Youtube kanalını siteme ekleyemiyorum olmuyor ya da siteme youtube kanalı eklemek istiyorum diye araştırma içerisine giren kitle için yazımız yeterli olacaktır.

Bilindiği üzere artık herkes tek bir tuşla kanal sahibi olabilmektedir. Örneğin youtube üzerinden para kazançlarının var olduğunu herkes bilmektedir. Ünlü youtuberların ne kadar para kazandığı da takipçilerin merak ettiği konulardan biridir. Böyle durumlarda kanalları açıp video bloglarını çekerek abone kriterini yükseltmek ve video görüntü sayısını artırmak istemekteyiz. Tabi kanala abone getirebilmek için bir çok yöntem bulunmaktadır. Sizin hem youtube kanalınız hemde bir web siteniz var ise bu durumda işlem sağlamanız daha zor olacaktır. Her zorun kendi içerisinde bir kolaylığı elbette bulunmaktadır. Web siteniz ile youtube kanalını birleştirmek istiyorsanız ya da sitenize kanalı eklemek istiyorsanız yapmanız gerekenleri sizlere sunacağız. Böylelikle web siteniz ile youtube kanalını birbirine ilişkisini sağlamış olacaksınız. Hadi gelin birlikte kontrollerimizi sağlayalım.

Youtube kanalını siteme ekleyemiyorum olmuyor

Youtube kanalını siteye eklemek istiyorum, siteme youtube kanalımı nasıl eklerim, web sitesine youtube kanalını ilişkilendirme, websitesine youtube kanalını birleştirme, youtube kanalını web sitesiyle birleştirme ve benzeri tüm işlemlerin yapılandırabilmek için nelerin sağlanması gerektiğini sizlere kapsamlıca anlatacağız.

Youtube kanalını siteye ekleme

Youtube kanalı ve bir web siteniz var ise her iki hesabı birbirine ilişkilendirip birleştirmesini sağlamak sizin elinizdedir. Tabi bu bilgilendirmeyi vermekten ziyade nasıl yapıldığını sizinle paylaşmak daha doğru bir yöntem olacaktır. Biz de bu durumun yaşanmaması adına gerekli işlem ayarlarını sizlere sunacağız.

Youtube kanalını siteme ekleyemiyorum olmuyor, siteme youtube kanalı ekleme, youtube kanalını siteye ekleme, siteme youtube ekleme, kanalımı siteme ekleme, siteme kanalı ekleme

 • İlk olarak youtube hesabının olduğu alana giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
 • Sonrasında gelen ekranın sol menüsünde yer almakta olan ”Kanal” kısmına tıklayalım.
 • Kanal alanına tıkladıktan sonra ”Gelişmiş”adı altında bir ekran göreceksiniz.
 • Gelişmiş ikonuna tıkladıktan sonra ilişkilendirilmiş web sitesi adı altında sayfanın en altında bir yazı yer alacaktır.
 • Tabi bu yazının hemen bir sağında site ismini gireceğiniz bölüm bulunmaktadır.
 • Bu alana site alanını girip ”Ekle” ikonuna tıklayalım.
 • Web sitenizin bilgilerini girdikten sonra sayfa beklemede şeklinde bir uyarı gelecektir.
 • Beklenen işlemlerin tamamlanabilmesi için yapacağınız ilk işlem sayfayı aşağıya doğru çekip ”Kaydet” ikonuna tıklamak olacaktır.
 • Sonrasında gelecek olan ekranda sağ alt bölümde ”Doğrulayabilirsiniz.” ibaresini göreceksiniz. Bu alana tıklayıp işlemlerimize devam ediyoruz.
 • Gelecek olan ekranda web sitenizin analytics olması durumda olduğu için onu işaretledikten sonra ”Doğrula” diyerek işlemlerimize devam ediyoruz.
 • Yapmış olduğumuz işlem ayarları sonrasında artık youtube kanalınızı web sitenize eklemiş bulunuyorsunuz.

Youtube kanalını siteme ekleyemiyorum olmuyor soru işaretlerini yorum alanından bizimle paylaşabilirsiniz.

Youtube kanalını siteme ekleyemiyorum olmuyor, siteme youtube kanalı ekleme, youtube kanalını siteye ekleme, siteme youtube ekleme, kanalımı siteme ekleme, siteme kanalı ekleme Youtube kanalını siteme ekleyemiyorum olmuyor, siteme youtube kanalı ekleme, youtube kanalını siteye ekleme, siteme youtube ekleme, kanalımı siteme ekleme, siteme kanalı ekleme Youtube kanalını siteme ekleyemiyorum olmuyor, siteme youtube kanalı ekleme, youtube kanalını siteye ekleme, siteme youtube ekleme, kanalımı siteme ekleme, siteme kanalı ekleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz