instagram görüntülü sohbeti kaçırdın geliyor ise bunun ne demek olduğunu? hangi anlama geldiğini? neden dolayı bu uyarı geldiğini sizlere aktaracağız.

İnstagram kısa süre önce getirmiş olduğu yenilik ile birlikte kullanıcılarını oldukça sevindirmişti. Görüntülü konuşma özelliği ne zamandır beklenen bir özellik olmasına rağmen aylar geçse de gelmemişti. Ancak artık tüm instagram hesaplarında özelliğin geldiği gözlemlenmektedir. Gelen özellik ile birlikte artık kişiler birbirlerinize özel numara vererek whatsapp hesabına geçiş yapmadan da direk instagram hesabı üzerinden görüntülü konuşma sağlayabiliyor. Tabi özellik ile ilgili bazı bilinmeme durumları da ardı ardına gelmektedir. Örnek olarak instagram hesabında sizi görüntülü arayan kişinin her zaman çağrısına karşılık vermeniz halinde herhangi bir sorun olmaz. Fakat son zamanlarda instagramdan gelen uyarı mesajlarının ana ekranda görüntülü sohbeti kaçırdın şeklinde yazı ile karşı karşıya kaldığımız doğrudur. Kullanıcılar daha öncesinde böyle bir durum ile karşı karşıya kalmadıklarından ötürü uyarının ne anlam ifade ettiğini de haliyle merak etmektedirler. İşte bizde tam bu noktada merak edilen durumların tamamına ilişkin bilgilendirmeleri sizin için ele almış bulunuyoruz.

instagram görüntülü sohbeti kaçırdın geliyor

instagram görüntülü sohbeti kaçırdın diyor, instagram görüntülü arama nasıl kaçar?, instagram görüntülü sohbet kaçar mı?, instagram arama kaçtı uyarısı veriyor bu soruları çoğaltmak mümkündür. Telefonun ana ekranında var olan bu problem ile alakalı hangi yönden işlem sağlanabilmesi için tüm bilinmezlikleri ortadan kaldıracağız.

instagram görüntülü aramayı kaçırdın

Telefonunuzda gezinti sağladığınız esnada bir anda instagram dan uyarı bildirimlerini telefon ekranında görebilmeniz mümkündür. İnstagram’dan telefona gelen uyarı mesajları içerisinde görüntülü sohbeti kaçırdın tarzında uyarılarla karşı karşı kalınmaktadır. Gelen bu uyarılar sonrasında nasıl bir yol izleneceği, uyarının hangi sebeple geldiği ise merak konusudur. Meraklara konu olan bu durumu neticelendirme zamanının geldiğini düşündüğümüz için işlemleri kapsamlıca anlatacağız.

instagram görüntülü sohbeti kaçırdın geliyor, görüntülü sohbeti kaçırdın, görüntülü aramayı kaçırdın, instagram görüntülü aramayı kaçırdın, instagram görüntülü konuşmayı kaçırdın, instagram sohbeti kaçırdın

Telefonunuzda bu bahsettiğimiz görüntülü sohbeti kaçırdın uyarısı sonrasında bunun ne için geldiğini size sunacağız. İlk olarak uyarının gelme sebebi instagram hesabından sizi takip eden ya da etmeyen birinin size görüntülü arama isteği atmasıyla alakalı bir durum yaşıyorsunuz. Yani zaten sizin takip eden bir kişi arama sağladığınızda aynı telefonda arar gibi uyarı gelecektir.

Fakat biri sizi takip etmeden görüntülü arama isteğinde bulunursa siz bunu görmezsiniz uyarı olarak gösterecektir. Bilinmesi gereken işlem adımlarının paylaşımını gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Aklınıza takılan farklı konuları yorum alanından bizimle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz