instagram Geçici Olarak Engellendim Yorum Engeli aldıysanız durumdan kurtulabilmeniz için yapılması gerekenleri makalemizde sunacağız. İnstagram uygulamasında yorum engeli yediniz ve yaptığınız yorumlar gözükmüyor yada çıkmıyor ise yapılacak işlemler için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir.

Her geçen gün kendini kendi içerisine geliştiren ve getirdiği güncellemeler ile birlikte kullanıcılarının vazgeçilmezi haline gelen instagram uygulamasında yorumlarda da bir çok değişiklik oldu. Yorumların altına yorum özelliğinin gelmesi, haricinde yorumun beğeni alması gibi güncellemeler kişilerin metin altlarına yapacakları yorumları çoğaltma yöntemine gidilmiştir. Tarafımıza gelen şikayet içeriklerinde yorumların gözükmediğini, yapılan yorumları o fotoğraf ya da video altında çıkmadığına ilişkin olmuştur. Karşılaşılan bu teknik sorunun ilgili araştırmasını gerçekleştirmiş bulunmaktayız. İşlem ayarları için neler yapılması gerektiğini, yapılan yorumların neden gözükmediğini yazımızda konu alacağız.

instagram Geçici Olarak Engellendim Yorum Engeli

instagram yorum engeli yedim, instagram yorumlar gözükmüyor, instagram yorumlar çıkmıyor, instagram geçici engel yedim, instagram yorum engeli, yaptığım yorumlar gözükmüyor yönünde teknik bir sorun yaşıyorsa bunun için ilk olarak internet veri bağlantınızı ya da wi-fi bağlantınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Yapacağınız kontroller de eğer internet ile alakalı sorununuz yok ise bu durumda aşağıdaki nedenlere bakıp ayarlarınızı ona göre yapmanız gerekiyor.

İnstagram Yorumlar Gözükmüyor

İnstagram hesabına yaptığınız bir yorumun gözükmemesiyle alakalı olarak ilgili incelemelerinizin yaptığımız da karşımıza gelen ilk sebeplerden birisi internet bağlantısına bakmak olacaktır. Haricinde konu ile alakalı eğer gün içerisinde ve saat diliminde 10 dan fazla yorum atıyorsanız bu da engel teşkil ettirecektir.

  • Bu tarz durumlarda ilk önceliğimiz mobil ağını kontrol etmektedir.
  • Sonrasında eğer sizler bir paylaşımının altında çok fazla yorum attıysanız o paylaşımdaki yorumları silin.
  • Devamında instagram uygulamasını kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin ve bunun sonrasında da telefonu kapatıp tekrar açarak uygulamayı yeniden indirelim.

instagram Geçici Olarak Engellendim Yorum Engeli, instagram yorum engeli yedim, instagram yorumlar gözükmüyor, instagram yorumlar çıkmıyor, instagram geçici engel yedim, instagram yorum engeli, yaptığım yorumlar gözükmüyor

İnstagram Yorumlar Çıkmıyor

Uygulamayı tekrar yükledikten sonra hesabınıza giriş yapıp herhangi bir alana yorum yapmayı 24 saat içerisinde sağlamayalım.

  • Tüm bu yaptığımız işlem ayarları sonrasında bundan sonraki dönemler içerisinde instagram hesabında yapılan yorumların belli filtreleme adımına alındığını bilmeniz yeterli olacaktır.
  • Bu filtreleme içerisinde engel yememeniz için 24 saat dilimi içerisinde ard arda bir paylaşıma yorum yapmamanız sağlıklı olacaktır.
  • Son olarak eğer hala daha gözükmüyorsa bu durum ile alakalı da önerimiz güncellemenin hesabınıza gelip gelmediğini kontrolüdür.

instagram Geçici Olarak Engellendim Yorum Engeli için yukarıdaki belirttiğimiz işlem ayarlarını yapmanız yeterlidir. Eğer aklınıza takılan veya hesap içerisinde karşılaştığınız farklı problemler var ise bunu da yorum alanında belirtmeniz yeterli olacaktır.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz