle tarafından erişim işlemi sağlanmayacak ve başkaları tarafından sizin takipçilerinizin görünmesi önlenecektir.

Eğer sizi takip eden birinin takipçi kitle alanını görmesini istemiyorsanız bu durumda yapılması gereken işlem ise sizi takip edeni takipten çıkarmak olacaktır. Bildiğiniz üzere instagram uygulaması sürekli kendini güncellediği için eğer bu durum ile alakalı yeni bir yenilik getirir ise onu da sizinle paylaşacağız. Umarım faydalı olmuştur.

instagram takipçilerimi gizleyemiyorum gözükmesin, takipçilerim gözükmesin, takipçilerimi gizleyemiyorum, instagram takipçi gözükmesin, instagram takipçi gizleme, instagram takipçilerim görünmesin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz