instagram filtreleri gizleyemiyorum kaldıramıyorum uygulama içerisinde sevmediğiniz filtrelerin karşınıza çıkmasını istemiyorsanız yapılacak adımları kaleme alacağız. İlginizi çekmeyen ve hiç kullanmadığınız filtrelerin gizleyebilmek için makalemizi incelemeniz yeterli olacaktır.

Arkadaş çevremizde olduğumuz ortamlarda genelikle şu muhabbetler dönmektedir. Kesinlikle sosyal medya üzerinde tanıştığın birini yüz yüze görmeden karar verme diye. Bunların temelinde yatan nedenlerden biri de resimler üzerinde aşırı derece de oynanmasından kaynaklıdır. Özellikle buna ayak uyduran filtrelerin kalitelerinin artmasıyla birlikte kişiler gerçekteki görünümden daha güzel ya da daha yakışıklı hale gelebilmektedir. En çok kullanılan ve buna tasarımlı şekilde işlem yürüten uygulamalardan birisi olan İnstagram hesaplarında hemen hemen tüm kullanıcılar resim ya da video paylaşımlarında filtrelerden yararlanmaktadırlar. Herkesin yararlandığı bu güzel özelliğin içerisinde beğenmediğimiz ya da hiç kullanmadığımız filtrelerde elbette bulunmaktadır. O filtrelerin karşınıza çıkmaması için neler yapılacağını kaleme aldık. Yapılacak ayar sonrasında sorunsuz bir şekilde işlem gerçekleştirmesi sağlayabilirsiniz.

instagram filtreleri gizleyemiyorum kaldıramıyorum

instagram filtreleri gizleyemiyorum kaldıramıyorum , filtreyi gizleyemiyorum, filtreyi kaldıramıyorum, instagram filtre ayarı, instagram filtre gizleme, instagram filtre kaldırma, instagram filtrelerinde beğendiğiniz ya da hiç kullanımını sağlamadığınız filtre bağlantılarının, resim paylaşımı sırasında karşınıza çıkmaması için ilgili ayarların nereden yapılacağını konu aldık.

İnstagram filtre gizleme

İnstagram hesabımızda paylaşımını gerçekleştirmiş olduğumuz foto ya da videoların arka fonlarında ki değişikliklerin sebebinin altında hep uygulama içerisindeki filtrelerden sağlamaktayız. Ancak bu filtreler içerisinde bazıları var ki hiç kullanmıyoruz.

Sadece kullanımlarını gerçekleştirdiğiniz filtrelerin karşınıza gelmesini istiyorsanız, bunun için yapılacak olan işlem ayarlarını ele almış bulunmaktayız.

  • İlk olarak uygulama içerisine giriş işlemi gerçekleştireceğiz.
  • İnstagram hesabına giriş yaptıktan sonra fotoğraf ya da video yükleme işlemini deniyoruz.
  • Deneme işlemini sağladıktan sonra ”Paylaş” tuşuna tıkladığımız andan itibaren fotoğraf üzerinde oynama yapabilmeniz için ilgili filtrelerin karşımıza geleceğini göreceksiniz.
  • En sağa doğru çektiğimizde ise karşınıza bir tane ”YÖNET” adı altında bir yazı gelecektir.

İnstagram filtre kaldırma

YÖNET alanına tıkladıktan sonra karşınıza instagram hesabında var olan tüm filtrelerin bulunduğu alan gelecektir.

  • Gelen bu alan içerisinde kullanımını sağlamadığınız filtrelerin kaldırımını gerçekleştirilebilmesi için sağında bulunan tiklerin kaldırılmasını sağlıyoruz.
  • Yapılan ayarlar sonrasında problem ortadan kalacaktır.

Ve bundan sonraki süreç içerisinde kaldırdığınız ya da gizlediğiniz tüm filtrelerin karşınıza çıkmayacağını göreceksiniz. Hangi resmi hangi filtreye göre ayarlayacağınız siz belirleyeceğiniz için bu alan üzerinden işlem adımlarına devam edebilirsiniz.

instagram filtreleri gizleyemiyorum kaldıramıyorum problemi için yapılacak işlem ayarlarını sizlere sunumunu sağlamış bulunmaktayız. Umarım faydalı bir makale olmuştur. İyi gezintiler dilerim.

instagram filtreleri gizleyemiyorum kaldıramıyorum , filtreyi gizleyemiyorum, filtreyi kaldıramıyorum, instagram filtre ayarı, instagram filtre gizleme, instagram filtre kaldırmainstagram filtreleri gizleyemiyorum kaldıramıyorum , filtreyi gizleyemiyorum, filtreyi kaldıramıyorum, instagram filtre ayarı, instagram filtre gizleme, instagram filtre kaldırma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz