instagram hikayeyi kaydedemiyorum olmuyor sorunuyla ilgili işlemlerin çözümü haberimizde. İnstagram durumuna koyulan resim ya da videolar 24 saat dilimi içerisinde kaybolduğu için güzel anların aynı zamanda telefona kaydedilebilmesi için aşağıdaki işlemleri yapmanız yeterli olacaktır.

Günlük hayatımızda gittiğimiz özel yerlerin resimlerin görüntülerini artık whatsapp, facebook ve instagram hesaplarımızdaki durumlara atmaktayız. Hikayemizde paylaştığımız resimlerin üzerinde metin paylaşabilir, çizim sağlayabilir ya da eklemeler yapabiliriz. İstediğiniz işlemi yapıp bu şekilde de kaydedilmesini gerçekleştirebiliyoruz. Şöyle bir durum söz konusu hikayelerde yapılan paylaşımları 24 saat dilimi içerisinde eğer kaydetme işlemini sağlamaz iseniz, yapılan paylaşım belirtilen süre diliminde kaybolmaktadır. Eee haliyle eğer yaptığınız durum paylaşımındaki kareyi çok beğendiyseniz ve bunu ilerleyen dönemlerde yine paylaşmayı düşünüyorsanız muhakkak kaydedip işlemleri buna yönelik sağlamalısınız. Lakin bu son zamanlarda aldığımız bilgilendirmeden hikayelerin kaydedilmesinde sorunların oluştuğu yönündedir.

instagram hikayeyi kaydedemiyorum olmuyor

instagram hikaye kaydetme, hikayemi kaydedemiyorum, durumu kaydedemiyorum, instagram durumu kaydedemiyorum, instagram hikayeyi indiremiyorum problem ne olabilir ? Diye düşünmenize bundan sonraki süre içerisinde gerek kalmayacağından emin olabilirsiniz. Tüm detayları sizlere yazımızda sunmuş olacağız.

İnstagram durumu kaydedemiyorum

İnstagram hesabınızda eğer 24 saatliğine yapılan paylaşımlarda ki görsellerin gitmemesi için galeriye kaydedilmesini sağlayabiliyorsunuz. Özelliğin içerisinde var olan kaydetme özelliğinin nasıl kullanacağınızı anlatımını gerçekleştireceğiz.

Öncelikli olarak instagram uygulamasına giriş işlemi sağlıyoruz. Beraberinde hikaye alanına geçtikten sonra resminizi ya da videoyu çekiyoruz. Daha sonrasında sol alt köşede ”Kaydet” butonu yer alacaktır. Kaydet butonuna tıkladıktan sonra karşınıza ”Kaydedildi” uyarısı gelecektir.

Gelecek olan bu uyarı ile birlikte yapılan paylaşım 24 saat sonrasında hikayenizde kaybolsa da galeri alanına eklenmiş olacaktır.

İnstagram hikayeyi indiremiyorum

Eğer siz hikayeyi paylaşma alanına giriş sağladığınızda ”Kaydet” butonunu göremiyorsanız bu durumda İnstagram’ın güncellemesini almamışsınızdır.

İşlemlerin yapılabilmesi için öncelikle cep telefonunuzun Apple store ya da Play store bağlantısının içerisine giriş sağladıktan sonra ”İnstagram” yazmanız halinde instagramın sağında güncelleme yazısını görürseniz güncellemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapılan bu işlem ayarları sonrasında artık kaydetme işlemlerini sağlayıp fotoğraf ve videoların galeriye indirilmesini sağlayabilirsiniz.

instagram hikayeyi kaydedemiyorum olmuyor ile ilgili yaşanan problem giderilmiştir. Problem yaşamanız halinde sorunu yorum alanında belirtmeniz yeterli olacaktır. İyi gezintiler dileriz.

instagram hikayeyi kaydedemiyorum olmuyor, instagram hikaye kaydetme, hikayemi kaydedemiyorum, durumu kaydedemiyorum, instagram durumu kaydedemiyorum, instagram hikayeyi indiremiyorum instagram hikayeyi kaydedemiyorum olmuyor, instagram hikaye kaydetme, hikayemi kaydedemiyorum, durumu kaydedemiyorum, instagram durumu kaydedemiyorum, instagram hikayeyi indiremiyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz