instagram fotoğraf videoları silemiyorum ne yapıyorsanız olmuyorsa işlemleriniz için haberimizi incelemeniz yeterlidir. İnstagram hesabınızda resimler ile videoların kaldırılabilmesi adına izleyeceğiniz yolları aşağıda adım adım paylaşacağız.

Resim ve video paylaşım platformu olarak bilinen dünyanın en popüler sosyal medya ağı instagram uygulamasında yapılan paylaşımları kaldırma adımlarında yaşanan aksaklıklar kullanıcıların canını sıkmış durumdadır. Yayınlayacağımız bu haberimizde yapılan paylaşımların nasıl kaldırılacağını, silme adımlarında oluşan sıkıntıların temelinde nelerin var olduğunu kapsamlı olarak ele alacağız. Yapılacak işlem ayarları sonrasında problem ortadan kalkacaktır. Böylelikle gönül rahatlığı ile artık hesabınızda yapılan bir paylaşımın beraberinde silinmesini gerçekleştirebileceğiniz için gezintilerinizi de buna bağlı olarak gönül rahatlığı ile sağlayabilirsiniz. İnstagram uygulamasında şayet resmin kaldırılmasını ya da videonun silinmesi için işlem sağladığınız da girip baktığımızda hala daha resim ya da videoların hala silinmediğini görüyorsanız ilk yapmanız gereken işlem internet veri bağlantısını kontrol etmek olacaktır. Geri kalan işlem ayarları içinde müdahaleleri nereden yapılacağını konu alacağız.

instagram fotoğraf videoları silemiyorum

fotoğrafları silemiyorum, videoları silemiyorum, instagram resimleri kaldıramıyorum, instagram video kaldıramıyorum, instagram video silme, instagram resim silme, paylaşılan gönderiyi geri alma işlem ayarları için ayarların nasıl yapılacağını konusunu haberimizde bulabilirsiniz. Aşağıdaki adımları yaptıktan sonra kesinlikle paylaşılan gönderinin silinmesini yapabilirsiniz.

İnstagram resimleri kaldıramıyorum

Günlük yaşantımızda cep telefonumuzla kaydetmiş olduğumuz güzel bir resmimizi, manzarayı ya da o an görmüş olduğumuz enteresan bir olayın paylaşımını anında sosyal medya üzerinden takipçilerimiz ile paylaşmaktayız.

Yaptığımız bu işlem ile birlikte takipçilerimizin o resim ile alakalı yorumları ya da beğenileri kontrol edip alınan tepkilere göre devamını sağlıyoruz. Ancak yapılan yorumlar hoşunuza gitmeyecek tarzda olursa ya da içinize sinmemiş bir resim paylaşımında bulunduğunuzun kanaatine vardığınız andan itibaren hemen resmin silinmesini istersiniz.

Yapılan işlem ayarları için bunların nereden yapılacağını sizlere konu alacağız. İlk olarak yapmış olduğumuz resim paylaşımının üzerine geliyoruz. Devamında resmin sağ üst alanında yer almakta olan (…) noktalı bölüme tıklıyoruz.

  • Yaptığımız bu işlem ayarları sonrasında karşımıza gelecek olan seçenekler içerisinden ”Sil” butonuna tıkladıktan sonra resmin silindiğini göreceksiniz.

İnstagram video kaldıramıyorum

İnstagram hesabında yukarıda resim paylaşımlarının nasıl silindiğini konu aldığımız için aynı şekilde video paylaşımını da kaldırabilirsiniz.

Paylaşım sağladığınız videonun üzerine gelip tıkladıktan sonra kaldırmanız için ”Sil” seçeneğine tıklamanız yeterli olmaktadır.

Eğer yapılan paylaşımın kaldırılmadığını görürseniz, bunun en büyük nedenlerinden biri o resmi kaldırma adımını sağlarken o an internet bağlantınız ile alakalı problem olmasıyla alakalı bir durum ile karşı karşıya kaldığınız içindir. Wi-fi bağlantısıyla kaldırmayı denediğinizde profilinizde yer almakta olan resmin ya da videonun silindiğini görebilirsiniz.

instagram fotoğraf videoları silemiyorum sorunu için yapacağınız işlem adımları yukarıda paylaştık. İlgili görseller ise aşağıda yer almaktadır. Uygulama içerisinde karşılaştığınız farklı problemleri yorum alanında belirtebilirsiniz. İyi gezintiler dileriz.

instagram fotoğraf videoları silemiyorum, fotoğrafları silemiyorum, videoları silemiyorum, instagram resimleri kaldıramıyorum, instagram video kaldıramıyorum, instagram video silme, instagram resim silmeinstagram fotoğraf videoları silemiyorum, fotoğrafları silemiyorum, videoları silemiyorum, instagram resimleri kaldıramıyorum, instagram video kaldıramıyorum, instagram video silme, instagram resim silme instagram fotoğraf videoları silemiyorum, fotoğrafları silemiyorum, videoları silemiyorum, instagram resimleri kaldıramıyorum, instagram video kaldıramıyorum, instagram video silme, instagram resim silme instagram fotoğraf videoları silemiyorum, fotoğrafları silemiyorum, videoları silemiyorum, instagram resimleri kaldıramıyorum, instagram video kaldıramıyorum, instagram video silme, instagram resim silme

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz